Kizligim idarar enfeksiyonu yuzunden bozuldu?

Cunku ben oraya hergun sicak su tuttum doktor dedi sicak su dokuları cozer fazla sicak su dedi 😞benimde bir dis tarafdaki kizligim sey oldu dikrek idrar deligi gözüküyor arkadas cinsel iliskiye girmedim 😞diyorumki zarimu diktirsen idarar yollaruma ilgikide tedavi olsam nasik olur zarsmi diktirmej kul hakki olamaz dim8 ☺yanlışlıkla kendum bozdum fark etmeden ama icine bisi g8rmedi sadecr dis kisminda siyriklar var

0|0
8|19

En İyi Erkek Görüşü

• Doktorun senin durumunu biliyor senin için rapor çıkarabilir bu konuda ilerde lazım olur senin için...

0|0
    0|0
    • 3ay

Diktirme istemin sebebi kan gelsin ilk kocamla iliski yasiyim zaten yasamadim benimde zarim kanasin ingiliz ve fransizla evlenmesifim surece kimse beni anlamicak

• 3ay

Öyle düşünme seni kim dolduruşa getirmişse biraz abartmışlar artık kana çarşafa bakan fazla yok her kızında zaten kızlık zarı olmayabiliyor doğuştan... sen kendinden eminsin karşı tarafta seni tanıyınca emin olur zaten... kızlık zarını diktirme yanlışını yapma ozaman duyulursa suçlu duruma düşersin.. oluruna bırak Allah yardım eder..

En İyi Kız Görüşü

• Sen garanti erkeksin. idrr deligi bakire olanda da görünür bu birr...
    K. zarı bir adettir ve vjn girisinde bulunur, buda ikii.
    Biraz delinkanli olunda önünüzde tasidiginizin hakkini verin. veremiyorsaniz annenize verin o kullansin. pembe ş... rf.. sizler sizi.

1|4
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Oyle bisey olmaz sacmalama kaynar su dokmedin ya haslansin

0|0
    0|0
  • Korkma kizlik zarina birsey olmamistir, zaten olsada yine bakiresin, cünkü kimseyle cinsel iliski yasamamissin..
    O gördügün kizlik zari degil.

0|0
    0|0
  • tv nin montajını kendin yapınca garantiden çıkıyor, olduysada yapacak bir şey yok, diktirme.

0|0
    0|0
  • her genç kızın başına gelir böyle şeyler

0|0
    0|0
  • Ula bir kaçtane sağlam zarlı kadınımız kaldı onlarda yanlışlıkla yırtıyor 😢😢

0|1
    0|0
    • 3ay

Ama vdnim icime bisi girmedi deligim bile dar ben sikistipde diktirenlerden degilim

• ne yazıdıgından bsey anlamadım

0|0
    0|0
  • İdrar deliği kızlık zarı ile alakasız yerde. Bilgisizce düşünerek kendini kötü hissediyorsun bence.

0|0
    0|0
    • 3ay

Enfeksiyon yuzuden olmadiysa neden bozuldu 😕kendimi parmajlamadim peniz girmedi icimr

• 3ay

Hemen baska kizlar sikilipde diktiriyo ben yapmadan diktircem bisi olmaz dimi hem ic hastaliklarada gidicem su seyw bir cozum bulsunlar 🤗

• 3ay

Muhtemelen sorun telaş ettiğin kadar büyük değildir. Önce bir danış doktora, ona göre yol izlersin.

• İlişkiye girmediysen niye doktora gidiyon bozuldu mu diye akıl var mantık var saf ol biraz dicen yok

0|0
    0|0
  • Üzülme Kardeşim. Kimseye hesap vermek zorunda değilsin

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya diktirmek istememin sebebi ailemin tek cocugum nem sevgilim bile olmadi tek bir kisiyi sevmek istiyoum ben oyle her hafata baskasini degil

• 3ay

Ama 😕😕😕ben ilkim o olsun istiyorum haklim degil mj kimseyi opmedim 😕elini tutmasim bile
      Ingilizle fransizla evlenemedigim surece kimse kalpimdeki sevgiyi gormez o kan gelmezse icimi tek rahatlatan cinsel yolla bozulmadi icime birini penisi girmedio olsaydi heralde inthar ederdim 😕

• 3ay

Tamam ama Güzel Kardeşim bak. Yani insanlar birbirini sevdiğinde 2 3 damla kanı görmekle asla mutlu olmaz. Sen Türk halkının bu düşüncelerini boşveer. Boş yere 1600 lira verme Kardeşim. Sen kendini biliyosun Allah da görüyor o yüzden asla kendine stres yapma. Ben Yanındayım ve Sana inanıyorum.

• bişi olmaz

0|0
    0|0
  • hehe şaziye

0|0
    0|0
  • Güzel hikaye karşıdaki yerse Tabi

0|0
    0|0
  • Yeter artık ya aksamdan beri bikmadin aynı şeyleri yazmaktan

0|0
    0|0
  • Nasıl bozdun birşey girmediyse ne soktun

0|0
    0|0
  • kul hakkı olmaz diktir ama zaten diktircem diyip başkası önce girsin sonra diktiririm kafasnda olmada

0|0
    0|0
    • 3ay

Yok abicim zaten icine ibisi girerse diktirmenin bir anlami yok

• 3ay

yani sorun yok bence diktir vajini

• Doğrumu yaptıralım

0|0
    0|0
  • Olmaz halen pırlanta kızsınız

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun bacım

0|0
    0|0
    • 3ay

Sence iliskiye giripde diktirmekmi daha iyi yoksa benim gibi olanlarmi icime bisi girmedgi deligin eninden anlasiliu

• 3ay

Ama kimse benim gibi sevmiyor karsindakini ben para bir sekilde bulinur ama karsimdaki insanin kalbini almadakikdan sonra para hic bir ise yaramaz 🙃

• 3ay

Kesinlikle 🙃 aşk bambaşka

Kızlar Ne Diyor 7

• Saçmalama be yalan kalmadı yeni yalan da bu oldu 😂

1|1
    0|0
  • Iyide imkansız , sen şaka mısın? İdrar deliği ile ilişkiyle girilen yer aynı değil yalnız ve ne soktunda bozdun. Tövbe tövbe

1|0
    0|0
    • 3ay

Yaa bu erkek inanmayin bu g,,, v,, ta. mantigin aliyor mu yazdiklarini. pembe pembe dolasiyor buralarda haysiyetsiz

• Diktir

0|0
    0|0
  • Bozulduğuna emin misin?

0|0
    0|0
  • Öncesinde görmüş müydün zarı, bakarak goremezsin onu

0|0
    0|0
  • Idrar deligi ile kizlik zari deligi ayni degil bu birincisi.
    ikincide sicak su zarar verse bakire kiz kalmazdi.
    Ücüncusude kizlik zarları farklidir kenarları tırtıklı olabilir.

0|0
    0|0
  • 15 Temmuzda F16 seslerinden bende kızlığımı kaybettim lanet fetö

0|2
    0|0
Yükleniyor...