Sevgilim ilişkiye girmek istiyor?

sevgilim benle yatmak istiyor ben karşıyım ama evlilik öncesi zina yapmak istememiyorum sizce böyle bir kızla ilişkimi devam mı ettirmeli ayrılmalı mı kendisi bakire bu arada

0|0
10|8

En İyi Erkek Görüşü

• Allah c.c Tek ve Kesin Emri var . Karak Senin Bir Tarafta İman , Bir tarafta Dünyanın zevkleri...

Bu zevki senden mahrum bırakmıyor islam ama bunu evlilik öncesi yaparsan Zina oldugunu ve En büyük Günahlardan bir tanesı oldugunu sende biliyorsun. İnşAllah dogru yoldan şaşmazsın

Saglıcakla.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• bırak o kızdan hayır gelmez sana

2|1
    0|0
    • am düzgün biri sana karşı dayanamıyorum diyor benim dış görüntüm iyi hani baya yakışıklıyım ama ailemden gelen cok buyuk din egitimim var hassasım bu konularda

• benim ne oldugumu iyi biliyor bana güveniyor kendisi bilyr bırakmayacagımı

• son gün nikahtan dönen kadın ya da erkekler var.hem dinine düşkün ise büyük günah olan zinaya yaklaşmaman gerektiğini biliyor olmalısın.kafana göre islam kuralı uyduramazsın sonuçta.

• Düzgün bir şekilde anlat, olmaması gerektiğini söyle.

Muhtemelen kız arkadaşının yaşı küçüktür. Pişman olacağı şeyler yapmasın. Ilerde çeker acısını.

0|1
    1|0
    • yaşı 26

• bildigin pekte birşey yok zaten

• Sen fazla biliyor olmalısın ki sorma gereği duymuşsun.

• gözüm üzerinde olur yanlışını görürsem şutlarım...sen şimdiden 1-0 malup başladın maça,günen sorunu var.bi hikaye anlatılır adam karısını sürekli tehdit edermiş yanlış yaparsan asarım keserim,kadın bir gün dayanamayıp haykırmış adama bunu istersem uçkurumu sana çözdürür haberin bile olmaz demiş.yine bir gün elleri hamurlu çöz şalvarımı çok sıkıştım tuvalete gidecem demiş çözdürmüş ve önce kurduğu düzeneği işletip bahçedeki adama düzdürmüş kendisini..hikayede olsa gerçek payı var.kadın isterse yapar..

0|0
    0|0
    • yaparsa yapsın bende yaparsan yaptıgını bileyim diye gözüm üzerinde olur dedim yani yapmamsını engellemiyorum benim için hava hoş ha diyeceksin nasıl bileceksin yaptıgını evi haric her yerde peşine adam takacagım

• sana güvenmiş belliki. ama ayrıllll. kim bilir senden önce kaç kişiyle birlikte oldu ( bakire olsa bile arka taraf var . unutma ! )

0|0
    0|0
  • Cok sevdıgı ıcın yapmak ıstydur.yada baska bsy bılmyrm

0|0
    0|0
  • senin üstüne kalmak istiyor sakın kanma ...

0|0
    0|0
    • alakası yok kendisi mimar ayriyeten cok guzel

• niyeti güzel değilmiş ne yapim yüz güzelliğine

• benden başkasımı yok benim ustüme neden kalmak istiyor olsunki

• dini ilkelerinden tavi verme

0|1
    0|0
  • 26 yaşında bakire ve seninle birlikte olmak istiyorsa sana ne kadar güvendiğini bundan sonrada sadece seninle olmak istediğini çıkarırım ben bundan. Birbirinize aşıksanız ve belli bir olgunluktaysanız neden olmasın ki ? Ayrılmayı düşünmen bence kız içinde kırıcı olur yani,kendini kötü hisseder insan sanki zorla yatalım demiş sana gibi :/ ne bilym.. Eğer evlilikten sonra olmasını istiyorsanda evlenin abi :D

0|0
    0|0
    • sonunda benim nedemek istedigimi anlayan biri cıktı evet benimle evlenmeyi cok istiyor beni cok seviyor ayriyeten kendisi mimar varlıklı bir ailenin kızı ona zinanın yanlış oldugunu yapmamaız gerektigini yakın tarihte evlenmek istedigim söyleyecegim ve gözüm kulagım uzerinde olucak

• bence işin içinde aşk varsa ceza olmaz

• olurmu öyle şey ne olursa olsun allah haram kılmıştır

• Rabbinin sevgisi mi?o kızın sevgisi mi?

seni çok seviyorsa saygı duysun beklesin

ha,bana kalırsa ayrıl o kızdan ama

0|1
    0|0
    • yok ya kız rahat belli sırf bu yakışıklı ve birazda varlıklıysa sağlam yere kapak atmak istiyorda olabilir. Fakat kızın azgın olduğunu anladım ama.

• kunteper34 adam gibi yorum yap saygılı yol

• Dini inancı nasıl bir kız?

0|1
    0|0
    • inanclı cok cok degil ama

• evet cok dikkat ederim

• seviyorsundur vazgeçmek zordur ama arada din inanç kültür vs gibi farklardan bir tanesi bile olursa o ilişki uzun vadeli olmaz arkadaşım.

Erkekler Ne Diyor 7

• def et gitsin.

0|0
    0|0
  • Kafana göre sen ne yapmak istiyorsan onu yap.

0|0
    0|0
  • bence kızlığına dokunmadan herşeyi yap bu onu tatmin eder.Sevişin elleşin 69 yaptın oral yapın.

0|0
    0|1
  • zina dediğine göre ayrılacaksın brother :D

0|0
    0|0
  • basılmadığınız sürece sorun yok.

0|0
    0|0
  • Günaha girme hacim...

0|0
    0|0
  • bak kardeşim bu kızdan ayrıl evlilik önce zina yapmanın günahını nisa suresinin 3.ayetini oku 2 dklık zevk için ahireti yakmaya değermi be koçum hem böyle şeylere karşı koyup ben Allahtan korkarım demenin sevabınıda biliyormusun sen

1|0
    0|0
    • bende yapmak istemiyorum işte kardeşim ama gelki kızı seviyrm

• saol kardeşim ona anlatacagım biraz rahat bir ailede buyumuş beklemesini söyleyecegm evlennce diyecegim ve gözüm üzerinde olacak en ufak yanlışında şutlarım

• aynen öyle yap

Yükleniyor...