Sevdiginiz kadin bakire ama kanama olmadi detaya gel?

Zarim esnek oldugu icin kanama olmayabilirmis ve ben muhafazakar bir kizim sevdigim adam beni bakire biliyor ama kanama olmazsa ilk gece doktora gitmeyi teklif etsem goruceksin esnek oldugjnu ama hicbir sey eskisi gibi olmicak şimdi doktor kanitlicak desem kocmin aklinda hala soru isareti kalir mi ama gercektne zarim esnek doktorum oyle soyledi napim?

0|1
7|22

En İyi Erkek Görüşü

• nasıl ya anlamıyorum insan eşine nasıl inanmaz ben eşimi doktora götürsem bakire mi diye ona güvenmediğim anlamına gelir eger bana yalan söylerse kendi yükümlülüğü ama ben söze güvenmek isterim birisiyle sevişmeyen kız bakiredir bukadar basit

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Hiçbir şey eskisi gibi olmayacaksa bunu söylemene gerek yok. O kişi sana inanmadığı müddetçe senin onu doktora gitmemeye teşvik etmen bir işe yaramaz. Önemli olan doktora gitmemeye razı olması değil ki zaten. Bunu merak etmesi. Güvensizlik geçici bir problem değil bence. Hoş bekaret takıntısı benim için başlı başına ayrılık sebebi olurdu. Kişi inançlı olabilir, bunun için kendisi cinsellik yaşamamış olabilir ama karşısındaki kişi cinsellik yaşadı diye ona 2. Sınıf insan muamelesi yapamaz.

0|0
    0|0
  • Sonuçta ilişkiye girmeden muayene olduğunu esnek olduğunu söyle:

0|0
    0|0
  • yaa doktor nerden biliyor aamk senin amıyıy zarını demezmi adam niye gittin de acdın adama amıyı demezmi bak benim aklımda kaldı sorular simdi oraya giren daha önce kanatamadı demekki sizde bu bozuk calışmıyo diye doktora gittiniz o da esnek dedi hemi 😠😈eeee ne olcak şimdi

0|0
    1|0
    • 3ay

À sacmalama adet duzensizligi icin muaynede oldum ne var bunda

• 3ay

Sen kimsin ki ya kolumun kenari cokda onemliydin zaten kendini halttan sayiyorsun bide kocam degilsin cevap verdin bas git uzatma

• 3ay

ahahah 😂😂😂 allah kocana sabır versin senin

• Evlenme onunla. Kimseye hesap vermek zorunda değilsin

2|0
    0|0
  • Geri kafalılardan uzak durun bilimsel bir gerçek bu ve senin gibi başka insanlar da var zarı esnek olduğu için kan gelmeyen

1|0
    0|0
  • kocan olacak kişiyle konuş nişanlıyken anlat durumu açık açık gerekirse senin seçtiğin doktora gideriz de zaten seni seviyor sana güveniyorsa sözüne inanacaktır ki gerçekten seviyorsa bakire olup olmamanın önemi olmaz onun için

0|0
    0|0
  • Hile yap.

0|0
    0|0
  • kimisininki esnek. oluyor. bunu. herkes. bilir

0|0
    0|0
  • Şimdiden şöyle

1|0
    0|0
  • Zarinin esmek oldugunu nerden biliyon hayirdir

0|0
    1|0
  • Baştan söylersin

0|0
    0|0
  • gotür doktorla konustur

0|0
    0|0
  • esnek olduğunu nerden biliyorsun

0|0
    0|0
  • benim için sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Esnek olabilirdr eşin öküz de olabilir herşey senin elinde

0|0
    0|0
  • Sen niye muayene oldun ki birşey yaşamadıysan?

0|0
    0|0
  • ya sen kendinden eminsen boşver o kadar dert etme

0|0
    0|0
  • Doktora zarım nasıl diyemi sordun

1|0
    0|0
  • Şimdiden esnek olduğunu nereden biliyorsun

0|0
    0|0
  • Güvenmiyorsa evlenmesin

1|0
    0|0
  • Niye dr a gidip gösterme gereği gördün. ?

0|0
    0|0
    • 3ay

Adetim cok gecikti onun icin gittim muayeede cikti

• 3ay

Ama bana guvenmedigini ogrenicem ve eskisi gibi olamam

• 3ay

Ya bu kısır döngü gibi bişey kanaması gerek ve kanamıyor şüphesinde haklı yani olması gereken bişey olmuyor bence normal

Kızlar Ne Diyor 7

• Sen bakire olduğunu söylersin ilk gece yaşanır bunu o zaman düşünürsün şimdiden söyleyip aklını bulandırma ayrıca gidelim demek istersede ne kırıl nede üzül eşinin aklında soru işareti kalmamış olur zaten çok çok severse kıyamaz güvenir gerek yok sana güveniyorum dersede sen gidelim ikimizinde içi rahat olsun de çünkü ilerleyen yıllarda bir sebepten kavga ederseniz yüzüne vurursa daha kötü Allah öyle insanlar ile karşılaştırmasın

0|0
    0|0
  • Bekarete önem veririm çünkü kişi için özeldir kendisi için. En değerlisiyle ilki yaşamak istediği için ama eşin senden şüphe duyucaksa ilki olmadığını hissedicekse sen söylemene rağmen aklında soru işareti kalıcaksa sen o kişiyle evlenme. Güvensiz ilişki yürümez.

1|0
    0|0
  • Sana guvenmeyen biriyle evlenme en buyuk sorun o.

0|0
    0|0
    • 3ay

Diyelimki oyle biriyle evlendim doktora gidicez ama eskisi gibi olmicak hicbir sey desem

• doktora neden gittin ki

0|0
    0|0
    • 3ay

Adetim gecikti diye gittim muayenede old u m

• adamı niye tehdit ediyosun onu anlamadım

0|0
    1|0
  • niye bunu düşünme gereği duyuyorsun ki? sana inanmıyorsa zaten kocan olmasın

0|0
    0|0
  • ilk seferde benimde kanama olmadı, ertesi akşam tekrar yaptık bu sefer kanamıştı, bu belkide biraz erkeğin ilişkiyi yapışıyla da ilgili olabilir.

0|0
    0|0
    • 3ay

Ilk gece kanama olmayinca naptiniz telaslandinmi kotu olmussundur

• 3ay

Ya şöyle acı hissettiğim için içeri tam giremedi heralde yarısına kadar felan sokmuştur tam bilmiyorum, o yüzden kanama olmadı heralde dedi, fazla uğraşmadık ilk gece, ikinci gece ben ddim ona sen bildiğin istediğin gibi yap acısada yap bugün olmassa yarın olacak elbet senşn mutlu olmanı istiyorum. Neyse işte yine uğraştı baya bir süre şeyi tamamen girince kanadı bu sefer.. Şüphe duyacağı bir durum olmadı yani ilk akşam, zaten öyle bişeyde yok yani kız olmamak gibi.

Yükleniyor...