Penis kırılır mı? Zedelenir mi? Kırılsa tekrar ereksiyn olur mu?

Eşim ile benim üstte olduğum pozisyon esnasında ani harketle eşimin penisini açıttım acıma sebebi ile ereksiyon hali son buldu. Şu an için herhangi bir şişlik, morarma, acıma ağrı yok ama ben açıkcası çok korktum kırılma olmuşmudur, yoksa zedelenme söz konusumu penis kırılsa tekrar ereksiyon olur mu?

0|1
5|33

En İyi Erkek Görüşü

• evet olabliyor o kucağa oturup kalkma pozisyonunda, kırılma şöyle içindeki kaslar vs yırtılıyor sanırım, böyle bir durumda sertleşme olmaz veya çok zor olur. dikkatli olmakta fayda var o pozisyonda.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• haberlerde felan bir kaç kez görmüştüm, kucağa oturma çok riskli erkekler için yani oturup kalkarken sert olursan kırılabilir veya zedelenebilir, yani kırılma ddikleri içindeki yapısı ve kasları yırtılıyor ani hareketle bükülürse.. bu durumda sertleşme olmaz. eğer devam ederse sertleşmeme durumu mutlaka doktora gitmeli. ben şahsen o yüzden eşimin kucağına oturduğumda otorop kalkmadan yaparım ileri geri sağa sola daire çizerek yani.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Kırılsa ses gelirdi zaten ama ağrı varsa doktora gitsin yine de peniste.

0|0
    0|0
  • Yok bir şey olmamıştır

0|0
    0|0
  • 1. penis kırılmaz
    2. onun ineceği varmış güçlendirici kullansın :)
    3. pozisyonları yaşamanız güzel denemeye dewam edin bırakmayın :)
    4. sendeki ateşi tahmin edebiliyorum eşin yetiyormu? biraz daha yawaş hareketlerde bulunun ya da pozisyon değişin kendinide eşinide üzme adamı şeyinden edersen aranır durursun.

0|0
    0|0
    • 3ay

Kirilma olsaydi ereksiyon olutmuydu trkrar

• 3ay

kırılma diye bişey yok işte ereksiyonda olur canım neden olmasın kopmadığı sürece sorun yok ama ağrı olabilir çokta zorlamayın.

• 3ay

ayarlayın işte ağrı sızı yoksa erektede oluyorsa durmayın hiç dewam sürekli tabi zevkinize kalmış ben olsam doyumsuzum hiç durmam :) adama iyi bak incitme herzaman lazım.

• kırılır kırılır hemde çok fena allah kimseye göstermesin o acıyı çeken bilir kırılsa yerinde duramazdı emin ol ayrıca tekrar ereksiyon olması için tedavi şart

0|0
    0|0
    • 3ay

Kırılmış olsaydı eğer o zaman mı ereksiyon için tedavi şart acaba

• 3ay

aynen öyle kırılmamıştır merak etme

• Penis kırılır.. Yen içinde kalır..

1|1
    0|0
  • http://muradceltik.com/penis-kirilir-mi/

Bu site size yardımcı olabilir..

0|0
    0|0
  • Doktora gidin de alcıya alsınlar.

0|0
    0|0
  • kırılmış olabilir, kıkırdak yapısında zedelenmede olabiir, muhtemelen ereksiyon halindeyken eğik olacaktır artık. hor kullanmayın şu aleti ne var

0|0
    0|0
  • Bindiği dalı kesen bir adet pembeli 😂

0|0
    0|0
    • 3ay

O anlık olan birsey insan bile bile böyle birseyb yapmaz üzüldüm korktuğum için sizlere soruyorum?

• 3ay

Yani durumu bilmiyorum. Bu yüzden sana bir cevap veremem. Doktora giderseniz iyi olur.

• Penis kemikli olmadığı için kırılmaz ama zedelenebilir,
    İlişki sırasında tam kalkık olduğu için.
    Cok sorunlubolursa tekrar kalkmaz.
    Ama bu kolay birşey değildir, yani basit birkaç kere ustunden ziplamayla kiramazsin

0|0
    0|0
  • Doktorlar daha iyi bilir :)

0|0
    0|0
  • Test edin

0|0
    0|0
  • Penis kan ile çalıştıgı için anlık olan bişey bişey olmamıştır siz devam edin pompaya

0|0
    0|0
  • benimde basima geliyor bazen denemeden bilemezsiniz. daha rahat ve saglikli pozisyonlar kullanin.

0|0
    0|0
  • Kirilabilir ama sonrasini bilemiyorum

0|0
    0|0
  • baltayla bile vursan kırılmaz

0|0
    0|0
  • Vay bencil ya kasap et koyun can derdinde

0|0
    0|0
  • Sende az değilsin :) az yavaş olsana

0|0
    0|0
  • Kırılırsa zor

0|0
    0|0
  • Budaha kullanamicaksin 😂

0|0
    0|0
  • Evet peniste kırılma olur. Acil müdahalede gerekebilir. Basit ağrı kesicisi ile de tedavi edilebilir

0|0
    0|0
  • kirilma olsa yerinde duramaz Şu an ereksiyon olmuyorsa bidaha olmaz üzgünüm seks hayatiniz bitti

0|0
    0|0
  • Kirilma olmaz merak etme

0|0
    0|0
  • bisey olmaz bence

0|0
    0|0
  • sonucta penis de bir uvaz be kemik var kirilabilir

0|0
    0|0
  • kırıldıgını görmed, m duymadımben

0|0
    0|0
  • Kırılma olsa eşin yerinde duramazdı , öyle acıtmayla kırılacak bir durum değil.

0|0
    0|0
  • Kirilir. benim kirikdi

0|0
    0|0
  • O kadar sert yapmasaydın

0|0
    0|0
  • Demirciye götürün kaynak etsin

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 4

• Penis kırılmaları bilinçsiz cinsel ilişki, penis sert halde iken yatakta aniden dönme, mastürbasyon esnasında anormal bükülme, ereksiyonu sonlandırmak için penisin bükülmesi gibi sebeplerle ortaya çıkmaktadır.

Bu durum ürolojik bir acil durumdur. Penis bir kemik olmadığı için aslında olay kırılma değil, ereksiyonu sağlayan dokuları çevreleyen kılıfın (tunika albuginea) yırtılmasıdır.

Özellikle zorlamalı cinsel ilişki, anal ilişkiler, değişik cinsel pozisyonların denenmesi, mastürbasyonda kontrolsüz manipülasyonlar sırasında penisin ereksiyon halindeyken bükülerek bu kılıfın yırtılmasıyla oluşur. Ereksiyonu sağlayan kavernöz dokuların içini doldurmuş olan kan, kılıfın yırtılmasıyla cilt altına doğru hızla yayılarak penisin morarmasına ve deformiteye (şekil bozukluğuna) yol açar.

Tam da bu yırtılma esnasında, bir ses hissedilir. Cilt altına doğru olan bu kanama bazen tüm penisi, skrotuma (torbayı) ve genital bölge civarına yayılır. Penis patlıcan vari bir renge bürünür ve ödem nedeniyle de şişer. Penis kırılmaları penis ereksiyon halindeyken olur, normal durumunda kırılma olması beklenmez. Hastaların kendi ifadeleri bile tanıyı olguların çoğunda koymaya yeterlidir. Tanı hastanın öyküsü ve fizik muayenesi ile konulur. Muayenede kırılma olan tarafta kan birikmesi ve peniste karşı tarafa doğru eğilme, şişlik, morarma saptanır. Şiddetli kırılmalarda ise idrar yolu kanaması ve yumurtalıklarda kan birikmesi görülebilir. Tanıda kuşku olursa ultrasonografi, kavernosografi MR gibi görüntüleme yöntemlerinden yararlanılabilir.

Penis kırılmasının tedavisinde dünyada genellikle kabul edilen görüş, en kısa sürede acil ameliyat ve yırtılan dokunun onarımıdır. Sonrasında da antibiotik ve anti enflamatuar ilaçlar uygulanmasıdır Daha az olmakla birlikte ameliyatı savunmayan uzmanlar da bulunmaktadır.

0|0
    0|0
    • 3ay

Penis kırığı tedavi edilmezse peniste şekil bozukluğu, ağrılı sertleşme, cinsel ilişkide zorluk, sertleşme problemi, idrar yolunda bölgesel genişleme, kanama bölgesinde Peyroni hastalığı adı verilen sert şişlikler oluşabilir.

Penis kırılmalarından korunmak için cinsel ilişki sırasında ani ve ters hareketlerden kaçınılması, penis sertleşme halindeyken kıvrılmaması gerekir.

Kırılmalar haricinde Peniste Eğrilik görülebilir. Penis eğrilikleri ikiye ayrılır : Doğuştan (konjenital) ve Edinsel olanlar.

1) Doğuştan olan penis eğrilikleri genellikle erkeğin cinsel aktif sürece girdiği ve penis boyutlarının geliştiği ergenlik çağında belirginleşir. Penis'in yapısını oluşturan iç dokularında kısmi doku yapışıklıkları nedeniyle yapışıklığın bulunduğu yöne doğru eğriliğiyle görülür. Özellikle ergenlik çağında penis'in boyutlarının büyümesiyle ortaya çıkar. Eğriliğin derecesine göre penisin şekli cinsel ilişkiyi zorlaştırmasını veya ilişkiye engel olacak düzeyde olabilir.

• 3ay

@Ufaklık55 bu tarz konular ciddi konular olduğu için araştırıp ona göre yorum yapmak en doğrusu diye düşünüyorum. Çünkü burada yazılanlara itibar edip öyle hareket eden bir sürü insan var. Benim yazdıklarımda netten alıntı ama en azından daha mantık çerçevesinde. Kırılma yok diyen kişiler bile çıkabiliyor. Bu çubuk kraker mi ki ortadan ikiye ayrılsın dimi ama ;) ;)

• 3ay

Kesinlikle haklisin doğru, alıntı bile olsa inceleyip araştırıp ve aolaman çok hoşuma gitti helal olsun sana valla.
      Ayrıca evet kreker değil tabiki kırılıp yılmaz, bunun kemiğinde yok, sadece zevkten aktifleşiyor.
      Ama anlattığı durum banada oldu gerçekten cok can yakıyor ve 1-2 gün can yakıyor

• Aşırı sert esnasında ani harekette kırılabilir ama kırılırsa siser morarir kirilmamisti agrimistir belki dikkat et kırılırsa zaten kalkmaz

0|0
    0|0
  • Doktora gidin bence.

0|0
    0|0
  • saçma sapan şeyler yapmasanız da normal seks yapsanız bu sorunlar hiç olmicak biliyor musunuz

1|0
    0|0
    • 3ay

ahhh canımm atarlı yorum yapmak için yorum yapma güzelim saçma sapan seyler yapmıyoruz anlık hareket sonucu olan birsey için bilgi alıyoruz kendin bizden aşağı kalır değilsindir burda yorum yapmak için yorum yapıyorsun başka kapaıya yallahhh

• 3ay

beni nerden tanıyorsun ki güzelim (!) eminim ki yattığın erkeklerin haddi hesabı yoktur gelmiş bana " kendin bizden aşağı kalır değilsindir " diyorsun ne kadar aciz bir cevap altta kalmamak için kesin sende üstten allah alttan yallah diyenlerdensin

Yükleniyor...