Kızlar, su gibi akıntı geliyor mu sizden?

Ya biliyorum her bayandan akıntı gelir ama sizinde gün içinde külotunuza su gibi ıslaklık renksiz akıntı geliyor mu?
bazı arkadaşlarım kupkuruyum diyorda yalan mı söylüyor bunlar acaba

0|0
7

En İyi Kız Görüşü

• Eğer biraz katı ise akıntı İdrar yolu iltihaplanması var sürekli tekrarlayan bir hastalık başlarda dikkat çekmeyebilir 1 sene sonunda ağrınız olduğunda hastaneye giderek anca öğrenebiliyorsunuz Tedavi edilmediği taktirde böbreklere sıçrama olasılığı yüksek..

0|0
    0|0
    • 3ay

Yoo katı değil su gibi

• 3ay

Ya bilmedikleri için utanıyorlar söylemeye ya da gün içinde kuduruyorlar zevk suyu gibi geldiği için saklıyorlar bilemicem ama durumun normal :)

• 3ay

Tamam o zaman sağol 😊

Kızlar Ne Diyor 6

• Normal canim asil kupkuru olanda sikinti vardir

1|0
    0|0
    • 3ay

Ne bilim bazıları kilotum kupkuru oluyo benim çok nadir bir tek adetime yakın geliyor diyor şoka giriyorum acaba bende mi problem var diye düşünüyorum çünkü hijyenime çok önem ver dememe rağmen hep bozuk para miktarı kadar ve hatta bazen daha çok miktarda kilotumda ıslaklık oluyor tıpkı su gibi 😔

• 3ay

Sen bakma onlara gunluk ped niye var yani sulu geliyorsa sikinti yok banada oluyor ama asirj degil bazende cok oluyor iste adete yakin felan takma kafana normal

• 3ay

Tamam 😊

• Yumurtlama döneminde oluyor

0|0
    0|0
  • Yalan değil de akıntısı olmayan bayan nadirdir bende hiç akıntı olmaz

0|0
    0|0
  • Her zaman değil ama bazen oluyor hatta çok fazla. Genelde regl yaklaşırken. Sanırım hormanlarla ilgili

0|0
    0|0
    • 3ay

Bilmem ki, kupkuru olduğun zamanlar oluyor mu yani iç çamaşırının

• 3ay

Hayır normal zamanlarımda da geliyor her zaman

• 3ay

Libido yüksel olduğunda vücut kendisi bazı tepkimeler verir. Hormonlar çalışır, ıslanma olur gibi..

• Ben günlük ped kullanıyorum

0|0
    0|0
    • 3ay

Tamam da, sorum senden de geliyor mu

• 3ay

E geliyo iste o yuzden kullaniyorum

• 3ay

O zaman o gelmiyor diyenler yalan söylüyor

• hayir normal

0|0
    0|0
    • 3ay

Senden de geliyor mu yani çamaşırını ıslatacak kadar?

• 3ay

Tamam teşekkürler cevap için

• 3ay

ne demek..

Yükleniyor...