Aseksüel tam olarak ne? Aranızda aseksüel olan var mı?

Aseksüel tam olarak ne? Aranızda aseksüel olan var mı?

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• Aseksüellik dönemsel değildir, herkes zaman zaman cinsellikten uzaklaşabilir. Aseksüel kişi hiçbir zaman hiçbir kişiye cinsel istek beslemez. Ancak aşık olabilir, romantik duygular besleyebilir. Bazı aseksüel kişiler hiçkimseye aşk duygusu da hissetmediğini belirtir. Bu tip, aromantik aseksüel olarak tanımlanır. Kesin bilgi, yayabilirsin 😅

1|0
    0|0
    • 3ay

Ayrıca selfseksüellik de aseksüel olarak görülebiliyor bazen. Selfseksüel kişiler sadece mastürbasyon yaparak be kendileriyle sevişerek cinsellik yaşar. Diğer insanlara ilgi duymaz. Bir de aseksüeller için illa cinsellik tiksindirici gelecek diye bir şey yok. Yalnızca cinsel istek duymazlar. Tiksinebilirler de tiksinmeyebilirler de. Ayrıca penetrasyon olmadan yalnızca ön sevişme yaşayan aseksüeller de var

• 3ay

Tesekkurler😂

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Cinsellik istemeyen

1|0
    0|0
  • Aseksüel. Cinsellikten, yaşamaktan haz etmeyen hoşlanmayanlara denir. Cinsel yönleri sıfır olanlar. Tanıdığım olmuştu. Tek bir kıpırtısı bile yok düşün.

0|0
    0|0
  • Cinsel açıdan hiçbi cinse ilgi duymayanlardır ama romantik olarak kendi cinsine de karşı cinse de her iki cinse de ilgi duyabilirler sadece seksüel düşünmezler

0|0
    0|0
    • 3ay

Evet bu ben oluyorum sanirim

• vardır

0|0
    0|0
  • yokkk

0|0
    0|0
  • Herhangi bir cinsiyete cinsel olarak ilgi duymayan, cinsellikten tiksinen kimse.

0|0
    0|0
  • Ark var. ciselliğin gramından bile tiksiniyorlar.

0|0
    0|0
  • Yok.

0|0
    0|0
  • ben degilim şükür :D

0|0
    0|0
  • Cinsellik canı çekmeyen olsada olur olmasada olur düşüncesinde olan canı çekmeyen orgazm olamayandır

0|0
    0|0
  • o ne?

0|0
    0|0
  • Ben artık istmiyom cidden , ve aseksülelim diyebilirim

0|0
    0|0
  • Alfabenin ilk seksueli daha 28 tane var onun gibi

0|0
    1|0
  • bakımlı erkek demek..

0|0
    0|0
  • Ben Humanım :P

0|0
    0|0
  • Ben aseksuelim istemiyorum artık

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Cinsellikle ilgişiz olan

1|0
    0|0
  • bir zamanlar ben)) aseksüel hiç bir şekilde ne bayana ne erkeğe ilgi duymamak demek

0|0
    0|0
  • Hicbir sekilde cinsellige ilgi duymayan

0|0
    0|0
    • 3ay

Evlenmiyorlar mi boyle kisiler

• 3ay

Nasil evlensinler cinsellige ilgi duymuyorlar karsilarindaki insana aşık olamiyorlar

• 3ay

Anladim

Yükleniyor...