Ateist ve bakire sorunsalı

arada bakirlik bakirelik soruları çıkıyor karşıma herkes tarafından gına geldi artık farklı açıdan bakmak istedim kendim çok şükür ateistim bakirelik takıntısı var malesef aşamadım bu durumu şimdi çevreye bakıyoruz yaşamayan kız zaten az oda dinine bağlı hatunlar yokmu şöyle koyu dinsiz ama namuslu ünv okudugum için kadınlarda göryorum namus bacak arasında değil diye ama aynı hatunlar fır dönüyorlar milletin yatagında evlenirken kızdan saklayasım geliyor ateist olduguu :D

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• bu paragrafta takıldığım tek nokta "çok şükür" demişsin ya o neye kime şükür ?ateist olduğuna göre Allah a değil o zaman sen kime şükrediyorsun ?

0|1
    0|0
    • maydonoz seviyorum seni tam adına layık cümleler +1 seviliosun :D

• ama bakir olana bakire düşen de var değil mi :)

• neyse uzatmanın manası yok hayat adil değil eğer birşeye doğru diyorsan herkese işlemeli o doğru dediginin diger türlüsüde geçerli ama neyse uzatmaya gerek yok klasik muhabbet oldu yine ama ben kararımı verdim 22 yaş geçti gayette uzun süre bekledim sevgilim olmadı malesef yazın yaşamaya karar verdim parayla bol bol :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Fazla celiskilisin

0|0
    0|0
    • nedenki :S

• Bence gercekten inanmadigin icin değil de dinden bikip ateizmi secmissin

• yo gerçekten inanmıyorum yane incelediğin zaman din çok boş geliyor ve yalanlarla dolu

• çok şükür ateistim nasıl bir cümle lan

0|0
    0|0
    • öle bir cümle işte nolduki bu kadar tepki verdin :P

• arkadaşım bende ateistim. merak ettiğim dini kısıtlamaları aşmayı başarıp da bakirelik takıntısını nasıl aşamadığın. bakireliğin gereksiz tamamen kadını baskılamak için değerinin arttırılmış birşey olduğunu bilmen kavramış olman gerekiyor. üniversitede artık bu çağda tabii yaşamayan kız kalmaz bence bu konuyu halletmen gerekiyor. bakire kız arama seveceğin anlaşacağın birini ara. kimse bekarete değer vermiyor artık ki bence de doğru

0|0
    5|3
    • hadi ordan

• hakaret değil ki bu. düşüncelerine saygım olduğunu belirtiyorum

• Hz Muhammed kendi döneminin filozofumuş dedin ondan dedim ama hayat senin seçimlerini yapmakda özgürsün ama isallah birgün inanırsın o zaman ölünce şükredersin inandığın için !

• misal ben varım

0|1
    0|1
    • ya sinir olucam ama ateist olunca sanıyorlarki ona buna atlıyoruz tonla kızla yatıp her türlü ahlaksızlıgı yapıyoruz ama hiç sevgilim olmadı deyice bön bön bakıolar :D çokmu geç kaldım sence yaşım 22 malesef ve kızlarla konuşamıyorum çok utangacım ben :/

• haklısın ama güvenmek gerek bir kızda eenin bakir olup olmadığını hiç anlayamaz belki

• HAKLSIIN AMA herşey güven sonucu oluyor ben çok iyi biliyorum gözünü bile kırpmadan yalan öyleyenleri aldatıp herşeyi yapanları hani pislik biride değilim temiz yüzlüyüm tipim falanda iyi çok utangacım ama işte korkuyorum karşıma böyle biri çıkması durumunda napıcamı bilmiyorum açıkçası gördüklerim beni çok üzüyor

Erkekler Ne Diyor 5

• sendeki bakirelik bakış açısı tamamen toplum kültüründen gelen birşey. bunun dinle minle ilgisi yok. zaten toplumumuzda dul kadınlara otomatikman o...pu gözüyle bakıyorlar tamam verir bu nasıl olsa dul aman ateşini alalım diye hanzo hanzo laflar. işi islamiyete bağlamak gerekirse şu örneği vereceğim. hz. muhammedin ilk eşi dul bir kadındı. tabikide bakire değildi. e burdan yakalım ozaman.

0|0
    0|0
  • ateistlerin iyi insan olma muhabbeti var bir de misal ben ateist olsam dünyada neden iyi insan olmak için uğraşıyım ki her türlü pisliği yapardım madem ölünce hayat yok öyle değil mi ? vur mala kardeşim karıyada git hırsızlıkta yap ömür kısa herşeyi yaşamak lazım demi?

0|1
    1|1
    • etik degerler var neyse

• sen allahtan korktugun için yapmıyorsun bense ahlak yapım yüzünden ama oda geçti herşeyi yapıcam yazın senin gibi korkudan inananlardan olmaktansa ateist olmak candır

• herhangi bir şeyden korkan insan ondan uzaklaşır Allah korkusu başkadır Allahtan korkan ona sığınır çünkü bilir onun dışında seni kimsenin huzura erdiremeyeceğini , sen şu an inanmadığın için anlayamazsın nereden mi biliyorum 2 yıl önce bende ne Allah ne Kuran tanırdım düşünmezdim neden yaşadığımı bir gün hatırladım dünyaya neden geldiğimi inanmak farklı bir his, aslında inanmak sözcüğü tanımlayamaz çünkü kalbinde hissettiğin bir şey sözcükler yetmiyor bunu açıklamaya

• elhamdülillah ateistim asdfas d:D

0|0
    0|0
  • işallah birgün Allah a inanmaya başlarsın ...

0|1
    0|0
  • Ya zaten piyasadaki bakire kızların bakire kalmalarının tek nedeni ahiret korkusu başka bir şey değil.Ben de sırf bu korkudan dolayı yapmıyorum.Kız arkadaşım bile yok evliliği bekliyorum. Bu dünyadan sonra toprak olacağıma cennet cehennem gibi yerlerin olmadığına inanmış olsaydım ohoooo vur patlasın çal oynasın

0|1
    0|0
Yükleniyor...