Vajinam yaniyo bana yardim edin?

Abazalik degil bu arkadaslar 😔idrarini yaptigim zaman kasiklarim sizliyo vajinamin delgi dis dudaklari hep sizim sizim sizliyo idarin rengi emoju kadar sari 🙁 arkadaslar her sene eylul ayinda bu yanma olayi geciyo badimda iki sene once anca tazlikli su ile aci gectigi icin kizligima tazlikli su tutum ve zarima zarar cerdi sonra doktora gittim doktor hemen dikti ama birdaha yaoma aynısı gene basina gelir dedi icine penis girmedigi dis kismi koptygu icin hemen yapti kadin sma 🤗🤗

Ben yaniyorum arkadaslar wcye gitmeye korkae oldum nasil kurtulcam bu acidan birkez daha kizligimdan olamam 😕

0|0
5|27

En İyi Erkek Görüşü

• bir siego ahbap önce kendini ifade et yok. vaginama penis girmedi yok o bu su yok mu beni beceren diye. kasiniyon bence kasinmadan Ziyade! buradaki cinsel paylasimlari yapan bayanlar sayfa yönetici vs admin vs erkek hepsi ve artisida kiz kikigina giren çok Pasif Gay var boyle heyacanli şeyler soruyorlar Saygilar.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sürekli oluyor demişsin, idrar yolu enfeksiyonun olup sık sık tekrarlıyor olabilir oda yanma yapar geçti sanırsın ama bu sırada böbreklerine zarar verebilir. doktora gidip detaylıca anlat tahlil yapsınlar. yaptıkları tahlil ve kontrollerde kızlık zarının bir alakası olmaz bu arada

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Kum mu dokuyorsun acaba?

1|0
    0|0
  • Yogurt mu surelim bizden ne istiyorsun?

0|2
    0|0
    • 3ay

O halde ben canimin acisini dindiriyodun ama zarim zarar gordu ve tamir ettiedim ve aybi sey birdaha yassnmasin 🙂 ama bu farkli en pasit ornek sari idrari nasik beyeaza

• 3ay

Suzme değilde Orjinal kestane balı bul, hergün bir kaşık ye en az. ya da sabah kahvaltida hep beraber yiyin. Ama orjinal kestane balı olsun.

• Enfeksiyon var büyük ihtimalle

0|0
    0|0
  • Bol bol su iç 2 litre su iç bol bol su içersen çişin gelir ve yanma hissi %90 azalır merak etme

0|0
    0|0
  • enfeksiyon var idrar yollarında
    ya da kum taş çimento vs düşürüyo olabilirsin

1|0
    0|0
  • Monurol kullan

0|0
    0|0
  • Sende virüs var bence. Hastaneye git norton anti virüs ile tam tarama yaptır.

0|0
    0|0
  • İdrar yolu enfeksiyonu var doktora git

0|0
    0|0
  • acilen ilişkiye girmen lazım

0|0
    0|0
  • birinin yalamasi laxim

0|0
    0|0
  • Enfeksiyon var

0|0
    0|0
  • krem sürr atesini alsin

0|0
    0|0
  • doktora git en kısa sürede

0|0
    0|0
  • doktora git doktora enfeksiyon var herhalde ilacı var yazsın iyi olur geçer :)

0|0
    0|0
  • İdrar yollarında iltihap var

0|0
    0|0
  • İdrar yolları enfeksiyonu olmuş doktora git geçmiş olsun

0|0
    0|0
    • 3ay

Birdaha kizligimi kkaybetmek istemiyorum doktor oraya su tutmak zararli dedi fazla ben hergu asiri tutuyodum bide sabunlu su

• 3ay

Icine biai girmedi sadece dis kismi zarar goeduvonlarida diktirdim

• 3ay

Yok öyle bişey enfeksiyon varsa da ilaç verir doktor oraya buraya su tutmaz kanalizasyon mu tazikli suyla açılsın

• Mantar vardır doktor git

0|0
    0|0
  • Enfeksiyon yapmışsınız.
    Acilen doktora gidin

0|0
    0|0
  • İlginc

0|0
    0|0
  • Mast yap geçer

0|0
    0|0
  • Tas dusuruyorsun

0|0
    0|0
  • Masti cok yaptin galiba

0|0
    0|0
  • Bol bol su ic. bobrekler gidiyo senin. usuttun ya da asiri susuzluk

0|0
    0|0
  • Doktora git hemen

0|0
    0|0
  • evlen kurtul en az 5 cocuk yap düzelir😊😊👍

0|0
    0|0
  • Ya nasıl bir beyin taşıyosunuz ya da beyniniz olmadan nssıl yaşıyorsunuz ne anlıuorsunuz yalan yanlş aptal sorulardan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Takmışsın kızlığa kızım enfeksiyon var işte! Gidiceksin antibiyotik kullanacaksın geçecek. Ağzında da mı kızlık zarı var? hap yutamıyo musun?

0|0
    0|0
  • Enfeksiyon, bakteri olabilir bende yanlis anladim. Gcms olsun diktota gitmen daha dogru olur bu konuda kimse sana bir doktordan daha iyi yardmci olamaz.

0|1
    0|0
  • Doktora git.

0|0
    0|0
  • itfaiye cagir

0|0
    0|0
Yükleniyor...