Katil olmamak için ne yapmam gerek şaşırdım

Baştan sona gerçek hikaye fazlası var azı yok,7 yıl uzayan mükemmel giden bir aşk hikayemiz var sonunda nişanlandık herşey muhteşem giderken düğüne 2 ay kala nişanı attı,ilk başta kızgınlıktan onun aile büyükleri bana ileri geri konuştu bizde bende salaklık ettim karşılık verdim,hemen akabilinde beni başka adamlar aradı bu kız bizim kardeşimizle sözlendi sen neyin peşindesin v.s,beynimden vurulmuşa döndüm daha 1 ay geçmemiş adamlar bana 2 ay önce söz taktıklarını söylediler,kızla konuşuyoruz tabi seviyorum dedi bunlar çok güçlü dedi sen istediğimi yapmadında v.s v.s öylemi öyle,abisine babasına gerçekleri anlattım bebek aldırdığına kadar çünkü bu kız beni yıllarca bekletip sensiz olamam intahar ederim derdi,sonra öbür adamlarada anlattım gerçekleri namuslu takılan adamlar bu kız o*da olsa bizim dediler iyi dedim,gel zaman git zaman kız beni aradı dardayım paraya ihtiyacım var sen benim ilkimsin dedi,tabi kıramadım unutamadan tekrar depreşti gönderdimde,ara sıra konuşmaya devam ettik sonra face açmış ama bu kez başkasıyla,kendisine soruyorum bana benzeyen biridir diyor çocuğa mesaj attım çocuk biz sözlendik demesinmi,tabi bu çocuk merak etti telde saatlerce konuştuk meğersem 2 yıldırda onunla görüşüyormuş üstelik bitirme sebebi kıskançlıktı ailesi benim baskımdan şikayet etmişti ama yok öyle bişey,sonraki çocukla muhabbeti kurduk tabi arada hanfendi arıyor bir yandan çocuğu yalanlıyor,çocuk benden foto felan istedi elimde ne varsa yolladım dedim ben seviyorum bırak peşini tamam dedi banada yaramaz böyle kız benim için bekaret önemli dedi,aramızda şehirler arası mesafe olduğu için haber alamıyorum kızın içine şeytanlıkta girmiş haftada arıyor kaçamak konuşup kapatıyoruz,zaman döndü tabi bu arada ailesiyle sorunlar yaşadık ben seviyorum dedikçe küfürler ettiler,aileyele iyice papaz olduk kız süper ikili oynamaya başlamıştı irtibatımız iyice kapandı bigün mesaj attı t...a gel die akşam atladım gittim 10 satlik yol sabah aradı otobüsten indiğimde kulubeden cafeye çağırdı gittim sarıldı ağladı v.s v.s,akşam eve gel annemi ikna et dedi annesi beni inanılmaz severdi ama olaylardan dolayı nefret etmişti,eve vardım kadın olma deyince kız bende istemiyorum demezmi,iyi dedim döndüm ist a faceleri açık çocuk demezmi sen yalan söylüyosun bekaret raporu var ben devam ediyorum yakında evleniyoruz davetiye yollarım sana dedi,kızın abisini aradım o da demezmi yakında evleniyor davetiye istersen yollayım diye beynimden vurulmuşa döndüm,subaya tamam et dedim mail ver dedim verdi çocuk mal gibi benle irtibatıda kesmiyor kıskançya kızla görüşceğimi düşünüyor videolar vardı 10-15 tane al dedim bunların bende gerekliliği kalmadı bakireymiş madem benle 7 yıldır yatan kimmiş bebek aldıran kimmiş alın birlikte izleyin dedim bu arada videoları kendi çekerdi sex tutkunuydu doymazdı,sonra herşeyini sildim kapattım sayfayı tabi aşk acısı çekiyorum bu arada 1,5 yıl felan bu süreç,unutmaya çalışıyorum tatile gidiyorum başka şeyler yapıyorum hergece ağlıyorum

Güncellemeler:
gel zaman git zaman 2 seneye yaklaşmıştıki kızın annesi annemi arayıp senin çocuk kızımın peşini bıraksın diye başlayıp ağzına geleni saymış tabi ben kızla hiç ilgilenmediğim dönemde,meğersem subayla kavga edip ayrışmışlar sebebpte ben olmuşum,tam unutmaya başlamışken gene aşkım depreşti atladım uçağa gittim t...a gene buluştuk bu kez demezmi ben senden soğudum hikaye uzun ama sığmıyor,özetle aşkı nefrete dönüşmüş her dediğine evet diyorum,ağzımla kuşu tutuyorum nie kartal değil diyor
çirkefe dönüşen bir aşk hikayesi ve nişan bittiği an evleniyordum arayıp sen benim ilkimsin beni bırakma bebeğimiz olacaktı diyerek evlenmeme mani oldu tabi aileye farklı bana farklı oynayan delicesine sevdiğim uğrunda ölebileceğim biri toplamda 8 yılımı aldı,anlatsam roman olur,namusun önemli olmadığı bir aileye denk gelirseniz hayatnız mahvolur dostlar inş böyle bir aşk yaşamadınız,aşk yaşadık diyemeyen sevgisine sahip çıkamayan aciz birini sevmişim dost hayatı yaşayalım demeside çabası

0|0
515

En İyi Erkek Görüşü

• benzer bir saplantı yaşadığım için yazıyorum buraya.sen onun bedeninden vazgeçemezsin artık o ruhuna işlemiş.Faceni telefonunu herşeyini değiştir hatta hatta o kişiyi tanıyan arkadaşlarından bile uzak dur.Böylelerinin Allah belasını versin herşeyinden kop benimde 4 senem sikildi vazgeçemedim sonra aklım başıma geldi ondan haber alacak bütün kaynakları yok ettim.Yeni bir sevgili geldi ailesiyle kendisiyle huyuyla suyuyla mükemmel.Tabiki eskiyi unutamam ancak ne seviyorum ne nefret ediyorum kendisinden.

0|0
    0|0
    • senin yaş küçük olduğu için atlatırsın,hayatımda ilk beni terkeden kişi bu,bundan önce çok kişiyle aşk yaşadım ama evlenmedim aldığım ahların bedeli çok ağır oldu,ortak arkadaş felan kimse yok zaten bütün çevresiyle irtibatım kesildi saplantı oldu kurtulamıyorum başka biriyle ilişkim var ama beynim onda beni etkileyecek bir kişi olmuştu nişan bittiğinde,oda evlenmek istemedi keşke isteseydi şimdi evlenmiştim o günden bu yana en az 5 bine patladı streste çabası

• inşallah.haber alacak bütün kaynakları (özellikle kendini) frenle sorun kalmayacaktır.

• kesinlikle haklısın

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Allah yardımcın olsun 8 yıldır neler çekmişsin ama iyi paçanı kurtarmışsın o aileden ve o kızdan.. Kesinlikle uzak dur mümkünse tüm sana ulaşabileceği şeyleri kapattır. Telefon numaranı değiştir sosyal medya adreslerinden engelle ortak arkadaşlarınızdan uzaklaş. Yoksa ona zaafın olduğu için her sözüne hala kanabilirsin. En iyisi uzak durman kardeşim.

0|0
    0|0
    • zaten öyle oluyor bunu biliyor ve kullanıyor ama aileside tam şerefsiz bikez oturup konuşmazmı insan derki işte kız işte sen derdiniz ne ya bitirin ya evlenin ama bunların kapasitesi geniş,annesi abisi kardeşi aynen şunu dedi,senle ne yaşadıysa yaşadı sana vermiyoruz üstelikte bu aileyle aram o kadar muhteşemdiki anlatılmaz,insanlar nasıl şeytana dönüşür anlamış oldum psikolojım hala iyi değil

• :( Ne desem fayda etmiyor inan kelime bulamıyorum kuracak

• ailem bile bulamıyor kafama silah dayadı bunun babasının arkadaşı o zaman vazgeçmiştim dediğim gibi sonra annesi bziimkileri arayınca depreşti

• Allah yardımcın olsun. Baya uzunmuş ama okudum

0|0
    0|0
  • okuyorum okuyorum ama hiçbirşey anlamıyorum.. cümleler kelimeler birbirine girmiş..

0|0
    0|0
    • seni biri aradı bunlar çok güçlü dedi. kim çok güçlü. bunlar dediği kim..

• ilk başta beni tehdit edenler için benim kız dedi bunlar çok güçlü benim peşimi bırak die kapımda koruma var v.s ben sana yaptıklarımı çekiyorum dedi yani kızın içine şeytan girmiş beni korkutmak için

• Üşenmedim okudum. Yat kalk şükret.

1|0
    0|0
  • İrtibatını kes, ileriye bak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Pek bişey anlamasam da kız bir orda bir burdaymış ve aşırı dengesizmiş. unut gitsin artık baska birini bul

0|0
    0|0
  • Ohaaaa o ne lann nasıl bir yaratıkmış hikayenin gerçekliğinden şüphe ettim o derecee. Ha gerçekse Keleşle tara gitsin alayını

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun kardeş,iyi sabretmişsin.Hiç kimseye gerektiğinden fazla değer vermeyeceksin.

0|0
    0|0
  • Verilmiş sadakan varmış senin böylesinden kurtulmuşsun. Evlenip de geri dönülmez yollara girmemişsin Şükret

0|0
    0|0
  • Allah kurtarmış işte takma kafaya çok zor şeyler olmuş..

0|0
    0|0
  • arkadasım niye üzülüp aglıyosun aç elini dua et verilmiş sadakan varmış

0|0
    0|0
  • verilmiş sadakan varmış kurtulduğuna şükret

0|0
    0|0
    • yaşanmış 6 yıl var ve sonrasındaki 2 yıl psikolojım bozuldu,annesi yalanlarına ortak oldumu bir kızdan uzak durmak gerek,yıllarca uzatmayalım evlenelim dediğimde zaman zaman dedi mesafede olunca su gibi geçti,tabi istediğim zaman giderdim karı koca hayatı nişanlıyken zaten annesi aynı yatakta yatırırdı aile genişti ahh ahh yıllara yazık

• boşver abi 6yılından olmuşsun bunlarla ömür geçireceğini düşün senin halin nice olurdu Allah Korusun

• verilmiş sadakan varmış kurtulduguna şükret

0|0
    0|0
  • 1.5 yıl boyunca boşu boşuna ağlmışsın boşver amk oor*spusu için kendini heder etme

0|0
    0|0
  • ağlamayı bırak amk o*su mutlu olsun şimdide kafana takma ileriye bak

0|0
    0|0
  • hatun iğrençmiş valla

0|0
    0|0
  • okudum okudum sonra bu kız acaba benimlede yatmış olabilirmi dedim :) bu ne nan her önüne gelene vermiş :p

0|0
    0|0
    • yok raporu varmış ailesi inanmıyor sözlendiği çocuk canlı canlı izledi fotomontaj die yemiş

• senin a.q bende hala neler yaziyorsun boyle boyle şeyler yapmıs gelmişssin aglıyorum bilmem ne

0|0
    0|0
    • şuan ağlama şansım yok ilk 6 ay,küfürün sana iade inş sende aşık olursun körkütük o zaman anlarsın

• aynen şükret bul hanım hanımcık dunyanın en mutlu ınsanı yapar senı sende onu seversın o senı 2 kat fazla sever ılk elını tutan sen olursun ne guzel mutlu mesut olursun.. su anda dınledıgım sarkı sende dinle link

ılk ettıgım laf ıcın uzgunum ama bole bı ınsana aglamak vs zor belkı bende aynısını yasardım ama hala bırlıktelıgı dusunmene kızıyorum buyuk konusmuyorum tabı. allah yardımcın olsun benım dedıgımıde aklının bı ucuna yaz temız saf bı kız bul

• var öyle biri konuşuyoruz ama ısınamadım yıllar yaşanmışlıklar unutmak nasıl olcak bilmiyorum,elektro şok yapsalar unutsam ailemde mutsuz oldu şarkıyı dinliyorum teşekkür

• kusura bakma ama senin kızın kendide kaltakmış ruhuda

0|0
    0|0
Yükleniyor...