Kapat

İlk defa ilişkiye gireceksiniz eşiniz bakire ve korkuyor...Erkeklere bir soru...

Aşık olduğunuz kadınla evlendiniz veyahut deliler gibi sevdiğiniz sevgilinizlesiniz... İlk defa ilişkiye gireceksiniz ve o bakire. Haliyle müthiş rahat değil, korkuyor ve utanıyor. Ona nasıl davranırsınız, ruh haliniz nasıl olur? Yaşayanlar tecrübelerini de paylaşabilir.

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi bu anlatılacak birşey değil ki... Kimseye mastürbasyon malzemesi vermek istemem şahsen...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• ben evli değilim. bakirim. az çok anlarım bakire bir kızın durumunu. asla zorlamam. canını yakmam. ne zaman isterse o zaman olur. yardımcı olmaya çalışırım ona.

1|0
    0|0
  • umarım senden bekaretini isteyen biri yoktur,ve sen böyle bir hata yapmazsın.

sana bir abi tavsiyesi,telafisi olmayan hiç bir şeye kalkışma...

1|0
    0|0
  • kesinlikle biraz alkol almalı .masaj yapılmalı(okşama tarzında)ve ön sevişme uzun tutulmalı.devamı gelir.

0|0
    0|0
  • şefkatle yaklaşacan yani :D

0|0
    0|0
    • Tabiki şefkattir ama bunu açmanızı istiyorum :D nasıl davranacağınızı yani

• yumuşak şekilde şefkatli sevgiyle teskin ederek nasıl yeterli mi ;)

• ben o rahatlıyıncaya kadar beklerim

0|0
    0|0
  • perdelerin altında, kedi gibi bir insan olmalıyız o anda

0|0
    0|0
  • 7 yıl oldu hala devam edıyo buyuk korku :) gecmez bu böle gıder :) kasmaya gerek yok :)

0|0
    0|0
  • çok korkuyorsun anlaşılan.

0|0
    1|0
  • korkuyor utanıyorsa, onu rahatlatırım, ona güven veririm, onu kırmayacağma herşeyin güzel olucağını kulağına fısıldarım, istemiyorsa birşey yapmayacağımızı birlikte saırlıp uyuyalım derim

3|0
    0|0
  • Şunu derim, senin kararın.. Sen ne zaman istersen o zaman yapıcaz.

Benim yakınlarım sağolsun bu işi acıtmadan yapacağım zaten, tüyolarım var :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...