Kızlar, Vajinal mantar ile ilgili bir baksanız?

Doktora gitme gereği duymuyorum çünkü bekar kızlara alttan muayene etmiyor doktor şikayetimi dinleyip krem yazacak zaten bu şekilde doktora gidip krem yazdıranlar adlarını bana söylebilir mi gidip alıcam ya da aile hekimine yazdırıcam yanma kaşıntı gibi bir sorunum çok yok çok şükür çok nadir ve hafif bir şekilde oluyo bir de o lanet koku sık sık yıkayıp güzel kuruluyorum da böyle nereye kadar

Güncellemeler:
2ay Doktora gidicem kararım değişti arkadaşlar teşekkür ederim cevap verenlere :)

0|0
8

En İyi Kız Görüşü

• Doktora git hap veriyor, bizim söylememiz doğru değil sana başka sorular da soruyor rengine göre kesikli olmasına göre vs. farklı haplar da veriyor olabilir. Benim başımda 3-4 senedir bu illet var 3 kere gittim doktora artık bıktım sonum ne olacak bilmiyorum.

1|0
    0|0
    • 3ay

Doğru diyorsun aslında doktora gitmek lazım ezbere iş yapılmaz ben ilk defa oldum gerçekten nasıl bir illettir bu ya ben şimdiden bıktım sen 3-4 sene diyorsun ya inşallah geçer

• 2ay

İnşallah teşekkür ederim

• 2ay

Rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 7

• Truvazol deri kremi. Eczaneden alabilirsin. 13 lira. Yanma ve kasintini ilk gunden gecirir. Akintin varsa da bol bol su is. Bide tekrarlamamasi icin intim yikama sivisi kullanabilirsin temizliginde.

1|0
    0|0
  • Doktor genelde akıntıdan örnek alıp ona göre değerlendirme yapar. Mantarın çok çeşidi var herkese önerilecek ilaç farklıdır fazla ihmal etme..

1|0
    0|0
    • 2ay

Gidicem en kısa zamanda kararım değişti zaten ya

• Mantarın oluşum sebepleri bellidir. Temizlenmesi için genital temizleme ürünü kullanman gerekiyor. Ayrıca pamuk çamaşır giyerek genital bölgeyi nemle tutmaman gerekiyor. Maydanoz tüketmelisin bol bol.

0|0
    0|0
  • hayır yalnış düşünce kesinlikle gitmelisin bakıyorlar yani alttan da yani bana bakmışlardı :/

1|0
    0|0
    • 2ay

Baktı mı doktor bekar olup olmadığını soruyor ve istersen bakmıyor yani öyle giden çok arkadaşım var da şaşırdım gidicem zaten karar verdim ya kafama göre bir şey yapmamalıyım

• 2ay

Kesinlikle öyle güzelim önemli bir birşey olabilir dikkatli davranmalisin bu konularda

• Dünyada kadınların% 70'i bu sorunla karşılaşıyo. Çoğu stres kaynaklı. Doktora gitmeye karar vermekle doğru bişey yaptın :)

1|0
    0|0
    • 2ay

Ne olursa olsun gidicem ya isterse alttan baksın doktor sağlığımdan önemli değil :)

• 2ay

Ultrasona veriyolar canım :)

• Koku yok ama bende de var gibi düşünüyorum illa olmalı mı koku ve ara ara geçiyo gibi kendiliğinden

0|0
    0|0
    • 2ay

Koku normalde de olur zaten o yüzden koku ile anlamak zor mantarı eğer kaşıntın yanman ve peynir gibi beyaz beyaz şeyler geliyosa mantar oluyor bunlar yoksa yoktur canım

• 2ay

Yok o boşalmamakla pek bir alakası yok normal akıntı o bak sendeki pek mantar gibi değil normal yani

• 2ay

Oluyo geçiyo ztn ben çok takılmadım

• bendede bayadır var funit verdi geçici geçti sonra yine aynı hayatım byunca onumu kullancam ya. ama o kouya sinir oluyorum benim bile midem bulanıyor bazen

1|0
    0|0
    • 2ay

Sorma ya en sinir olduğum şey o koku zaten nedir bu çektiğimiz bizim ya her dert her sorun biz de hep

• 2ay

valla öyle ya :( burayada gelişmeyi yaz

Yükleniyor...