Hamile olma riskim var mı?

Geçrn hafta pazar günü birlikteliğim oldu. Erkek arkadaşım içimr boşaldı mı boşalmadı mı tam bilmiyoruz kafamız yerinde değildi. Ben yine de riske atmamak için 2 gün sonrasında Ella ertesi gün hapı içtim. İlişkiden sonra lekelenme şeklinde kanamam oldu. 3 gün önce de regl oldum ama reglim kısa sürdü. Hamile olma riskim var mı kendimi öyle hissediyorum. Dış gebelik vs? (Lütfen eleştirel yorumlarınızı kendinize saklayıp sadece yardımcı olabilecek arkadaşlar yazsın)

0|0
8|22

En İyi Erkek Görüşü

• tam regl dönemin de ilişki içine mi girdiniz. öyle anlaşılıyor yumurtlama gerçekleşmeden ilişki içierisin de olmak risk tabi ama ilaç ile önlem almışsınız. yine de takip edip uygun dönemde gecikmeden doktora gitmeniz daha iyi olur, her zaman için risk vardır.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yumurtlama olmadan gebelik olmaz. Ve yumurtlama gunu ayda sadece 1 gundur. Gecen ayki reglinin bittigi gunden bir sonraki gunden baslayarak 12. gune kadar say. 12. gun yumurtlama gunudur. Ama bu da birkaç gun oynayabildigi icin regldan bir sonraki gunden gene say 7. Ve 15. gunler arasi olduysa bu iliski gebelik riski vardır. Onun disindaysa gebelik riski yok denecek kadar azdir

1|0
    0|0
    • 3ay

Yazdığınız doğruysa gerçekten çok yardımcı olursunuz bana teşekkür ederim

• 3ay

Çok sağol tekrardan test yapıcam

• 3ay

Rica ederim :))

Erkekler Ne Diyor 21

• Hamile değilsin.

0|0
    0|0
  • hadi hayırlı olsun analı babalı büyütün! kız mı erkek mi?

0|0
    1|0
  • Ben profesör doktorum hamile olma olasılığın %90 lara çıkmıştır erkek arkadaşın içine boşalmış yüzde 90 hamilesin 2 gün sonra doktora git hamile olduğun ortaya çıkar

0|0
    0|0
  • risk var

0|0
    0|0
  • Yok yok korkmayın ella iyidir guvenin 2. Gunde %97 civari koruma sağlar ve regl olmuşsunuz ama surekli hamilemiyim diye düşünürseniz regl gecikmesi olur hamile gibi hissedersiniz keyfinize bakın hamile değilsiniz

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya gecikmesi falan sorun değil hamile olmiyim da

• 3ay

Evet haklısın

• 3ay

Kendine sıkıntı verme boş yere takılma dediğim gibi tecrubelerime guven gul ve gec ;) pek iyi tecrubeler değil ama. d

• bu tamamen senin ovulasyon (yumurtlama dönemi) döneminle ilgili bir durumdur. Bazı tarihler soracağım duruma göre yorum yapabilirim..

0|0
    0|0
    • 3ay

Yardımcı olursanız sevinirim

• Elinize yuzune bulastiracaksaniz sevismeyin mk olan gunahsiz bebeklere oluyor..

1|0
    0|0
  • malsın 1 2 gün sonra içmen kötü olmuş daha erken içsen iyiydi 2 kızlık gitmiş 3 hapı içmişsin artık zamana bırak gör

0|0
    0|0
  • Regl olmussun iste yaa bilmiyorsaniz yapmayin!

0|0
    0|0
  • Yok olursanda allah anali buyutsun cunku cocuk seni terkedecek tek basina kalacan

0|0
    0|0
  • Hamilelik riskiniz yok ama ellanin yan etkilerini yasayacaksiniz

0|0
    0|0
    • 3ay

Nasıl yan etkileri var peki

• 2ay

Adet duzensizligi ara kanamalar farkli renklerde akıntılar bundan sizin gordukleriniz goremedikleriniz ve en önemlisi yumurta veriminizin düşmesi hormon dengelerinizin alt üst olmasi

• HAmilesin

0|0
    0|0
  • 2 gün sonra içtiğin için bir risk söz konusu

0|0
    0|0
  • Yok elle işini yapmış rahat ol. Keyfinize bakın ama okulunuzu hayatınızı mahvetmeden

0|0
    0|0
    • 3ay

Elle yaptığını nerden bilicem ki hatırlamıyorum

• 3ay

Umarım öyle olmuştur sağol

• 3ay

Basit bir test yap tedirginsen

• var arkadaşım

0|0
    0|0
  • Dis gebelikk olabilir pskolojikk de olabilir

0|0
    0|0
  • Regl olduydan sıkıntı yok

0|0
    0|0
    • 3ay

Bazen hamileler de regl oluyormuş ama

• 3ay

Binde bir o akıntı ilacın etkisiyle olmuştur döllenmiş olsan akıntı olmaz canım

• yok be niye eleştirelim yapmışsın yapacağını ve reglin olduysa hamilelik olmaz

0|0
    0|0
  • Var. adetten onceki icw bosalmalarda hamilelik riski yuzde 80

0|0
    0|0
  • Olabilirsin belki

0|0
    0|0
  • olcağıı sanmıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• kendini tedt etmelisin ve yaptığın şeylerde dikkatli olmalısın. mesela en kısa zamanda hamilelik testi alıp dene. ayrıca mideni bozma ve düzenli yemek ye. buna rağmen miden bulanıyor mu dikkatli ol. Umarım seni üzen bir şey olmaz bol şans..

0|0
    0|0
    • 3ay

Hamilelik testleri adet geciktiğinde uygulanıyor sadece. Benimki gecikmedi. Teşekkür ederim yine de

• Tebrikler kızın olcak

0|0
    0|0
  • Her zaman risk vardır. Ben ertesi gün hapı ile hamile kaldım.

0|0
    0|0
  • Yok lan ne hamile olucan 2 gün erken ella ilişkiden sonraki 5 gün içinde alınabilir

0|0
    0|0
    • 3ay

Ella dış gebeliği engellemiyormuş ama

• 3ay

Ya hayır regl olmuşsun işte sıkıntı yok kafaya takma değilsin

• evlenmenz lazım eğer hamile kalmşsan ailenden tepki alabilrsn prezatif neden kullanmadınız ki :/

0|0
    0|0
  • Test al eczaneden

0|0
    0|0
    • 3ay

Test adet gecikirse yapılıyor

• 3ay

Sonucta hamilelik testi sadece adet gecikince yapilcak diye bisey yok

• Önlem alsaydin simdide yandima düşmezdin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...