Cinselliğe düşkünlük normal mi?

cinselliğe çok düşkünüm, gereğinden fazla diyebilirim. Aslında dışarda çok hanım hanımcık ve olgun davranan biriyimdir ama konu cinsellik olunca deliriyorum.. Kızlığım yerinde ama bişeyler yaşadığım insanlar oldu, bakireliğe çok önem veren biri değilim aslında sadece ilişkiye girmekten korktuğum için ve karşıma okadar aşık olabileceğim biri çıkmadığı için girmedim bugüne dek. Konuya gelirsek ben kendimi tatmin etmeden duramıyorum.. Mesela son sevgilime aşık değildim açıkçası ilişkide benim için cinsellik ön plandaydı diyebilirim sonrada erken boşaldığı için ayrıldım. Ben sabaha kadar sürsün istiyorum. 1 kere orgazm olmak yetmiyor hatta bazen yetmediğinden ilişkiden sonra partnerim yorulunca vs tekrar masturbasyon yaptığım oluyor. benim gibi olan varmı? normal bir durummu?

Güncellemeler:
Ayrıca masturbasyon yaptığımda da 3 defa üst üste yaptıktan sonra yetiyor.

0|0
7|37

En İyi Erkek Görüşü

• Ya neyi tartışıyonuz? Erkeğin kız hali işte. Sorun falan yok. Hatunun dibisin.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 36

• İstekli olma normal durum.Nasıl rahatlıyorsan erkek sana öyle davranmalı.Endişe edeceğin bir durum yok.

0|0
    0|0
  • Kızlığın yerinde ve adam erken boşalıyor diye ayrılıyorsun?

İyi de, adamın erken boşalma zamanı senin ne işine yarıyor ki?

Göbek deliğine mi çalışıyorsunuz?

1|2
    2|0
  • Ülkemizde ne yazık ki senin gibi partnerlerinin yetersiz kalmasından yana sıkıntıları olan bir çok kadın var. Hemcinslerimin çoğu sertleşen penislerinin vajinaya girip çıkmasını seks olarak nitelendirdiği için karşısındaki kadının da bu durumdan zevk alması gerçeğini unutuyor. Ya da bilmiyor. Kadınların büyük çoğunluğu orgazm nedir bilmeden çoluk çocuk sahibi oluyor ve seksi yaşadıkları gibi sanıyor. Kadın cinsellikte önceliğe sahiptir. Erkek kadından daha kolay orgazm olabilen bir yapıya sahiptir. O yüzden önce kadına zevk verilmelidir. Erkek bir orgazm yaşayana kadar kadına 3 4 orgazm yaşatmalıdır. Ne yazık ki cinsel cahil toplumumuzda cinselliğin sadece seks yani penisin vajinaya girmesinden ibaret olduğunu sanan büyük bir çoğunluk var.

0|0
    0|0
    • Cinselliğe düşkün olmanda çok normal çünkü seks ve cinselliği zevk in yapan ili canlı türünden biri biz insanlarız ;)

• Bende öyle

• Amaç zevkle sevişmekse sınır falan olmamalı, istekli olmak suç değil sağlıktır

• Hem bakiresin hemde erken boşalıyor siyorsun? Ve sabaha kadar 3-4 istiyorsun. Anlaşılan herkesin kafasını karıştıran bu durum? :)) Şunuda açıkça yazsana nasılsa gizlisin. Anal yapıyoruz diye :))

0|0
    0|0
    • hmm ya bak şimdi bir erkeğin boşalması için ille ilişkiye girmek gerekmiyo, yüzeysellik diye birşey var. Anlatabiliyomuyum? neyini anlamadınız bilmiyorum gerçekten. sürtünmede bile 2 dkda boşalan biri diyim. ilişkiye girsek nolur bilmem.

• ayrıldım diyom ya

• hıı tamam ya tekrar okumadım unutmuşum pardon...Umarım bulursun istediğin gibisini.

• seni bulan sanşlı olur herhalde sen onuda tatmın edersin :)

1|0
    1|0
  • Bence bişeyler yaşadığın kişiler seni tatmin edemiyor daha olgun ve tecrübeli birilerini bulmalsın ki masta gerek kalmaz bu üne kadar birşeler yaşadığım kadınların hepsinde dana gelene kadar orgaz m olamadıkların itiraf ettiler ve yaşattığım güzelikler için hep teşekkür ediyorlar çünkü ben onları 2 3 4 kez boşatmada kesinlikle boşalmıyorum ilaçta kullanmıyorum sadace tecrübemi,zihnimi ve partnerme verdiğim zevke odaklanıyorum büyüzden se..i istediğim kadar uzata biliyorum

sanırım sendede tatmin edilememe sorun olabilir taminsizlik seni yıpratır tavsiyem tecrübeli ve sabırlı musluğu kaçırmayan birinin bola bilirsin mutlu zevkler dilerim

0|0
    1|0
  • evlenince geçer

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • kızım senin durum kötü evlen hemen ver gitsin daha gençsin ondan ilerde kuku ötmeyecek kuş kalkmayacak :/

1|0
    0|0
  • geberesiceler ! ! ! ! !

2|0
    0|0
  • Kızlığını çerçeveletip duvara asarsan cinselliğe düşkünlüğün normal olur.

1|0
    0|0
  • Normal Değil ... Diyim

1|0
    0|0
  • bayan olarak senin gibi olan biri var mıbilmiyorum ama bana da hiçbir zaman 1 sefer yetmedi yetmiyorda :) bu bir hastalık değil sadece yaratılış diyebiliriz

0|0
    0|0
  • davul bile dengi dengine

0|0
    0|0
  • ben tıp fak kadn hastalıkları son sınıf öğrencisiyim bu yasımaa kadar hiç böylee bir kadın tanımadım nede gördüm bence anladıgım kadarıylaa siz orgazmı yasamıyor yasadıgınızı sanıyorsunuzz gibi geldi bir tezatlık var ama yazdıgınızz kadarıylaa çözemedim

0|0
    0|0
  • hem bakiresin adamla birlikte olmadan nasıl anladın erken boşaldığını ve birinci boşalmadan sonra istemediğini

1|0
    0|0
  • Bakire ve sabaha kadar? Anlam veremedim.

1|0
    0|0
  • Sana harika bir akıl vereyim arkadaşım.! "Tanışalım". Ben de libidosu yüksek biriyim. Herkes mutlu olsun. Lütfen bunu sana bir saygısızlık olarak alma. Ama Bak ciddiyim.

0|0
    0|0
  • Kendine başka uğraşlar bul sen değişik şeyler seziyorum :D

0|0
    0|0
  • sana petrol kuyusu bulmak lazım

1|0
    0|0
  • sen hoşnutasn durumdan kimene ki canım , bende mastürbasyonsuz gün geçirmem.varsın zararlı desinler umrumda mı ?

0|0
    0|0
  • durmak yok yola devam :D

0|0
    0|0
  • tahrişlerin kadınısın sen :D

1|0
    0|0
  • Akrep veya yay burcuysan normal bişey libidonun yüksek olması

0|0
    0|0
  • zaten hep bu kızlar buralarda olur gerçek hayatta nerdesiniz acaba ?

0|0
    0|0
  • Dönem dönem olur bu durum geçicidir.

0|0
    0|0
  • çok iyi bir tempon var normal bir durum

0|0
    0|0
  • bence doğru partneri bulmalısın bende kısa sürmesini sevmem saatlerce doya doya yaşamak gerekli

0|0
    0|0

• daha bir defa dürttürmeden ne düşkünlüğü ise hala anlamış değilim:D

0|0
    0|0
  • bi erkek daha ne ister sex tanrıçası gibisin en güzeli takma sen :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 7

• Aynen kendimi gördüm sende. 25 yaşında seviştim ve yılların rahatlamasını yaşadım emin ol

1|1
    0|0
    • sonunda insan gibi yorum yapan birileri çıktı.. teşekkür ederim

• rica ederim canım ya saçmalama sen onları bırak s.et gerçekten diyorum senin içinden mi geliyor? böyle mi olmak istiyorsun? böyle ol. yeterki kendin ol. kendini kısıtladıgını düşünsene.. bir süre sonra içinde tutmaktan psikolojik sorunlar mı yaşamak mantıklı. 30 yaşına kadar sevişmeyen kadınları görüyoruz. :) şimdi söyle onlar sence insanların psikolojilerini bozarak en önemlisi de kötü düşünerek kötülük besleyerek çok mu namuslular?

• kuzum sabaha kadr nasl sürsün ya :D o da insan :D erken boşalndı die sevgili bırakırmı hiç :D oyşş ona kıyamam ben :D ne diyecem aşkım erken mı boşaldın :D hadı ayrılalım :D,

ya bende erkek cinsellikte daha istekli olacak :D sneın durum kötü :D 3 kez ne ya:D

0|1
    1|0
    • ateşlere gelmış sanırsam ozlem o :)

• ilişkiye girmiyorum kız yıpranmaz heralde :D sarkma olmaz hahaha :D ilişkiye girince heralde sabah akşam :( kocama yazık ayy. tabi kocaya kadar dayanabilirsem ay ben öleyim :D

• :D manyak :D dayan dayan . bakıre kız zor buluyor artık

• libidona sağlık bacım :/

1|1
    1|0
  • Hııııı işte erkekler okusunlar namus başka şey, zar başka şey!

1|2
    0|0
  • buy zmaanda evet snaırım

0|0
    0|0
  • ruhen bakire değilsin.

0|1
    1|0
  • bende öyleyim ama yalniz degilsin hatta dün konuda acmisdim sapikmiyim neyim anlamadim gitti diye. ama aramizdaki fark ben uzun zmandir evliyim esimle her türlü cilgligi yapiyorum (swing falan degil yanlis anlama) ama bu istekliligim esimi birgün bikdiricagim diye korkuyorum o nekadarda halinden cok memnun görünsede...sen simdi böyleysen tadinca nasil olucaksin kim bilir :)

0|1
    0|0
    • aynen bir sevgilim öyle demişti sen şimdiden böyleyken ilişkiye girince nası olucaksın bilmiyorum diye:) bence güzel birşey eşinin sıkılcağını sanmıyorum :) evliliğin yapı taşı cinsellik

Yükleniyor...