Bir yardımcı olabilir misiniz?

Bundan bir kaç yıl önce ameliyat oldum. Ameliyat olmadan önce sonda takıldı fakat o zaman 11 12 yaşındaydım. Sonda takılırken annem kanamam olduğunu görmüş orada staj yapan bir doktora sormuş neden oldu diye o da çok zorlandı takarken sondayı ondan filan demiş. Ama gerçekten sonda takılırken çok acımıştı hatırlıyorum ve takan kişiler gerçekten hiç nazik değillerdi. Geçen korktuğum için aynada baktım fakat tam net göremedim. Artık kendi kendimi yiyorum bekaretim gitti mi diye sizce ne yapabilirim?

Not: Bazı ergenlerin bahaneleri gibi demiyorum. Yok bisikletten düştüm vs gibi. Lütfen ciddiye alacaklar yorum yapsın.

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• İdrar yolu deliği ile vajina girişi birbirinden farklı noktadalar. Doktorlar da bu anatomik farklılıktan haberdarlar. Ve yaşı küçük bakirelerde sonda takımında ekstradan hassaslar. Yani bekaretine zarar verilmiş olması çok düşük olasılık.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bakire olup olmadığın soruluyor zaten sonda takılırken. Bana da iltihaptan dolayı sorulmuştu ama başka bi' tarafıma takmış olmalarına rağmen yine de sorulmuştu.

0|0
    0|0
    • 3ay

bana sorulmadı hiç.

• 3ay

bekaret testi için ayrı gitmelisin dediler. Söylemez dediler ama.

• 3ay

Doktorlar bakarak görebilir.

Erkekler Ne Diyor 13

• Sonra vaginaya değil idrar deliğine takılır. :)

0|1
    0|0
    • 3ay

nereye takıldığını biliyorum ama o zaman neden kanamam oldu? Korkuyorum cidden yani

• Simdi guzelim boyle bir hata varsa gerekli yerlere basvurun hani sunu da diyeyim senin vajinanin kizlik zarini bozmasi ihtimali yok cunku ustte idrar acikligi ordan gurer

0|0
    0|0
  • bunu öğrenmenin tek yolu doktora başvurmak zarar görmüş olabilir ama zamanla iyileşen bir yarada olabilir

0|0
    0|0
  • yok korkma sonta ile o delik ayrı ikisi faklı yerde

0|0
    0|0
  • Sonda zarın olduğu deliğe takılmıyor benim bildiğim çiş deliğine takılır

0|0
    0|0
    • 3ay

yerleri farklı evet ama kanama aklımı karıştırıyor

• 3ay

Ne ameliyatı olduğunu ve nerenden olduğunu bilmediğim için yorum yapmasam iyi olur

• İdrar deligine takilir merak etme vajinaya degil

0|0
    0|0
    • 3ay

bazı yazılar okudum jel sürülüyormuş ve zorlama halinde vajinaya girebiliyormuş. Onu geçtim kanama meselesi beni çok huzursuz ediyor

• 3ay

E doktora gidebilirsiniz

• kadın doğuma gözüksend

0|0
    0|0
  • Kara kara dusunecegine doktora git daha iyi

0|0
    0|0
  • Doktora git cevabi basit yani

0|0
    0|0
  • Olsun ne olacakki bekaret bir erkekle sevişmekle bozulur öyle sondayla parmakla filanda bozulmaz

0|0
    0|0
  • Snda vajinaya degil idrr deliğine takılırda dr acemi filansa seniin kızlıgını patlatmıkızlıgınır

0|0
    0|0
  • Bunu ancak bir jinekolojik muayene ile öğrenebilirsin. Dediğim gibiyse dert etme. Dünyanın sonu değil

0|0
    0|0
  • rahat ol annen biliyor senn bir haltlar yemediğini kocanada dersin bak şöle böyle diye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İçini yiyecegine canım benim gidip kontrol ettirsen kafana rahat olmaz mi

0|0
    0|0
    • 3ay

19 yaşındayım hatta anneme de dedim annem istiyorsan baktılarım diyor fakat ya sonuç kötüyse diye korkuyorum

• 3ay

ama aşağıdan baktı yani bayağı da açtı bacaklarımı yani. Ayrıca git mi diyorsun

• 3ay

Git tabi ne var bunda açsın isterse ayirsin kafan rahat etsin

• Bisikletten değil motordan düşmüş bu kızımızda

0|0
    1|0
    • 3ay

insanların sıkıntılarıyla dalga geçmek hoş değil. Umarım hiçbir zaman ne yapacağını bilemeyecek halde kalmazsın. İyi geceler

• Annenle bir konus bu konuyo

0|0
    0|0
    • 3ay

konuştum zaten. Annem istersen gideriz kızım sıkıntı yok dedi. Ama benim aklımı karıştıran bir şey var. geçen sene enfeksiyon geçirmiştim ve jinekoloğa gitmiştim. Hiç alttan bakmadan önce bana bakire misin demişti evet demiştim ona göre cihaz kullanacağız o yüzden sordum demişti. Sonra alttan baktı ve hiçbir şekilde eliyle bile değmedi ayrıca bakirelik hakkında da tek kelime etmedi

• 3ay

Sen yinede bir zarın icin git doktora eger zarın bozulduysa esinin ilerde sorun yapmamasi lazm cnku doktorun hatası

• Sonda vajinaya takılmıyor tatlım

0|1
    0|0
    • 3ay

girişlerinin farklı olduğunu biliyorum. Ama kanamam neden oldu o zaman. Bir jinekoloğa gitsem mi diye düşünüyorum

Yükleniyor...