İlk seks deneyiminizde ne hissettiniz?

Doğrusu bu cinselliği ilk tecrübe edişinizde yaşadığınız şeyler çok daha az romantik gelebilir: tuhaf, rahatsız hissedebilirsiniz hatta kafanız karışabilir. Bakire olmak bu konuda acemi olduğunuzu gösterir, öğrenmek için zamana ihtiyacınız vardır, yeni başlayanlar klasmanında yarışıyorsunuzdur. Elinize kayak takımlarını alır almaz olimpiyat madalyasına layık görülmeyi beklemezsiniz herhalde. Hayattaki her şey gibi bu iş de sabır ve pratik ister. Ama başka şeylerden farklı olarak pratik yapmanın çok eğlenceli olduğu bir aktivitedir seks.

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• neyse ki hala çok değer verdiğim bir kızla olmuştu. ikimizin de ilkiydi. elimiz ayağımıza dolaştı ve 3-5 dakika ancak sürdü:)) ama sevdiğim için her saniyesi hala aklımdadır. o yüzden herkese sevdikleri, değer verdikleri bir insanla yaşamalarını tavsiye ediyorum. sırf tecrübe için yapanlar hayatta bir kez olacak özel bir şeyin tüm büyüsünü kaçırmış oluyorlar.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 5

• olum öyle bir anlatıyorsunuz ki ilk seks tecrübem için sabırsızlanıyorum ve olmasına da daha çok var üstelik

0|0
    0|0
  • İçine girdiğim küçük kaygan deliği yeni ve büyük bir dünya sandım :)

0|1
    1|0
  • Bumu lan dedim ve hayal krikligi ;))

0|0
    0|0
  • o kıza karşı bir sorunluluk hep beraber olma hissi biraz da suçluluk ama 2. den sonra sadece zevkine bakıyorsun :D

0|0
    0|0
  • hayat kadınıylaydı ve alkollüydüm oldukça ama ter kokusu hala burnumda.Oysa ilk sevişmem sürtünme ve öpüşme oynaşma anlamında bir kızlaydı okadar zevkliydiki.

0|0
    0|0
Yükleniyor...