Eczanede satilan bayan cinsel istek artici ilac var mii?

merhabalar,
eczanelerde satilan ve ise yarar bir bayan icin cinsel istek arttiran ilac var midir bildiginiz tecrubeniz olan vs?

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• Varda. Sen yapmak istediğini söyle biz marka söyleyelim

0|0
    0|0
    • 3ay

soru acik.

• 3ay

Her zaman beklerim. Bu sorunuzu zaten kolay kokay kimseye soramazsınız. Burası oyüzden iyi. Benimde kız arkadaşım var sadece cinsellik için berabee oluyoruz. Oda ilk baş korkuyordu. Canı açık diye. Ben direk hiç yavaş yavaş değil içine girer girmez 2-3 kere kökledim. Onun canı yandi. Ama bir seferlik yandı. Şimdi her fırsatta arıyor yapıyoruz.

• 2ay

Eig için teşekkür ederim :) Ve inşallah durumda gelisme vardır :)

Erkekler Ne Diyor 17

• her eczanede bulamazsın ama bazılarında var ama geneli sadece destekleyici ürünler yani kullanan kişide hiç istek yoksa veya kendisi bilerek kullanmıyorsa bir işe yaramıyorlar deniyeceksende iyi markaları tercih et ve yanında afrodizyak etkili yiyeceklerle tüket ayrıca aklında bulunsun kadınlarda durum erkeklerdeki gibi değil yani erkeklerede hapı iç 20-30 dk içinde etkisini 24-36 saat boyunca hisset durumu var ama bayanlarda durum böyle değil düzenli kullanım gerekli

1|0
    0|0
  • Ben simdiye kadar hormedim

1|0
    0|0
  • Spany fly ispanyol sineği diye geçiyor al kullan gerisine karışma

1|0
    0|0
  • istegin cok mu az neden ki yaşında küçük gibi ama cinselliği istiyor olman lazım

1|0
    0|0
  • Evet almıştım daha ince ise yarıyor, ama ismini unuttum

1|0
    0|0
  • istek arttırıcı ilaçların tamamı yalan dolan. öyle işe yarayan bir ilaç yok maalesef.

1|0
    0|0
  • Varda

0|0
    1|0
  • Eczanede yoktur ama istersrn ben bulurum sana

0|0
    1|0
  • Napcan ki sen onu

0|0
    1|0
  • Vardır

0|0
    1|0
  • bu kadar mı kötü durumun

0|0
    1|0
  • Kullanoım resmen kudurdu

0|0
    1|0
  • Xorail var

0|0
    1|1
  • İsteksizmisin

0|0
    1|0
  • Sen gel bana ilaca falan ihtiyaçın kalmaz

0|0
    1|0
  • Gocum benimm. aksama cift kale macmi varrr

1|0
    0|0
    • 2ay

Cvp versene moral 0

• ÖYle bir ilac yok, bosuna paranizi reklamlara kaptirmayin..

1|0
    0|0
    • 3ay

Ya burda milletin bilgisizce vermis oldugu tavsiyeleri kanmayin, yok öyle AZDIRICI bir ilac..

Kendini seks yaparken rahat birak, nisnalinda orgazm olmani saglamasi lazim, eger birkac sefer orgazm olmadan o soguklugu kaybedemezsin, orgazm istek beyinde basliyor

Kızlar Ne Diyor 2

• Pek satılmaz öyle seyler bence erkeklere özgü duydum var da o sanmam

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum ama vardir

0|0
    1|0
Yükleniyor...