Erkek arkadaşım erken boşalma sorunundan nasıl kurtulur?

Erkek arkadaşınız/kocanız erken boşalıyorsa ne yaparsınız?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• genç bir erkekse böyle sorunlar olabilir. genelde psikolojik. Ben de 24 yaşıma kadar erken boşaldığımı anımsıyorum. sonra sevişme sırasında kendi kendini kontrol etmek, bazen dışarı çıkmak birkaç saniye dinlenip sonra girmek vs. şeklinde pratikler yapıyorsunuz. bir süre sonra öğreniyor bedeniniz hemen boşalmamayı. yani 1. konu bu pratikle bir süre sonra öğrenilen bir şey.

Diğer konu asıl sıkıntılı olan şey. Psikolojik olması. Kendini rahat hissetmiyordur ya da çok fazla kızla birlikte olmamaıştır bu nedenle hemen boşalıyordur. Yaş ilerleyince yatakta çok rahat olmayı öğreniyor. Çok doğal birşey olduğunu ve tadını çıklarması gerektiğini öğreniyor erkek ve bunu hissedince de artık hatta geç bile boşalabiliyor.

Ben seviştiğim kızların yeter artık hala gelmedin mi? sorusuna "eskiden erken boşalırdım şimdi geç boşalıyorum diye şikayet ediyor bu kızlar "diyince inanmıyorlar eskiden erken boşaldığıma. bunu niye yazdım ? Endişelenecek bir durum yok sonsuza kadar böyle gitmeyecek. Sadece rahat olmasına yardımcı ol, sevişirken kafasından erken boşalma endişesini atmasını şöyle. erken boşaldığı anlarda yüzünü aşıp moralini bozma...Sen onu cesaretlendirdikçe o da rahatlayacaktır. Ama zamana ihtiyacınız var malesef.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Eğer doktordan çekinirse,en geleneksel yolu denesin: İlişkiye girmenizden 1-2 saat evvel,kendi kendine boşalsın. Dolayısıyla sizinle ilişkisinde, ilki kadar şehvetli olmayacaktır. Bu da maçı uzatmalara götürmeye yardımcı olur

2|0
    0|0
  • cinsel deneyimini arttırman lazım ki alışsın ve otokontrol sağlasın..

0|0
    0|0
  • İlişki esnasında gidip gelmelerde başka konuları düşünmesine yardımcı ol kafayı dağıtınca muhtemelen düzelecektir.

Oto kontrol sistemi çok önemli sizde yardımcı olabilirsiniz boşalma hareketi başladığında penisinin ucunu bir müddet sıkın ve oto kontrol sisteminin sağlanmasında partnerinize yardımcı olun zamanla düzelecektir.

0|0
    0|0
  • Önce uzun uzun sevişmelisiniz, hemen ilişkiye girmeyin.

1|0
    0|0
  • Gidip - gelme esnasında dedesinin cenazesini ya da arabanın trafik sigorta borcunu düşünsün.

1|0
    0|2
  • ya psikoloğa gider, ya da erken boşanırsınız.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sevişme esnasında, çok alakasız bir noktada onu aldattığını söyle ama işin püf noktası şakayla karışık söyleyeceksin:) ne doğru, ne yalan, kafasına nifak tohumu at sadece. abartmadan yap, şakayla karışık böyle. sonra da olanları izle... inanamayacaksın.

bazen korkuyorum kendimden evet.

0|0
    0|0
    • Adam birden yatakta Hulk'a dönüşüp ortama renk mi geliyor? Ne oluyor?

Erkek tarafı da saf saf cevaplar vermiş hep. Kalbimiz temiz bizim.

• hayali rakibi ile yarışmaya başlıyo, o kadar yüksek bir performans geliyor ki hatun kişisini yataktan kazıyarak çıkarmak zorunda kalıyorlar iş bittiğinde. ya bak şurda hanımcık hanımcık kendi kendime ciciş ciciş yazılar yazıyodum, geldin ne cicişliğim kaldı ne pıtırlığım:) fiti fitiliğim bile kalmadı:)

• Bilmiyorum bu topraklarda böyle bir şey cinayetle sonuçlanabilir. Bin türlü insan var, şimdi gidip biri bu dediğini dener sonra al başına belayı.

Bir de fiti fiti dedin beni benden aldın.

• bir de geç geldiğini düşün erken boşalmasının kıymetini anlarsın yarım saat boyunca gelemediğini hatırlyorum bi erkek arkadaşımın kuruma olduğu için canım yanmıştı ve artık neredeyse uyuyacaktım neler yaptıysam olmadı birlikte olduğumuz sürece bir kere boşaldığını hatırlamıyorum ben acıdan dolayı bırakmak zorunda kalıyordum hep bir de bu durumlarda sen şöylesin böylesin diyemiyorsun hassas nokta sonuçta..

0|0
    0|0
    • Arkadaşına geçiktiricinin dozunu iyi ayarlamasını söyle o anlar zevk alacaksa iki tarafta almalı

• benım erkek arkadasım da ıkı dk sonra bosalıyor ve o gece bırdaha yapmıyor dönüp yatıyor bence gec bosalması daha ıyı :(

Yükleniyor...