Boşanmalı mıyım, dogrusu bu mu?

evleneli 1 yıl oldu ama cinsel hayat diye bişey yok. öyle soyunup yatıyor. artık dayanacak halim kalmadı. herkesin mi eşi böyle?

evlendigime pişmanım. evlilikte yatak odasında mutluluk şart degil midir? o ayıp, bu günah. hadi bitir kalk. iş yapıyoruz sanki.

ayrılıcam ama kızın kanına girdik.ailesi ne der? ben de mutsuzum ama tüm ilklerimi onunla yaşadım ama yaşamaz olaydım. cinsellik bu olamaz bence. napıyım bir akıl verin.

0|0
911

En İyi Erkek Görüşü

• Yatak odasında dinen ayıp diye birşey söz konusu değildir. Dinen Günah vardır ve onunda kuralı belirlidir.

1-) Regl döneminde eşinle sadece cinsel birliktelik yaşayamazsın.Ama çıplak ten olmamak şartı ile birşeyin (kıyafetin) üzerinden elini istediğin yere koyabilir, masaj yapabilirsin,okşayabilirsin(canını yakmamak şartıyla)

2-)Ters ilişki (makaktan) yasaklanmıştır. Bunun harici vaijnaya nereden nasıl yaklaşmak istiyorsan serbest bırakılmıştır. Helal kılınmıştır. Açık açık yazıyorum çünkü Dinde AYIP tabiri yoktur. Helal-Haram vardır. Bunu yazmakta sakınca yoktur. İster öp, ister yala, ister em, ister okşa, ister mıncıkla, ister sağdan-soldan- yüz yüze veya yüz-sırt şeklinde istediğin gibi ama şart vajinadan olmak kaydı ile ilişkiye gir. Handjob yaptır,yap, eğer cidden soğukluk söz konusu ise dinen caizliği vardır bir mezhepte blowjob yapabilirsiniz. Bunların hepsi mevcuttur. Öyle işini gör hadi kalk olmaz..

İlkkez bir gizli yazana saygı duyup yazıyorum çünkü mazeretin gizliliği hak ediyor. Bence eşini al karşına arkadaşım Otur konuş. Derdini söyle, bu söylediklerimi söyle. Neden zevk almadığını sor. Neden bir işmiş, zorunlulukmuş gibi gördüğünü sor. sağdan soldan ne duyduğunu sor, ne günah demişler ne ayıp demişler onu sor. Bu konuda sana kaynak ve delil verebilirim eşinle paylaşırsın, özelden yazman yeterli benim için.

Zevk almadığını ve bir evin yatak odasının mutlu geçmezse mutluluğun yeterince büyümeyeceğini anlat. Bir erkek için seks yapmanın lezzetinin ve keyfinin evde bir tencere yemekten daha değerli olduğunu söyle. Erkeklerin kalbine giden yolun midesinden, çamaşır dolabından vsden değil cinsellikten geçtiğini belirt ona. Cidden sana yardımcı olmak isterim. İletişime geçebilirsin benimle özel mesajdan. Niye mi ? İnsanlar günah vs konusuna çok takılıyorlar ve etrafındaki insanlar tarafından çok fazla saçma sapan şeylere inanıyorlar. Bu yüzden de yanlış bildiklerini doğru sanıyorlar. Böyle durumlarda inanan bir müslüman olarak (elhamdülillah) doğruları anlatmak aslında bizlere düşüyor. Dinde ayıp yoktur, konu komşu ne der yoktur. Dinde haram - helal vardır.

3|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• eşinize cinsellik için değil de, duygusal yönden yaklaşmayı deneyin, ve bu sürece alışmasını bekleyin.Zamanla o kendisi isteyecektir.

Tabiki cinsel hayat olmadan evlilik sürmez, hele ki erkekler için evliliği yürütenin %80 inin cinsellik olduğu söylenen bir ülkede.Ama asıl gerçek bundan çok farklı, evliliği erkek tarafından yürüten ne cinsellik ne de sevgidir, alışkanlıktır, erkekler alışkanlıklarından kadınlar kadar kolay vazgeçemez.Ayrılık düşünürseniz buna alışır ve ayrılırsınız, şimdilik ayrılığı bir kenara bırakın, evliliğe alışmaya çalışın daha çok yenisiniz, zamana bırakın

0|1
    0|0
  • Evliliğin %65 i cinselliktir ve yatakta mutluluk yoksa bu stres ve sinir günlük hayatınızda etkili olur. Heleki bu durum bir iş, bir katlanma olayı gibi gösteriliyorsa karşı tarafa, insanın yapacağı varsada kaçar. Bence eşinle konuşmalı ve neden bu kadar isteksiz olduğunu sormalısın, bunun yanında birazcık onunla ilgilenir sevdiğini hissettirirsen yani duygusal anlar yaşarsanız belki üzerindeki stres ve bu donma hali kalkabilir. Gene olmadı mı doktor yolu görünür. Ama kesinlikle boşanmayı düşünme, hal olamıyacak bir sorun değil.

0|0
    0|0
  • Hiç bir zaman tek taraflı değildir. Sorunu karşı tarafta aramadan önce dön bir kendine bak. Sonra karar ver..

0|0
    0|0
  • kızı almadan önce böyle biri olduğunu bilmiyormuydun

al karşında ben böyle mutlu değilim de şunları şunları istiyorum de

0|0
    0|0
  • Eşinle konuşmalısın gerekirse yardım almalısınız.

0|0
    0|0
  • sorun sende değil partnerinde.o yüzden sorununun ne olduğunu sor

0|0
    0|0
  • Eşini de al ve bir doktora git bence

0|0
    0|0
  • benimde kocam aynı ya kendi yapar yada işini görür geçer ön sevişme öpüşme diye bi şeyi yoktur oda beni soğutmaya başladı çok nadir ister oldum onu bilmiyorum belkide sende ona tat vermiosundur zevk almıodur biyerde soğumuştur oda.daha ateşli ol o ateşlencektir ztn

0|0
    0|0
  • doktora gidin ! ayrıca ona biraz şefkatle yaklaşmayı denermisin lütfen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bence bu "işi" onun için de cazip hale getirmelisin.

filmlerde bile gördüğün bayanların en çok zevk aldığı şeyi uygula, gerekirse zorla, hevesi gelecektir.

0|0
    0|0
  • Arkadaşım büyük geçmiş olsun sana.Ne yaparsan yap asla senin libidona ulaşamayacak ve seni kaybetmemek ve sinirli davranışlarda bulunma diye zaman zaman havasına girmişte sevişiyormuş gibi yapacak.Sana tavsiyem sakın ola çocuk yapma ve yol yakınken kendine hayatının en büyük kıyağını yap...Çünkü emin ol seninle sevişmeyi 4 gözle bekleyen kadınlarda var dünyada,gerisi mecbur bırakmaktır kendini kendine,karın vardır ama dişin yoktur...

0|0
    0|0
  • yapıcak birşey mi var?..hemen hepsi böyle...

gör işini, bak retetmedim ve görevimi yapıyorum, daha ne istiyorsun havasındalar...

herşeyi ayıp ve günah olarak görüyorlar...

değişeceklerinide sanmam...

sanırım biz erkekler her zaman bakire kız isterken bir yerlerde hata yapıyoruz...

bizim istediğimiz bakire kızın, samimi olduğumuz erkek arkadaşdan farkı yokki...bunu farkettiğimizde artık geç oluyor...

ben bir müddet daha idare et, düzelir belki diyeceğim ama mümkün değil asla düzelmez...

konuşmayı dene ve olmazsa bildiğini yap derim...

0|0
    0|0
  • Bence bir süre bırak yatak olayını. O da biraz cinsellik arzulasın yani. Bırak o sana sırnaşsın. Her sırnaştığında da olumlu yanıt verme. Biraz psikolojik buhrana girer; ondan sonra seksi iç çamaşırları falan filan görmeye başlarsın. Kadın kısmı ince fikirli. Birkaç kez ona istekli davranmayıver hemen sebebini araştırmaya koyulur. Umursamaz takıl bu konuda. İnşallah sonunuz iyi olur, iyi akşamlar..

0|0
    0|0
  • zewk almadıgını falan mı sölüyo o yüzden mi yapmıyomuss acaba :S

0|0
    0|0
  • evlilik konusun da karıkoca arasın da ayıp ve günah yoktur islam dinine görede ayıp günah yoktur karıkoca nın yapdıgı cinsellik helal dir

0|0
    0|0
  • yazık olur bence sabret ıdare et konus psıkologa gotur asarsınız tabıı bırbınızı ıstıyorsanız

0|0
    0|0
  • eşinin duygusal sorunları var al karşına konuş ...

0|0
    0|0
  • senin ki kolaya kaçmak olur, bak biz evlenemiyoruz, şükret ki evlenmişsin, şu devirde harama kaçmamış helali tercih etmişsin, doktor desteği alman şart, burdan biz ne desek boş

1|0
    0|0
  • kesinlikle konuşmalısın . Ayrıca kübra haklı . Evlenmeden önce bilmiyormuydun :S

Ve..bence ona onu istediğini belli ederek bi istek getirtebilirsin ona (:

0|0
    0|0
Yükleniyor...