SPERMİ PEÇETEYLE SİLDİK VE ERTESİ GÜN DUŞA GİRDİM, ÜSTÜMDE SPERM KALINTISI KALMIŞ MIDIR? HAMİLE KALIR MIYIM?

Erkek arkadaşım karnıma boşaldı ve peçeteyle defalarca iyice sildik. Hatırlamıyorum ama ya o akşam ya da ertesi günü duş aldım. Duştan önce tekrar ıslak bir bezle karnımı vs sildim. Üzerimde sperm kalıntısı kalmış mıdır? Bu şekilde hamile kalınabilir mi? Su yolu ile spermler vajinaya girmiş midir? Sadece sormak istedim, düzgün yorumlarınız için Allah razı olsun.

Güncellemeler:
3ay Aslında spermler dışarı çıktığında ne kadar yaşayabilir onu soracaktım, yanlış tarif etmişim özür dilerim.

0|0
8|22

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Yok yok abartmayın onlar ölüyor zaten birazcık durunca su gibi oluyor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• skcem haa daha soyle soru sormaktan vazgecin a. yav kalmak istemiyosan yapmaa kizligin patlamayi icine bosalmadiği surece neden hamile kalasin aptal aptal sormayin bari sirf soru olsunndiye de sormayin

1|1
    0|0
  • Onun bunun altina yat yat. Sonra gel sor.

0|0
    0|0
  • 2 ay canlı kalabiliyo

0|0
    0|0
  • Evet sipermler tom cruse zaten ordan oraya zıplayabilir

0|1
    0|0
  • Spermler açık hava da 30 dakika da cansiz kalır. Ayrıca bahsettigin temizlik yeterli. Bu yolla hamile kalmazsin.

0|0
    0|0
    • 2ay

Cidden çok teşekkür ederim ya, çok seviyesiz yorumlar geldi. Sadece emin olmak için sormuştum. Çok teşekkür ederim.

• 2ay

Ella falan kullanmaya kalkma gerek yok. Bunun dışında kulaktan dolma bilgilerle kendinize işkence cektirmeyin. Cinsellik tabusundan kurtulmanizi Mutlu olmanızı dilerim

• 2ay

Zaten cinsel birleşmemiz olmuyordu. Ella almayı da hiç düşünmedim, sadece sildikten sonra bile karın bölgemde sperm kalmasından şüphe ettim. Onun da duşta su yolu ile vajina içinden girmesinden korktum. Bir sıkıntı yok diyorsanız öyledir..

• Cok cok zor o sekilde hamile kalmaniz zaten silmişsiniz yani bise olmaz korkmayin

0|0
    0|0
  • Çağre domestos

0|0
    0|0
  • Girer tabi

0|0
    0|0
  • Sperm dışarıda 1 dk falan ya yaşar ya yaşamaz. Rahat ol sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • Kalmaz içine sprem bulaştımı

0|0
    0|0
  • Hem zina işliyorsun hem Allah razı olsun diyorsun

0|0
    0|0
    • 2ay

Düzgünce bilgi verenden Allah razı olsun dedim.
      Düzgün okursak.

• 2ay

Nikahsız ilişkiler hiç hoş değil

• kalırsın arkadaşım

0|0
    0|0
  • sacmalama pls kalmazsin

0|0
    0|0
  • Yok korkmaaaa spermellr disari ciktigndaa oluyooo

0|0
    0|0
  • Bir şey olmaaaaz karınca değil ki bu yuruyup karnından girsin

0|0
    0|0
  • Sperm 10 dakika içinde ölür zaten dışarda saatlerce yaşayamaz

0|0
    0|0
  • 24-48 saat canlı kalabilir. Vajinana sonrasinda birşey soktuysan hamile kalma ihtimalin çook düşükte olsa var

0|0
    0|0
    • 3ay

Bakireyim. Su yolu ile içeri kaçma ihtimali var mıdır yani?

• 3ay

sadece sevgiliniz boşalınca tatmin olabiliyormusunuz

• 2ay

aslında bu istemediğim bir şey bu yaşananlar yani, zaman artık yapmayacağım.

• Olabilir de valla

0|0
    0|0
  • Sperm okadar yaşamaz erkek arkadaşın iyi içinden çıkabilip dışarıya bosalabilmis

0|0
    0|0
  • Hicbiseycik olmaz :) yutsaydin keske

0|0
    0|0
    • 2ay

tadı berbat alkol sigara ve uyuşturucu kullandığı için. zaten artık yapmayacağım.

• 2ay

İyyyy. yani yuttunku daha once

• Birlikte olduktan sonra dus almak icin o kadar beklenir mi ya ertesi gun dus aldim diyor 😂😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• derin onu emip rahmine gönderdi evet.
    hamile kalcan.

0|0
    0|0
  • Yok artık hangi mağarada yaşıyorsun böyle birşey mümkün değil ay sen sperm kalk su yoluyla vajinaya gir. s. s.

2|1
    0|0
  • Komik misin sen 😂

1|0
    0|0
  • demek göbeğinde ölü çocukların var

0|0
    0|0
  • Piş işlerine ALLAHİ katma pislikkk !

0|0
    0|0
  • Kalırsın