Kızlar, kızlar adet döneminde normalde kaç ped gidiyor? bakarmısın biraz acil meselede?

kızlar karımın 1 haftada 2.5 paket gidiyor. 75 ped saydık kaçtan sonrası riskli bu kadar kanama normal mi aşırı kansız düşüyor o 1 hafta boyunca ayaga bile kalkamıyor aşırı kötü oluyor böylesi sizce normal mi ne yapmalıyız hastaneye gittigimizde dogum kontrol hapı verildi ama kullandıgımız için pek işe yaramadı ne yapmaliyiz ne öneriyorsunuz lütfen

0|0
7

En İyi Kız Görüşü

• Dr a gidin tekrar baska bir priblm olabilir.. ayrica degistirme skligi ile ilgili bu durum... valla duyarliymissin burda bunu sorup paylsiyrsn

0|1
    0|0
    • 2ay

iyi olmasını istedigim için doktor dogum kontrol hapı verdi hiçbir yararı olmadı

• 2ay

kadın doguma gittik gaziosmanpaşa hastanesinde

• 2ay

tamam ayni sey zaten... İyi bir dr olsun bari cevreden arastirin

Kızlar Ne Diyor 6

• Normal değil başka bir hastaneye gidin

0|1
    0|0
    • 2ay

pekala teşekkür ederim bende aynısını söylüyorum ısrar ediyor gelmiyor. doktor birşey yok sunu kullan geçer dedi muhabbeti yapıyor ama gerçekten o süreçte cok kötü oluyor.

• 2ay

sizce neyden kaynaklı olabilir bu kadar kan?

• 2ay

Şuradan bilgi alabilirsiniz: http://www.dr-hsenyurt.com/menoraji.html
      Teşhis koyabilmek için kan sayımı, tiroid fonksiyonları, pıhtılaşma testleri, pap smear, ultrason gibi tetkikler yapılıyormuş.

• 75 mi? Benimki 8gün sürüyor 25tane falan gidiyor

0|1
    0|0
  • Kan hastalığı olabilir kan tahlili yaptırıp baktırsın veyahut rahim ağzı kanseri bile olabilir bu tür hastalıklarda kanamalar normalin üstünde yani anormal şekilde olur. Eğer kansızlığı varsa bundan da kaynaklı olabilir.

0|1
    0|0
    • 2ay

kansızlıgı var onun için ilac kullanıyoruz zaten yumurtalıklarında 2 cm kis var önemsiz dediler

• 2ay

Ameliyat gibi bir önerileri olmadı mı? Siz eşi olarak üstünde durun bu konunun.

• 2ay

kesinlikle olmadı hatta bagırsaklarında sorun olabilir daha diye dahiliye yönlendirdiler işte tomografi yaptım 20sinde sonuclar cıkıcak

• çift rahimli olabilir. öyle olan kişilerde çok kanama oluyormuş

0|1
    0|0
  • Yuuh 75 ped nedir gunde en fazla 4 ped kullanilir.

0|1
    0|0
    • 2ay

pekala teşekkür ederim bende aynısını söylüyorum ısrar ediyor gelmiyor. doktor birşey yok sunu kullan geçer dedi muhabbeti yapıyor ama gerçekten o süreçte cok kötü oluyor. ve 7de 7 adeti oluyo

• en fazla 5 tane kullanıyorum 1 adette

0|1
    0|0
    • 2ay

peki bizde niye bu kadar kanama var? kücüklügünden beri böyleymiş

• 2ay

bilmiyorum keşke başka yere de gitseymişsiniz o kadar kan çok fazla bence

Yükleniyor...