KS kızları neden hiçbir şeye tepki göstermez?

Herkese selam. Bakıyorum da sitede ciddi şekilde flört ve evlilik öncesi cinsellik karşıtı propaganda yapmaya gönül vermiş bazı arkadaşlar var. Belki cemaattten görevlendirilmişler, belki kendi değer yargılarını savunmak için bu işe soyunmuşlar.Hiç itirazım yok, herkes görüşünü medeni bir şekilde sonuna kadar savunsun. Ancak görüyorum ki bu arkadaşların bazıları usluplarını ayarlamak konusunda sıkıntı çekiyorlar. Namus, fahişelik, hayasızlık, onursuzluk gibi kavramları büyük havada uçuşturarak, kutsal kitaplardan hatırlatmalar yapıp cehennem korkusu salmaya çalışarak yüklendikçe yükleniyorlar kızlarımıza. " Sana ve senin gibilere acıyorum" diyenler mi, kendisini kocasına saklayan gururlu ve namuslu (!) kızı överken diğerlerini fahişelikle suçlayanlar mı, zavallılık ve cehennemlik günahkar yakıştırmaları yapanlar mı, ne ararsanız var.

Ve bir yandan bu yazılanları okuyan; satır aralarında veya doğrudan sürekli olarak hassas, duygusal, zeki ve duyarlı olduğunu iddia eden kızlarımız var. Ve bunların içinde yeri geldiğinde tüm erkekleri sıraya dizip meydan kavgasına girişen, totoş, abazan gibi sıfatlarla azarlayan külhanbeyi kızlarımız dahi var.

Peki çok merak ediyorum ve site kullanımı yaş sınırının 18 olduğu yani yetişkin bir güruha sahip KS'daki tüm kızlarımıza soruyorum. Bu sözleri nasıl içinize sindirebiliyorsunuz? Nasıl yalayıp yutabiliyorsunuz? Neden "Sana ne benim özel hayatımdan! Neye inanacağımı, nasıl yaşayacağımı, hesabımı kime ve nasıl vereceğimi sana mı soracağım?" diyemiyorsunuz? Bu yaklaşımlara ve ithamlara layık mısınız ya da haklı mı buluyorsunuz? İnanın cevaplarınızı çok merak ediyorum.

Not: Düşüncesini savunurken başkalarına saygı göstermeye özen gösteren herkese ben de saygı duyuyorum. Ama farklı yaklaşımlar olursa benden hiç cevap beklemesinler.

Gizli kullanıcılar kusura bakmayın lütfen.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• İçlerinde Kopan Fırtınalara Tepkisizdi Dilleri.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• umursamıyorum kendi görüşleri kendilerini bağlar gelip beni yargılarmaya kalkarsa cevabını alır oturur aşağı herkes inancını içinde yaşasın milletin değerine dil uzatanları muhattabım görmüyorum sanal alemde klavye den yazan kişilikler işte toplumda çıkıp bir kadının yüzüne bakarak kaşar desinler bakalım noluyo

1|1
    0|1
    • Yarın bir gün senin sessizliğin başkalarına da cesaret verecek ve bu sözleri her yerde duymaya başlayacaskın.

• Siz her şeyin en fazlasına layıksınız madeleinee, dayatmacılığın ve zorbalığın da...

Erkekler Ne Diyor 2

• Bir tarafta Türk kültürününün islamiyet nedeniyle arap kültürüne çekmek isteyenler, bir tarafta da çağdaşlaşmayı özgürce sevişmek olarak algılayanlar... Al birisini vur ötekisine. Onlar cemaatten gönderildi ise; özgürce sevişin, kendinize laf ettirmeyin diyenlerin de bir başka güç tarafından yönlendirilmediği ya da kendi zevklerini bir şekilde tatmin edebilmek (toplumda sevişme serbest olursa ben de elbet birisini bulurum düşüncesiyle) ümidiyle evlilik öncesi cinselliği ve aldatmayı savunmadıkları ne malum. :))

Her birey kendi özgür iradesine ve ailesinden gelen kültür değerlerine sahiptir. Tabii ki özgür irademiz ve düşüncemizin aksine olan her türlü "sevişin"/"sevişmek günahtır" laflarına ve her türlü düşünceye gereken cevabı vermek hakkımızdır. Bence önemli olan ailemizi utandırmayacak ve vatana millete faydalı bireyler olmaktır.

Bir tarafta özgür irade derken bir önceki cümlemde ailemizi utandırmayacak ve vatana millete faydalı birey olmak ifadelerimin de çelişki yarattığının farkındayım ama toparlayamadım işte. :))

Evet herkes kendi öz iradesine sahiptir ve hiçkimse bir başkası seviş dedi diye sevişmez ve sevişecekse de sevişmek günah diyenlere kulak asmaz. Sitede her laf söyleyeni takacak ve cevap verme zahmetine katlanacaksak vay halimize. Altı üstü sanal bir mekandaki sanal bir karakter işte. Çok da tınnnnnn. :)

0|0
    0|1
    • gördüğüm kadarıyla bu yorumda da üstü kapalı suçlanıyorum ya da itham ediliyorum. benden bu kadar artık, kimseye tek bir laf etmeyeceğim. hak ettiğiniz gibi yaşamanızı diliyorum ama bunun iyi mi yoksa kötü bir dilek mi olduğunu düşünün lütfen.

• eünziibilllah din elden getti gızlar azdiiii

0|0
    0|0
Yükleniyor...