Acaba vajinismus muyum?

normalde kızlar boyunlarından öpülmesinden hoşlanırlar bende seviyorum ama gıdıklanıyorum :/ geri çekiyorum kendimi . soruyu sormamın asıl nedeni evlenince bu sorunların büyümesi ya cinsel ilşkiye bile giremezsem çünkü biraz utangaç biriyim ve eşim boynumdan bile öpemezse :O cinsel hayatımızın 0 olduğu bir evlilik istemiyorum kimse istemez sizce bu boyun olayı büyüyerek c,nsel ilşkiye girememeye kadar gider mi? cevaplarınız için teşekkürler

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Her kadın senin gibi olsa ve kocasıyla çekine çekine gerdeğe girse keşke. Çok doğru yoldasın evlendiğinde eşinde seni seviyorsa çok kolay atlatırsın bunu. Aslında 8 ay boyunca kadın korktuğu için cinsel yaşamı olmayan çiftler tanıyorum, ne alkol ne başka bişey kadının kendini kitlemesine ilaç olmadı. Ama sabırları ilaç oldu ve şimdi bayan hamilei evlilikleri süper:) sadece sabır ve sevgi herşeyin üstesinden gelir. dert etme ilerde bişey olmaz, gayet rahat sevişirsin.

1|0
    0|0
  • piskopatsan gdebilir yok değilsen gitmez ha bu yorumdan vajinismus olanlar piskopat mı oluyo sonucu çkarılmasın ben boyundan öpülünce sonucun oraya gitme ihtimaline dedim :D

0|0
    0|0
  • evlenince ve tadını alınca gül gibi açacaksın, kendini bile tanıyamayacaksın merak etme.. şimdiden dert etme

0|0
    0|0
  • Karşındaki amele değilse yani sabırlı ve olgunsa halleder

bişey olmaz utangaçlıktan korkma o kadar ya :))

0|0
    0|0
  • sanmam..evlenince alışırsın...

vajinismus olayı çok farklı..kadının erkeği ve cinsel işlevlerini kabul etmemesi durumudur...

siz beyin olarak kabule zaten hazırsın..sadece alışma sorunu olacak ki çabucak helledesin ve problem kalmaz bence...

0|0
    0|0
  • zamanla aşarsın bunları. adım adım ilerle dudaklardan yanağa sonra boyun.. sonra göğüsler sonraaa.. :)

0|0
    0|0
  • daha önce yaşamadıysan böle bişi mümkündür olması doğaldır zamanla geçer bence

0|0
    0|0
  • bence kesinlikle gider. evlenmeden önce bu sorununu halletmelisin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• merak etme eşin seni huylandırmayan öpecek başka bir yerini bulur. şimdiden ilişkiye giremezsem, vajinismusmuyum diye düşünüp bunları kendine dert etme. güvendiğin seni seven adamla yaşadığın cinselliğinde problem yaşamazsın küçük bir ihtimal ola ki yaşarsan herşeyin tedavisi var günümüzde eşinle birlikte bu sorunu halledersiniz yeter ki kendine anlayışlı eşi bul;)

0|0
    0|0
  • Alışkın olmadığın için gıdıklanman normal.Yani senin gibi gıdıklanan, huylanan bir sürü insan var.

Sonuçta başka bir ten sana temas ediyor.

Vajinusmun olan kadınlar arzu ve istek olmasına rağmen cinsel ilişkiye girme anı geldiğinde, korku, heyecan nedeniyle, bacaklarında ve vücutlarında kasılma hissederler ve eşlerine cinsel ilişkiye girmelerine izin vermezler, eşlerini iterler.

0|0
    0|0
  • parmağım kesildi kan akmadı acaba bakire değil miyim?

0|0
    1|0
  • vajinismus ile çok alakasız bu durum onu bilsen yeter şimdi

0|0
    0|0
  • ben de ilk başlarda boynumdam öpülürken gıdıklanıyordum. şimdi isee... gıdıklanmıyorum :)

0|0
    0|0
    • :) zamanla ilişki korkusu ve o gıdıklanma gidiyor mu ?

• evet. hatta ben karnımdan ve belimden de gıdıklanıyordum. öyle ki gıdıklanma- kasılma arası bir şeydi benimki. dolayısıyla çok rahatsız oluyordum ama zamanla azaldı. şöyle ki kendin yönlendirmeye çalışırsan üstesinden gelirsin. çünkü beyinsel bir durum. algı neyin ne olacağını kontrol etmek istiyor kanımca. benim vucudum çok duyarlıyken şimdi normalim. darısı sana. ;)

• vajinismus gıdıklanmakla alakalı değil.hiç ilişki yaşamamış biri vajinismus olup olmadığını anlayamaz.artı psikolojik bir durumdur.kızım araştırsana azcık gogıldan falan.

0|0
    0|0
  • Boyundan gıdıklanma ayrı vajinismus ayrı olaydır..

Vajinismus; penisin vajinaya girme esnasında duyulan acı yüzünden illişkiye girmek istememesi üzerine geliştirilen bir hastalıktır..

Bu kadar büyütmeye gerek yok.. Seversin , güvenirsin evlenirsin.. Acıtmayacağına inanırsın, olur biter..

0|0
    0|0
  • Bu soruyu sorarken nasıl saçmalasam diye çok düşündün mü?

vajinusmus olaran çogunun geçmişinde bir taciz ve tecavüz olayı vardır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...