Kızlar bekaret testi yaptıran var mı?

Fiyatı ne kadar ? birde nasıl oluyo ? Ben daha önce hiç kadın doğuma gitmedim korkuyorum :(

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• benım üniversite 3 de cıktıgım bir cvoocuk vardı . bu sürekli birlikte olmak istiyordu . sevişme oluyordu ama . ileri girmıyordum . sonra bu bir gün bakıre degilsin dedi. tamma kendimden emınım ama ne bilim korktum ya. sonra coocuktan ayrıldım 8 ay falan kimseyle cıkmadım. hep şüphe ettım kendımden. emınım yanı birsey olmadıgına ama o nıye böyle bilmıyorum die. meuzn olmadan önce özel bir hastaneye gittim. dogum kontrol doktorundan hemen randevu aldım. sekreteri şikayetınız didi. bekaret dedim. sonra bir baktım şirin bir kadın dogum geldı bayan . . gayet normal karsıladı. 2 dakıka bile sürmedi kontrol etmesi. sadece kontrol sırasında kendını sık biraz dedi o kadar. sonuc bakıresın hiçbir zorlama bile yok ded.. öyle gözünde büyütme. aklında soru işaretı varsa git.

1|1
    0|1
    • özele gidicm ama yaşımı doldurmadm daha özelde sorn olr mu

• şimdi sen bakire misin yani. her şeyi yapmıssın ucundan azcık girmiş tam olarak içine de alsaydın tam olsaydı

bekaretinden şüpheye düşecek kadar ileri gitmişsin

evleneceğin adama el değmemiş bakire diye mi yutturacan kendini.

• he öyle yutturacam. dert mı sana yoksa. gel nedimem olsana :D

Erkekler Ne Diyor 8

• Normal muayene ücreti ödersin.Basit bir işlem zaten.Çekinmene gerek yok.

0|0
    0|0
  • bedava.devlet hastanesine muayene olmaya gideceksin.

0|0
    0|0
    • orada rapor oluşturuluyo ben özele gidicem

• ne raporu ya.doktor bakacak kızsın diyecek bitecek.

• ne için gerekli o rapor ve neden korkuyorsun

0|0
    0|0
    • kendimden emin değilim sadece kendim öğrenmek için

• yazılı rapor değl kendim emin olmak içn motr yarşnda kaza yapmştk kanamam oldu emin değlm bu yüzdn

• ya su var bence ha zar var ha yok sonuçta benim acımdan bakiresn ama kendin emin olmak için git 5 dk da öğren için rahatlasın ama yırtıma varsa da doktora söle ilkşi değil kaza ile darbe ile olmuştur tarzı rapor al onlar genişlemeden anlıyorlar ilişki yasayıp yasamadıgını

• şebnem kızım sen niye gitceksin ki?

0|0
    0|0
  • gittikten sonra raporunu bizimle paylaş ama mutlaka

0|0
    0|0
  • Özel muayenede muayene (visite) ücreti ödemen yeterli.

0|0
    0|0
  • bizim komşu kızını döve döve saçlarından sürüye sürüye bekaret testine götürdü kızını adam.tüm mahalle ayağa kalktı.manavın yeğeni ismaille birlikte olmuşlar duyuldu mahalleye.adam utancın sattı evini adanaya yerleşmişler diye duyduk.kız noldu bilmiyorum.bu işler kötü işler bulaşmayın namusunuzla yaşayın ananızın babanızın hakkı var üzerinizde bunu yapmayın onlara.

0|0
    0|0
  • git raporuda yayınla bir zahmet :)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• O değilde neye benzediğini az çok gördüm net bir şekilde görmek için gidebilirim bende.

0|0
    0|0
  • git kadın doğuma ya da doğum evine hemen bakar...30 tl falandır kontrol..

0|0
    0|0
Yükleniyor...