Ertesi gün hapı kullandım ancak hala adet olmadım?

27 Ağustosta ilişki yaşadım ve 28 inde hemen hapı içtim. Normal de 3 Eylül'de adet olmam gerekiyordu ancak olmadım. Hafif hafif kanda geldi ancak tam anlamıyla adetim başlamadı. Eczaneden test alıp yaptım sonuç negatif çıktı sizce hamile miyim?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• hamile değilsin büyük ihtimalle ama o haplar sıkıntılıdır ileride çocuğun olmayabilir fazla kullanma onları. keza rahim kanserinede sebep oluyor. düzenli cinsel hayatın varsa doğum kontrol hapı kullan

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Değilsindir yan etki olarak 2 3 ay regl olmayabilirsin. Belirli aralıklarla idrar testi tekrarla olmadığın süre boyunca

1|0
    0|0
    • 2ay

2,3 ay hiç olmamak mı? Ben onu direk hamilelik olarak biliyorum.2 sene önce içmiştim en son hapı en son o Zaman bir iki güne kalmadan olmuştum

• 2ay

Açıkçası o konuda pek bir tecrübem ve bilgim yok sağlıkçı olmama rağmen :) ne dersem yalan olur

• 2ay

Peki öğrenebilir misin?

Erkekler Ne Diyor 12

• Adet düzenini değiştirir hap zaten.

0|0
    0|0
  • Sonuç negatif çıktı diyon depi vurcam şimdi alttaki biriside ilişkiye girmedim pozitif çıktı diyo bu terslikte bimiş var

0|0
    0|0
    • 2ay

Aslında içe boşalma olmadı ancak ya bir şekilde kaldıysa da olduysa diye şüphelendik

• 2ay

Toprak veya sünger değilse içine çekmemiştir heralde :))

• vermeden önce düşünseydin

0|0
    0|0
  • Değilsin

0|0
    0|0
  • Korkma hamile filan değilsin normal gecikmedir takma kafana

0|0
    0|0
  • Stres yapma o ilaçlar adetin düzenini bozuyor içeri bosaldıysa ihtimal var

0|0
    0|0
  • ertesi gün hapı fizyolojini bozar o yüzden adet günün düzenin değişebilir.

0|0
    0|0
  • 1 2 hafta sonra yap testi öyle çıkar

0|0
    0|0
  • Halt ettin.

0|0
    0|0
  • yok değilsin stresten gecikiyo soğan suyu iç sabaha kan revan içinde uyanırsn

0|0
    0|0
    • 2ay

O neden

• 2ay

soğan suyu adetin gelmesinde etkili oluyo

• Oyle 1 haftada falan hamilelik olmazki.1 2 ay gecmesi gerk

0|0
    0|0
  • Hapı almışın testi yaptırmışın bide bize soruyosun :))

0|0
    0|0
    • 2ay

İdrar testinde her zaman yanılma payı var ve haptada 100 kadından 2sinde kalma ihtimali var sonuçta

• 2ay

Tamam değilsin hamile falan

Kızlar Ne Diyor 3

• Degilsin

0|0
    0|0
  • hamile olma riskin yüksek

0|0
    0|0
  • Ela mi kullandin

1|0
    0|0
    • 2ay

Evet

• 2ay

Nazardan ziyade uyari bence

• 2ay

Şöyle söyleyeyim iyi nihetliyim ve herkese iyi yaklaşılıyorum düşün lisede beni seven ama yüzümü bile görmeden seven çocukla üniversiteye giderken otobüste karşılaştım ve bana tutup da bir ton beddua etmişti ve ettiği her şey bende oldu ki ona da geri sıçramış gerisini sen düşün

Yükleniyor...