Günaydın arkadaşlar derdim başımdan aşkın yardım!

tekrar günaydın. benim çok çok yakın bir arkadaşım var, erkek. dostuz yani.çok iyi rkadaş. ama ben bişeylerden şüphelenmeye başladım. dünde dayanamadım sordum sen gay misin ya kaç haftadır bunu düşünüyorum dedim sabh mesaj atmış ne anlıyosan o yazmış. ben napiçam ya diyeceksiniz ki insanları cinsel tercihleriyle yargılıyosun. yargılıyorum efendim! onun her zaman yanındayım. ama arkadaşlığımız ne kadar devam eder meçhul. çok ikilemdeyim yardım lütfen!

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• gaylık bir cinsel tercih olamaz. cinsellikle alakası yok. cins nedir? iki ayrı yapıdır. gaylık ya da lezbiyenlikte cins yoktur. sadece sapkın bir ilişkidir ve cinsellikten söz edilemez. yargılıyorsun diyen desin. anormal olan şeyler tercih denip örtbas edilerek doğalmış gibi lanse edilemez. apaçık sapıklık. bence sen bu adamı bırak sağlıklı birini bul. sağlıklı insanlar insan gibi ilişkiler tercih eder. akıl ve ruh sağlığı sorunlu olanlar anormal tercihlerde bulunur. dünya bir düzende oluşmuş. bunun dışındakiler anormaldir. kimse bunu savunmasın

2|3
    1|0

Erkekler Ne Diyor 18

• bu eşcinsellik ne kadar yaygınlaştı la. bir erkek nası olur kendi hemcinsi tarafından becerilmek ister aklım almıyo. bir erkek nası olur da kendi hemcinsine hallenir onu hiç anlıyamıyorum zaten. la erkek götü la bu, estetik bişey değil sonuçta, bacaklar falan kıllı. erkek la erkek erkek iskilir mi hiç amk

2|4
    0|0
  • sevgili değilseniz niye problem ediyorsun? zaten çevrende bilmediğin bir sürü eşcinsel vardır. ister kadın ister erkek olsun sosyal çevrendeki insanların cinsel tercihlerini çok özele girmedikten sonra bilemezsin. sana söylemese zaten aynen devam edecektin. saçma bir takıntı ve ayrımcılık seninkisi.

0|0
    0|0
  • sonuçta erkek sevgilin değil, eşin değil sadece iyi bir arkadaşın. cinsel tercihinin bu yönde olması sana zarar vermez, hatta büyük ihtimalle ondan sana hiç zarar gelmez. rahat olabilirsin. cinsel tercihi değil, senin arkadaşın olarak sana verdiklerini önemse bence.

0|0
    0|0
  • bır kız ıcın gayden iyi arkadaşmı olur daha ne ıstıyosun benım arkadasım dediğim tüm kızlar sevgilim oldu surmedi yanı arkadaşlık bence bulunmaz hınt kuması.

0|0
    0|0
  • sen dost değilsin ki sen çocuktan hoşlanmışsın besbelli eşcinsel çıkınca da zoruna gitmiş eğer normal arkadaş olmuş olsaydınız bu zoruna gitmezdi emin ol.

0|0
    0|0
  • Yorumların hepsini okudum ve konudan arkadaşının seni beceremeyeceğini anladığın için ikilemde kaldığın sonucunu çıkarttım :P

Açık açık anlat ben senden hoşlandım bu iş olur mu olmaz mı ona göre bir daha muhattap olmayalım de

0|1
    0|0
  • ben eşcinsel biriyle arkadaşlık kurmam fikir sahibi ol diye dedim cinsel tercihiyle de yargılarım insanı kim ne derse desin

0|0
    0|0
  • gay olsa ne olmasa ne afedersin de sana ne . gay ve lezbiyenliği yardıma ihtiyacı olan insanlar olarak görüyorsan komik, bırak adam ne istiyorsa yaşar, bastırırsa sonuç daha kötü olabilir.

0|0
    0|0
  • ondan hoşlanıyorsun ama o sana yaklaşmıyor değilmi,

0|0
    0|0
  • işin zor Allah yardımcın olsun öyle bişeyi o kabul edip sen etmiyorsan yol ver ediyorsan

0|0
    0|0
  • Kız ve erkekden dost olmaz düşündesındeyım. GAY sa dost olursunuz erkek sayilmıyor

0|0
    0|0
  • sen o arkadaşın seni becersin mi istiyosun kızım sanane gay mı top mu.. amacın ne senin beybi

0|0
    0|0
  • Gay arkadaş zordur benim yurt dışında oda arkadaşım vardır uzak doğulu 3 ay sonra ben gay'im dedi. Aferim ne güzel senin için dedim. 1 hafta sonra Türk erkeklerine bayılıyorum dedi. O gün bir kızın odasına taşındım :D

0|0
    0|0
  • zamanında verseydin gay olmazdı usta baktı olmuyo yolunu değiştirdi

0|1
    1|0
  • kız kıza alışveriş filan da yaparsınız ya la =)

0|1
    0|0
  • şimdi kim becerecek beni sorusu sormuşsun özetle:D

0|1
    0|0
  • Sen ne ayaksın bacım..

0|0
    0|0
  • dostsan eğer sevgili, değilde o zaman sorun olmasın :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• senı becerme şansı ortadan kalktı dıye mı ikilemdesin.

1|11
    1|0
  • Ya hadi oradan ağzımı bozduracaksın benım sabah sabah. Düdüklemeyeceğini anladın ve ikilemdesin dimi ? Ayrıca madem DOSTSUNUZ ÇOK YAKIN ARKADAŞSINIZ her tercihinde yanında olmalısın ki sen zaten ossuruktan bir dost arkadaşsın.

0|1
    1|0
  • Sanane arkadaşım yatağına mı gireceksin adamın? Eş cinsel ise kendi bileceği şey,senin dostluğunun onun cinsel tercihiyle ilgisi ne ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...