Yeni evliyim sevişmeyi sexsi sürekli ben baslatiyorum ben yaklaşıyorum neden böyle yapıyo ve çok erken boşalıyor nedeni?

Kucağına oturtuyo ve sürekli böyle istiyo kendi hiç ustume gelmiyo

Güncellemeler:
3ay Benide parmağıyla bosaltiyor ilişkide boşalacak kadar uzun kalmiyoruz
3ay Nedeni ne neden böyle yapiyor

0|0
3|29

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 28

• Eşinde cinsel istek azlığı, erken boşalma problemi ve sekste kendine güven sorunu var. Profesyonel destek alması gerekiyor.

0|0
    0|0
  • sızlatana kadar becereceğine denk gelmezsiniz nasıl bir denge bilmiyorum ikisi bir arada olmanın mümkün olmadığı bir dünya

0|0
    0|0
  • Karşına alıp konuşmalısın.

0|0
    0|0
  • Şaka gibi ya ben okadar istekli birisiyim ki adam evli ne güzel sevdigiyle sevişme şansı var isteksiz çok garibime gidiyor böyleleri

1|0
    0|0
  • Demek ki seni seksi bulmuyorum

0|0
    0|0
  • Erken boşalma çoğu erkekte var doktora gitsin istemiyorsa eczanede stag 9000 sprey var geciktirici al onu almıyorsa ilişki sırasında durup başlasın durup başlasın... Başarılar diliyorum hoşçakalın

0|0
    0|0
  • Erken bosaldigi icin urkek davranıyordur muhtemelen. Benm de boyle istekli bir esim olsaydi nolurdu sanki :(

0|0
    0|0
  • bunu yapma bir süre sonra erkek o ilişkiye başlama iç güdüsünü kaybediyor.. çabuk boşalması için çeşitli çözümler var ama tabi nasıl seviştiğinize bağlı

0|0
    0|0
  • eşinle bu durumu mutlaka konuş. sonrasında ciddi sıkıntılar kapıda.

0|0
    0|0
  • troll :D

0|0
    0|0
  • Ten uyumsuzluğu var ve bu konuda yeterli tecrübeye sahip değil

0|0
    0|0
  • ön sevişmeyç fazla tut

0|0
    0|0
  • erken bosalıyordan kastın nedır?

0|0
    0|0
    • 3ay

5dk felan bazen10 dk boşalınca devam etmekte istemiyo

• 3ay

10 dk cok kısa bir süre degil fakat en azından 3kere yapmasi lazim devam etmemesi sorun

• zamanla düzelir takma

0|0
    0|0
  • Öyle istiyordur

0|0
    0|0
  • Başta böyleyse sonra ne olur

0|0
    0|0
  • Sen bu gidişle aldatırsın

0|0
    0|0
  • Kocanı kötülersen burada sana sahip olmak isteyen abazaları toplarsın ve bu kocana ihanettir

0|1
    1|0

10 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• ilki misin onun

0|0
    0|0
  • zamanla bıkarsın. yazık olmuş kötü bir ilişki

0|0
    0|0
Yükleniyor...