HIV (AİDS) arkadaşlar bu gerçek mi acaba?

Merhaba Arkadaşlar büyük bir tehlike kapıda yurt dışından gelen muzlara AİDS hastaları kanlarını enjekte ediyorlarmış nasıl olsa biz öleceğiz giderken yanımızda ne kadar insan götürebilirsek o kadar iyi diyorlarmış özellikle zengin kesim ithal muz yedikleri için bu hastalarda bazıları yani onların tutumalrına misilleme intikam olsun diye yapıyorlarmış bunu doğrumu acaba bu?

HIV (AİDS) arkadaşlar bu gerçek mi acaba?

1|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Öyle birşey olsa buraya kadar düşse sağlık Bakanlığı ayağa kalkar. bir gdo yla oynadılar diye bile ayağa kalktılar aids yi düşünemiyorum.

0|1
    0|0
    • 3ay

bilemiyorum spor eğitmeni birisi paylaşmıştı onunda çinde kardeşi çalışıyor ordanmı aldı bu bilgiyi bilemiycem denk geldim. belkide yeni bir şeydir yakında duyulur tahminimce ama inşallah olmaz böyle bişey ya korkunç bişe

• 3ay

Enjektörle doğrudan aktarım olmaz en kötü virüsü muza yerlestiriler. Bence inanma artık

• 3ay

peki teşekürler

En İyi Erkek Görüşü

• Sanmıyorum, kontrolden geçirirler. Hem AIDS bu yolla bulaşır mı orası bile şüpheli.

0|1
    0|0
    • 3ay

ağızda yara enfeksiyona bağlı diş eti kanamaları yoluyla bulaşabilir nerdeyse hangimizin diş sağlığı yerinde ki

• 3ay

haklısın kan yoluyla bulaşabilir ama aıds virüsü o muzun içinde barınabilir mi? sıvının içinde barınamadığını okumuştum. hem gıdaların ülkeye girişi bu kadar basit olmaz.

• 3ay

kolay olamaz mı ülkemizde dönen onca şey ve dünyadaki konumumuz birilerine sık battığı için nefret edilen ülke çoktan olduk bunu fırsat bilen ülkeler dahada dip noktaya inelim diye yaparmı yapar Allah korusun

Kızlar Ne Diyor 5

• Bunu yapacak kadar vicdansız olduklarını sanmam. yaşayan o kadar çekmiştir ki başkasıda hasta olsun istemez. Ayrıca bunu bir kişi yapsa anlayan tepkiyi gösterir. Kalkışılsa aids neden bu kadar arttı diye araştırma çoktan başlatılırdı. Bunu yapcak bir insan oldugunu sanmıyorum. Hele ki tanımadıgı zararını görmediği insana neden bu eziyeti yapsınlar ki.

0|1
    0|0
  • Midem bulandi su goruntuden herseye enjekte edilebilir o ayri bir konu ama napalim simdi kendi ciftligimizde yokki meyve sebze uretwlim

0|1
    0|0
    • 3ay

anamurdan şaşmıycan bence yerli malı yurdun malı veya bence patattes yemek daha iyi çünkü patates hem ucuz hem doyurucu üstelik muzun içinde olan ne vrsa fazlası patateste var

• 3ay

Konu s. refsizlik degil mi yerli olunca yapmama ihtimalleri nekadar

• 3ay

Allh korkusu olma ihtimali daha yüksek ondan dolayı dedim

• yok be değildir

0|1
    0|0
  • Olabilir

0|1
    0|0
  • sanırım uzun sür muz yiyemeyeceğim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Olabilir. Mk onların.

0|1
    0|0
  • HIV virüsü dış ortamda uzun süre canlı kalamaz. Yutulmak suretiyle de kolay kolay HIV bulaşmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...