Kürtaj sonrası regl ve sıkıntılar?

Merhaba arkadaşlar temmuz ayında bebeğim gelişim sağlayamadıgi için kürtaj oldum 35 gün sonra regl oldum 5 gün sürdü 14 gün sonra tekrar regl oldum 3 4 gün önce regl bitti şimdi tekrar hafif bu kanama meydana geldi tekrar regl olabilir. Bu durumu yaşayanlar var mı nedeni ne olabilir?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle geçmiş olsun, sorduğunuz sorudan pek anlamam o yuzden doktora gorunun derim.
    Fakat sadece şunu sormak istiyorum,
    Kürtaj ın yasak (cinayet) olduğunu illaki. Biliyorsunuz dur.
    Doktorun tavsiye ve onayıyla yapılmadıysa tabiki?

0|0
    0|0
    • 3ay

Yazıyı tam olarak okumadınız sanırım gelişim sağlayamadıgi için kürtaj oldum diye yazdım.

• 2ay

Tabiki sizi bilgilendirir fakat burada soruyorsanız egwr bende bildiğim kadarıyla cevaplamak veya yardımcı olmak istedim.
      Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah.
      Nediyeyim

• 1ay

Eİg için teşekkür ederim

En İyi Kız Görüşü

• Bildiğim kadarıyla kürtaj sonrası yaşanması normal bir durum... Ama bunu esas kürtajı yapan doktora danışman lazım burada sorman sağlıklı cevaplar vermeyecek. İşlemi yapan doktorun size kart vermiş ya da çalıştığı telefon numarası mutlaka vardır. Ve çoğu zaman sebep rahmin kendini kürtajdan sonra yenileme çalışmasıdır... Ama dediğim gibi bunu sana kürtaj yapan doktora sorman lazım hem semptomları daha iyi bilir hem de seninle ilgilenmek zorunda!
    Çok geçmiş olsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sormak istediğin birsey varsa arkadaşım yazabilirsin bende k. dogumda calisiyirum

0|0
    0|0
    • 3ay

Tesekkur ederim Polikistlik var bende onla alakali olabilir mi? Bu tip durumlar normal mi yani ilk defa başıma geliyor kürtaja bağladım ama 2 ay oldu kürtaj olalı.

• 3ay

Evet kürtaja bağlı arkadaşım 1 2 ay duzensizlikler olur sormak istediğini bana yazabilirsin arkadasim

• geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • normal bir durum. zamanla vücudun eski dengesine kavuşacak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 2-3 ay düzensizlik normal 4 ayda düzene girmezse doktorunuza başvurabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Doktora kontrole git

0|0
    0|0
  • hormonal olabilir ama içim rahat etsin dersen git bir doktora

0|0
    0|0
Yükleniyor...