Cinsel ilişkide kanama sorunu... Neden kaynaklanabilir ?

Bazen sevgilimle birleşme olduktan sonra içinden çıkınca biraz kanama olduğunu farkediyoruz. Adet kanı olmadığını söylüyor. (Koyu renkte olmadığı için adet kanı değilmiş.) En sonuncuda, biraz yanma olduğunu söyledi. Doğum kontrol hapı kullanıyor.

Islanma sorunu yok gerçi ama ben ilişki sırasında vajina girişinin zedelendiğinden şüpheleniyorum. Sizce sorun ne olabilir ?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• vajina duvarında yırtık vardır jinekoloğa gitmek gerek diyorm

0|0
    0|0
    • Bir süre ilişkiye girmesek kendiliğinden iyileşmez mi ?

• hayır bu profesyonel yardım isteyen bir şey yırtık büyükse dikilmek zorunda

Kızlar Ne Diyor 1

• fazla tahriş oluyor olabilir. ama ciddi br sorundan da kaynaklanabilir. bence bir uzmana görünsün. rahim ağzı kanseri şu aralar pek revaçta. sallamaya gelmez böylesi sorunlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ilişki anında vajinada yer yer kuruma oluyorsa iç doku zedelenmesi ya da yırtılma olabilir. ama canı çok yanar. adetten kalma kan pıhtıları kanalda kalmış ve vajina nemi ile çözülüp akmış olabilir. diğer şık penis vajina kanalına uzun geliyor olabilir. rahime penis sert dayanırsa kanama olabilir ve bunda da canı yanar.vajina kanalında myom ya da polip olabilir. bunda da canı yanar

0|0
    0|0
Yükleniyor...