Neden erkekler bakire kizla evlenmek isteyip de....

gercekden sunu cok merak ediyorum, bakiyorumda burda herkes bakire bir kizla evlenmek isitiyor ama sevgilisiylede iliski yasamak istiyor evliligi beklemeden. Iliskiyi yasiyorlar sonrada yok olmuyor yapamiyorum diyib ayriliyorlar sonra kizada kötü gözle bakiliyor. Kizlar bence nekadar severse sevsinler evlenmeden iliskiye girmesinler.

sizler bu konu hakinda ne düsünüyorsunuz?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• 'Kizlar bence nekadar severse sevsinler evlenmeden iliskiye girmesinler.' kısmına sonuna kadar katılıyorum.

1|0
    0|0
    • öyle olmali zaten bende ilkimi esimle yasadim hicbirsey kayibetmisde degilim.

Erkekler Ne Diyor 11

• Biz Türk erkekleri ne yazık ki kadına aç bir toplumuz. Bunun sebebi de kültürümüz. Günümüzde gerek bayan gerekse erkeklerin bu kadar istekli olması dha 17 yaşlarında seks le tanışmalarının sebebi dış güçlerin tv lerdeki dizi,film oyunları ve sonradan hayatımıza giren internetiz yaygınlaşmasıdır. Bundan 20 yıl evvel inasanlar biyile tanışıp aşk yaşamaya başladığında ilişki yaşasa bile sonuç % de 80 evliliğe giderdi. Çünkü erkek bilirdi ki kız sadece onundur onu sevdiği için beraber olmuştur. Fakat şuanda kızlar sadece sevdiği için değil sırf o zevki yaşamak için, sevgi gerçek mi değil mi anlamadan ilişki yaşamaya başlıyor ve erkek işini gördükten kısa bir süre tekmeyi atıyor niye? Çünkü bu kadar sürede bir kız teslim oluyorsa erkeğin gözündfe o kaşardır. Bu örnekler çok yaşandığı için artık kadın popülasyonuna göre bekaret oranı % 50 denirse hiç şaşırmam hatta belki daha az bile çıkabilir. Büyükşehirlere göre... Vee erkeklere gelince onlarda gördüğü her kızla çıkmak ve onları becerme mantığında oldukları için ki bu erkek için erkeklik göstergesi ne yazıkki bu ülkede kızlarla yatma derdindeler. Fakat olay evlenmeye gelince de kendileri o zamana kadar belki 5-10 kızla yatmış olurlar fakat evleneceği kızın aslaaa el değmemiş bakire sıfır olmasını isterler. Şimdiye kadar kendileri yatmıştır ama kızlarlaaaa. Cinselliğe aç bir toplum olarak biz asla adam olmayız. Kızlarımızda belli etmesede erkeklerden beter oldukları için asla değişen birşey olmaz ve 20 sene sonra artık sokakta millet birbirine evli bekar demeden hadi yatalım mı demeye başlarlarsa söylüyorum şimdiden hiiiç şaşırmayın. Bu yazdıklarım genellemeydi ama tabii ki aralarında iyi namuslu edepli kızlar ve erkeklerde var ama ne yazıkki istisnalar kaideyi bozmuyor.

1|1
    0|1
  • Yüreğinizi göremeyenlere en güzel yarınlarınızı harcatmayın...

Siz ki bir çok kişinin belkide en güzel "HAYALİ" siniz...

Değmeyenlerin "HİKAYESİ" olmayın...

2|1
    0|0
  • işte önemli olan bunu yapmayacak erkekle birlikte olmak. ben mesela ilişkiye girecek kadar çok sevsem onu bidaha bırakmayacağıma emin olduğum içindir. ama herkes aynı değil.

1|0
    0|0
  • Ben bakir istemiyorum cunku bakir degilim

1|1
    0|0
    • En mantiklisi bakir degilsen bakire isteme gibi luksun olmamali ama sans isde bakirede cikabilir tabiki

• Ciktida valla almadim

• boşunamı diyoruz vermeyin diye kolay elde edilen değersizleşir.

1|1
    0|0
    • isde dinlemiyorlar sonrada eksiliyorlar ya da agzilarini bozuyorlar

• çok doğru bir düşünce haklısın ama bazı kızlar cinselliği yaşamak istiyorlar bu da erkeklerin işine geliyor dediğin çok doğru ama uygulayan kalmadı galiba bakıyorum da şöyle bir hmmm yok kalmamış :)

0|1
    0|0
  • arkadasım genelleme yapmayalım..evet bende bakıre bır kızla evlenmek ıstıyorum hatta cok sevdıgım hayatımın kadını,tek esım olabılecek dedıgım kız bana olaylar cıddı noktaya gelınce durust olup soyleyınce delıye donup ne yapacagımı bılememıstım..kabullenmeye calıstım ama olmadı..ama yınede ona tesekkur edıyorum ıyı kı durust davranmıs.. ama senın dedıgın gıbı de eskı kız arkadaslarımla bır yakınlık kurmadım..ıstesem yapabılırdım ama etık degıldı..

0|0
    0|0
  • Türk erkegiyiz biz Atalardan böyle gördük felsefesi yatkın... ondan belki

1|0
    0|0
    • nekadar güzel ama herkes böye düsünmüyor ks nin cinsel bölümünde masallah yasi 18 yeni olmus ama hayatina bir sürü erkek girmis kizlar var cok üzücü bir dirim

• Din tek taraflı bakmıyor kadınınki de zina erkeginki de her ne kadar bakireyle evlenmek istersen iste yine aşık oldugunu alıyorsun artık kanun kural yok aşk var :) eskiden aileler karısıyodu simdi o da yok %1

• ben hiç yaşamadım ilkim onla olsun isterim

1|0
    0|0
  • Ben 26 yaşındayım ve bakirim.. Sevgilim olsa bile onunla evlenmeden kesinlikle ilişkiye girmem.. Nasılsa evleneceğim diyipte benim başıma herhangi bir durum geldiğinde onu yüzüstü bırakmak istemem. Türlü türlü durumlar olup evlenmemize mani olabilir ve bu durum karşımdaki kızı yıkar.. Ve ilerde benden başka biriyle evlenmek istediğinde bu durum onu çok hırpalar ve üzer. Her ihtimali düşünmek gerekir ve öyle kararlar alıp birşeyler yapmak gerekir. Şuana kadar hiç bakire bir kız çıkmadı karşıma.. Çıktığı an evleneceğim ve yuva kuracağım.

1|0
    0|0
  • bencede kızlar evlenmeden ilişkiye girmezlerse sonradan üzülmezler erkeklerin çoğu çıkarcıdır ama kadınlar melektir onları üzmeye hakkımız yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• aynen bencede kendi kendine -celiski yasiyorlar anlamadim gitti :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...