Vajinal akıntı?

Bende baya bir suredir vajinal akinti var ve bu pek hos bir sey degil. Hafif beyaz gibi bazen elime gelen (tuvaletimi yaptiktan sonra temizlerken) bana gore kotu kokan bir akinti. Bunun yuzunden bir suredir gunluk ped kullaniyorum. Kokusu altima giydigim. her seye geciyor. Cok rahatsizim. Ne olabilir bu durum? Doktora gitmeye de utaniyorum. Aileme soylemeye de :( 18 yasinj gecmis olsam da baskici bir ailede oldugum icin utaniyorum. Söyleyemiyorum. Hic cinsel iliskiye de girmedim. Yardim...

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• Mantar büyük ihtimal ya da basit bir enfeksyon idrar yolları gibi hormonel dengesizliktende olur yani çok fazla sebebi var doktora gitmeden anlamak mümkün değil burda sormakla utanılcak bişiy yok doktordan

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu dönemlerde olması cok cok normal.
    Ama akıntının rengini mutlaka takip et.
    Günlük ped kullanman iyi fikir, kokulu olanları da var. Alabilirsin.
    Camasırını her gün değiştir.
    Vajinan cok kuru da olmamalı, aklinda bulunsun.
    Genital bölge icin temizleme jelleri satılıyor.

0|0
    0|0
    • 3ay

Her gun degistiriyorum ic camasirimi, temizlik le ilgili bir sikintim yok cok sık da dus alirim ama yaklasik 4 ay sonra evlenecegim. ve kokusundan hoslanmiyotum, esim de tiksinirse...

• 3ay

Tiksinmez. Birliktelik öncesi duş alırsın

Erkekler Ne Diyor 10

• sarıya dönerse rengi enfeksiyona işaret eder.

0|0
    0|0
  • bugün bu sorunla karsilasan 82838283 kisisin

1|0
    0|0
  • bu boşalma gibi değil sanırım rüyalanmak ya da zevk almak gibi değilse büyük ihtimal hormonsal bir düzensizlik var

0|0
    0|0
  • Mantar canım herhangi bir yerden geçmiş olabilir. Mantar kremleri var onu kullanacan doktor varsa sitede yazabilir adını.

0|0
    0|0
  • Enfeksiyon var arkadasim

0|0
    0|0
  • Jinelkoga git bence

0|0
    0|0
  • Krem gibi mi geliyor katı şekilde?

0|0
    0|0
  • annene söyle kızım ya. annenden neden çekiniyorsn. Cinsel durumları annenden öğrenmek senn için daha iyi olur

0|0
    0|0
  • Antibiyotik kullanabilirsin.

0|0
    0|0
  • Beyaz sumukau igrenc akinti😱

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Akıntın su gibi ve ya sümüğümsü yapıda mı yoksa süt rengi gibi süt kesiği gibi mi geliyor çamaşırına?

0|0
    0|0
    • 3ay

Sumugumsu yapida ve kokusundan ben hoslanmiyorum :(

• 3ay

Koku abartılı olmadığı sürece normal ama seni rahatsız edecek derecede kötü ise enfeksiyon olabilir kadın doğuma görün

• İltihap.

0|0
    0|0
  • gayet normaldir nasıl ki ağızımızın hijyeni için tükürük üretiyorsak genital sağlığımız için de akıntı oluyor rengi şeffaf olduğu sürece sorun yok😊

0|0
    0|0
  • çamaşırını sürekli değiştirmen lazım terliyorsun ıslak kalmaması lazım parfumlu yıkama jelleri sabunlar kullanmamalısın çok fazla yıkama orasının zaten kendini temizleyen bir yapısı var kesin doktora git mantar içeride mi dışarıda mı bir baksınlar

0|0
    0|0
  • bende de oluyordu acaba neden

1|0
    0|0
  • Mantar olabilir. Doktor dışında çözüm söylemek yanlış olur çünkü her anlamda etkileyebilir seni.

0|0
    0|0
Yükleniyor...