Aktif cinsel hayatı olan bir erkek ile evleninceye kadar bakire kalmaya kararlı olan bir bayanın ilişkisi

Kısa zamanda aramızda güzel bir muhabbet gelişti, arkadaş olarak gayet güzel götürüyorduk ama o bugün ilişkimizi daha özel bir boyuta taşımak istediğini açıkladı. Sorun şu ki ben dışarıdan gözüktüğüm gibi birisi değilim yani derler ya hani ''ben senin bildiğin kızlardan değilim'' o hesap işte.

Onun aktif bir cinsel yaşamı olduğunu biliyorum, ancak benim onun isteklerini karşılamam imkansız, evleninceye kadar kimseyle birlikte olmayacağım.

Sizce ne yapmalıyım? Ankete bir kaç seçenek koydum, ekstra yorumlarınızı bekliyorum.

• Seninle liseliler gibi takılacak değil ya, hiç uzatma hayır de gitsin.
    43% (3)29% (2)36% (5)Oy Ver
  • Belki ilişkiniz süresince isteklerini baskılayabilir ve senden böyle bir beklenti içine girmeyebilir.
    14% (1)0% (0)7% (1)Oy Ver
  • Ona bir şekilde cinsel yaşantınızın olamayacağını açıkla,en azından tepkisini gör.
    43% (3)71% (5)57% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• ona her şekilde tepkini koymalısın ve bana kalırsa ayrılmalısın böyle birinden. zinakar biri ancak zina yapmış biriyle evlenmelidirç bunu unutma.

1|0
    0|0
    • yok birlikte değiliz zaten, teklif etti henüz kabul etmedim.

• haklısın deneme yanılma yöntemiyle olacak birşey değil bu. Teşekkürler :)

• ne demek...

Erkekler Ne Diyor 15

• Açık açık konuş, evlenmeden hiçbir cinsel aktivietinizin olamayacağını söyle, hatta en kısa zamanda evlilik için gün almaktan bahset. Kendini kapana kısılmış hissetsin, bu durumda bile senle ilgilenmeye devam ediyorsa tamamdır.

1|0
    0|0
  • Başaracağını pek sanmıyorum umarım başarılı olursun , fakat seninle beraberken aktif cinsel yaşantısına devam etmesi demek sana saygısızlık olmalı

1|0
    0|0
  • bence evliliği düşünüp düşünmediğini onun ağzından öğrenmelisin. çünkü, sadece cinsel istekleri doğrultusunda seni kullanıyor da olabilir, kendini bir paçavra gibi kullandırma ve ağzından laf almaya bak.

1|0
    0|0
    • o kadar aciz bir insan değilim :)

• bazen o kadarda iyi bişey değil aslında :)

• sen doğru bildiğin yoldan devam et, bence doğru yoldasın

• Zaptetmen çok zor. En azından ön sevişmede sınır tanımamalısın. Bir de bir şekilde onu doyuma ulaştırman lazım. Oral seks ve benzeri döntemlerle. Yoksa tutamazsın elinde. Hep aldatılırsın.

1|0
    0|0
  • Çükünün isteklerine saygı duyacağına, senin düşüncene saygı duysa daha insancıl olur.

1|0
    0|0
  • En iyisi son seçenek.

1|0
    0|0
  • Gayet düşüncelerin normal beraber iken ağırdan takılırsın bu şekilde seni taşıyabilirse zaten nikah olur taşıyamazsa ayrılırsın direk kollarına atacak halin yok kendini

1|0
    0|0
    • Ağır takılmaktan kastın?

• bence kendini bilen düzgün bir hayat sürmek isteyen biri olması temennim hakkında hayırlısı olsun dilerim Allahtan

• Amin, teşekkür ederim :)

• Açıkçası C şıkkı diyorum ben. Çok zor bir durum. Senle yaşamazsa senle birlikteyken başkasıyla mutlaka yaşar bunu. Alışmış kudurmuştan beterdir.

1|0
    0|0
    • Tamam senden böyle bir isteğim olmayacak derse, sözüne sadık kalabilir mi sence?

• :D

• nışanlı olsaydın tahrık etsen yeter bence.

1|0
    0|0
    • yok canım ne nişanı :)

• :)

• Seviyorsan onu durdurabilirsin

1|0
    0|0
    • tamam da bu erkeğe o işkence olmaz mı? isteklerini karşılayabilecek biriyle daha mutlu olur heralde.

• I pussy too

• yani c en mantıklı olanı

1|0
    0|0
    • böyle bir isteği olmayacağını söyleyip, sözünde durmama ihtimali nedir?

• anladım, teşekkürler :)

• önemli değil :)

• işin sonuna gitmeden yaşarsınız birşeyler ben hiçbirşey yaşamadan bekleyemezdim sanırım

1|0
    0|0
    • Benim derdim bekaret değil ki.

• evleneceğim insan demiyormusun anlayamadım ne anlatmak istediğini

• hayır konu yeni bir ilişkiye başlayıp başlamamak :)

• cinsellik olmadan olamzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

1|0
    0|0
  • Ne diyim ki kocaman insanlarsınız. Seninle de yatıp başkasına giderse o zaman pişmanlık için geç olur. Eş olacak erkek bu konularda ısrar etmez, evlenmeyi bekler. Sen bilirsin.

1|0
    0|0
    • soru da yanlış ifadeler kullandım heralde, henüz teklifini kabul etmedim, evlilik falan yok ufukta :)

• o seni ikna eder işi bitirir olay evliliğe kesinlikle kalmaz.şuna bağlanırsan işin biter benden söylemesi sakın kanma

1|0
    0|0
    • bu öyle ikna olunabilinecek bir konu değil ki.

• haklısın sanırım, göz göre böyle bir ilişkiye başlanmaz :/

• yaşın kaç ki senin?ilişkiye girsen nolur ki ölüm yok ya sonunda

Kızlar Ne Diyor 1

• Ona bir şekilde cinsel yaşantınızın olamayacağını açıkla,en azından tepkisini gör.

0|0
    0|0
Yükleniyor...