Niye kimseyle çıkamıyorum!

arkadaşlar merhabalar,

hayatımda bu yaşıma kadar (19) 1 kişi ile bile çıkmadım. aşık olup olmadığımı bile anlayamıyorum çok karmaşık duygularım war.

ne erkek ne kız anlayacağınız gay felan değilim.

eğliyet aldım.

araba aldım,

yurt dışından 50bin dolarlık türkiye fiyatıyla 400binlik araç aldım, yinede kız bulup aşk yaşamadım,

para desen sıkıntı değil,

iş desen sıkıntı değil babamın iş hanı bana kalıcak,

tip desen ALLAH'a şükür war,

dini görevlerimide yerine getiriyorum, belkide hayırlısı bu diye düşünüyorum acaba erkenmi anlamadım ama hiç bir başlangıç yapamadım!

ve ALLAH yolunda birini arıyorum, buluyorum, bulduruyorum,

ama yaklaşamıyorum?, yüzüne dahi bakamıyorum çok değişik şeyler hissediyorum anlatılmaz halde yani ne kötü ne iyi.

ne yapmam lzm. doktora gözüktüm yine çözümleri işe yaramadı

bide siz yardım etseniz ne yapmalıyım?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• hersey maddiyat degil. kralin oglu olsa begenmeyiz biz kizlar :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İnsanlara güvenmiyor olabilirsin? Bu yönden düşündün mü?

0|0
    0|0
    • biraz o kısımdan haklısınız hocam,

cidden biraz güvensizlik, tedirginlik war nasıl yenicez bunları bir türlü çözemedim.

• Zamanında bir kaç insan senin güvenini kırmış olabilir. Güven çabuk kırılır. İnsanlara güvenilmez ama hepsi aynı değil. Hayatına giirmesi için şans verdiğin insanlara önce sen güven kazandır daha sonra onlardan güvenilmeyi bekle. :(

• Birini sevip,çıkmayı denemeden bilemezsin unutma deneme yanılma yöntemiyle insanları tanıyacaksın bunun sayesinde daha az hata yapacaksın olabilecek her şeye hazırlıklı olacaksın

0|0
    0|0
  • yahuu ınsanın aradğı hıç ummadığı anda gelır hıç ummadığı yerden gelır.. ılkın sonun olsun yaşayacaklarını ılkınle yaşa heyecan olur ışte :)

0|0
    0|0
    • öyle düşünüyorumda, 30 40 yaşına kdr bekar kalmayalım?

• kaderınde 30 40 yaşına kadar bekar kalmaksa kalırsın gonderır Yaradan elbet ''ışte bu '' dıyeceğın kışıyı.. :) çok ustelememek lazım hayırlısı olsun de geç :)

Erkekler Ne Diyor 1

• hangi araç o ya 50 bin liraya nasıl aldın onu hangi ülkeden?

0|0
    0|0
    • bulgaristandan, parayla aldık :)

türk parasını, bulgaristan lef'ine çeviriyosun.

misal; 10milyar bulgaristanda 30milyar oluveriyor.

araba 6 ay burda 6 ay bulgaristanda.

• maksat çakmak değil yeğenim,

çakmak istesek dışarıda 100 150tlye vericek çok,

kusura bakmada bu dünyanın ölümüde war :)

zina'dan Rabbim hepimizi korusun. bu tarz şeyleri düşünme, güzel şeyler düşün, evlenince yaparsın bol bol helal olduğunda yaparsın.

:)

• 28 yaşında adam var la burada sen benim yeğenim ol:D sen haklısında aşk para etmiyor bir sararsan kanser gibi gezersin benden söylemesi.ben birine sardım 5 sene ömrümden ömür aldı.ayrılsam ayrılamıyorum sürdürsem sürdüremiyorum.kolay değil aşk bilader.şimdi ise çak geç muhabbetindeyim ben napıyım hayat böyle artık kim ne derse desin.kafa rahat enazından.

arabanın markayı sölemedin la?:D

Yükleniyor...