Çoook yakışuklı ama kızlardan etkilenmiyormuş?

Bu gün arkadaşın ısrarıyla doğum günü partisine gittim ama içimden hep söyleniorum eve bir girdim oda ne karşı koltukta yunan heykeli gibi çocuk oturuyor birden afalladım nasıl anlatsam çocuk resmen kusursuz ...sürekli ona bakıyorum arkdaşlarıma kimdir neyin nesidir dedim ...kızlar bana hiç umutlanma sabahtan beri herkesi geri çevirdi...en son gamze die arkaşıma kızlar ilgimi çekmior demişş nasıll olur bu ama ya öyle biri neden ama neden...gay mi desem artık ne desemm ...eve yeni geldim resmen çok sinirliyimmmm :):):D

0|0
11|26

En İyi Erkek Görüşü

• Puta tapmayın... bırakın heykelleri.. ashdgajhgas

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 25

• Kızların dürüstlüğüne güvenmiyor olabilir, geçmişte canı yanmış olabilir, sevdiği ya da konuştuğu bir kız olabilir.

Erkeklerden hoşlanıyorum diyene kadar gay gözüyle bakmak saçma olur. Kızlarla ilgilenmediği onun gay olduğunu açıkçası göstermez.

0|0
    0|0
  • Nerden biliyon gay oldugunu ?

seni deli etmek için söylemiştir belkide :D baksana adamın planı tutmuş :D haha :D

0|0
    0|0
  • İpne hemi?

Yahu bir erkek bir ortamda illa kızları kesecek diye bir kaidemi var? Sevdiği olamazmı? Sadakat sahibi bir insan olamazmı? Belkide gelen tekliflerden artık bunalıp böyle bir yalan söylemiştir. İlla her erkek aldatır diye bişey yok. Biz erkek mahlukatlarından da çok sadık olanlar çıkar :)

0|0
    0|0
  • Gay veya değil... Kızları reddettiyse birde erkek birini gönderseydiniz çıkma teklif etseydi o zaman öğrenirdiniz :)

0|0
    0|0
  • Kızlar değil de güzel kızlar çekiyordur belki:D Sizin arkadaşlarda özgüen tavan hepsi tek tek yanına gitmiş çocuğun :D

0|0
    0|0
  • Bakmayan kız o*rospu, bakmayan erkek gay. He mk.

1|0
    0|0
    • arkdaşlarıöa kızlardan ettkilenmediğini sylemiş başka ne olabilirrr

• Sizin gibi kızlar falan demiş de olabilir.

• öğğğğ seviyesiz sen bizi görsen hamuda kalkar gezersin ezikkkk sizler yakışiıklı olamadığınız için anlamazsınız ..

• genelde bu tarz erkekler hayattan tad almaya bakarlar. bu da " bir ilişkiden daha azıdır". giriş, gelişme... "sonuç hayal kırıklığı".

yani; öperim, okşarım sonucu "durex mi? okey mi alalım"dır.

0|0
    0|0
  • O ortamda askıntı olmasınlar diye öyle dedim. Aslında ilgimi çekiyor kızlar. :)

1|0
    0|0
  • o parideki kişi benim ayrıca çocuk da değilim gay de değilim güvenmiyorum kimseye o kadar

2|0
    0|0
  • sen yunanistana gittin mi hiç ya da ben mi hiç yakışıklı bir yunan heykeline denk gelmedim

0|0
    1|0
  • harbiden kusursuzmus.

1|0
    0|0
  • Eee Allah'ın adaleti işte... :)

0|0
    0|0
  • kızlar ılgısını cekmıyosa bundan genel olarak aynı TOPlu sonuc cıkar :)

0|0
    0|0
  • Yeni moda bu heralda. Kimse kimseyi beyenmiyor :)

0|0
    0|0
  • Çek Bi Fırt Sinirin Yatışsın.

0|0
    0|0
  • erkek rolüne gir yatağa kadar idare et :D

0|0
    0|0
  • etkilenseydi garibim ya gördünmü nasılda tepmiş fırsatını :)

0|0
    0|0
  • biyerden veren Allah biyerden alıyor demekki

0|0
    0|0
  • Şu an bunu okuyarak hayatımdan 1 dakika harcadım.

0|0
    0|0
  • "Kızlar bana hiç umutlanma sabahtan beri herkesi geri çevirdi."

Cocuk sabit duruyor, hatunlar mi sirayla teklif ediyor? Birakin su American Home Party triplerini ya. Hepiniz arka odada ev sahibini sikistirip kim bu cocuk diye oldugunuz yerde zipliyorsunuz mina koim.

1|0
    1|0
  • nonoştur muhtemelen

1|0
    0|0
  • harika ve çok sevndim sonucun böyle çıkmasına. çocuğun gay çıkmasına sevinmedim senin o denli hırsının içinde patlamasına sevindim sadece. nedense tencere kapak olaylar diyorum ben bu tür olaylara. bilmem anlatabildim mi

0|1
    1|0
  • yunan heygeli kibiyse madem taşhaklarını bir yoklasaydın nassolsa ses çıgaramazdı heykel ya hem ilgisinide çekmiyomuş rahat olurdun.

0|3
    2|0
  • Erkek milleti olarak gül gibi çocuğu kızlara parçalatmadık. Gururluyuz!

0|0
    0|0
  • Vayyy mal etmiş çocuk sizi helal :D:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Bir de sen şansını deneseydin ya :)

0|0
    0|1
  • sen yinede bir yanaşaydın keşke :( en azından kanki olurdun onun yakışklı arkadaşlarıda vardır sürü gibi oluyo onlar biri yakışıklıysa hepsi yakışıklı jfdnbgjkhn :D

1|0
    0|0
    • ne bileyim bende çekingen değilimdir ama yinede kal geldi

• eve bu saatte gelen kızdan kimse etkilenmez.

0|1
    2|0
    • neden arkadaşın evinde içkiisiz kumarsız kimseyi rahatsız etmedn doğum günü kutlayıp arabayla eve brakmları ve bunu sadece özel günlerde olması sorun olmamalı bence

• :) ürküttün. hadı ıyı geceler

• istersen dende gör bakalım çiroz hadi seni tahrik ediorum...

• Vah vah..

0|1
    0|0
  • Kızlardan etkilenmiyorsa ya çok sevdiği biri var ya da hakikaten gay .d

0|0
    0|1
    • bizde öyle düşünüoruz kesin gay ..bende güzel sayılırım ama aramızda gerçektende çok güzel kızlar var ve onaları bile görmezden gelmişşş

• Gıyamam

0|0
    0|1
  • adı samuel 25 yaşı.

0|0
    0|0
  • Belki başkasına aşıktır canım

0|0
    0|0
  • Muhtemelen sevgilisi vardır.

0|0
    0|0
  • gaydir ozaman.Boşver daha ne yakışıklılar var dünyada .Biri gider biri gelir

0|1
    0|0
    • üff gerizekğlımısın? benimle bu şekilde knuşma hakkkını sana kim verdi?

• teşekkür edrim soran ;)

• gecmis olsun :)))

0|0
    0|1
Yükleniyor...