Kocanız sizi, bir başka kadınla mı, yoksa bir erkekle mi aldatsa daha rahatsız olursunuz?

Adı lazım değil, magazin dünyasını son günlerde meşgul eden bir ünlü kadın yazarımız var.. "Eşim beni bir erkekle aldattı" diyerek gündeme bomba gibi düşen bu açıklamanın ardından yazılı ve görsel medyada yapılan tartışma ve yorumları takip etmişsinizdir.

Kadın olarak sizler, böyle bir durumda nasıl bir tepki verirdiniz. Yani eşinizin gay olduğunu öğrendiğinizde.!

Erkeler de kendi açılarından şuna cevap verebilirler; Eğer karınız sizi bir başka kadınla aldatıyor olsaydı, tepkiniz ne olurdu.?

Bu soruya sadece evliler değil, herkes cevap verebilir.. Eğer evli olsaydınız veya evli gibi bir ilişiki içinde olduğunuzu düşünerek yanıtlayabilirsiniz..

Sizi hemcinsinle aldatması ile karşı cinsten biri ile aldatması arasında bir fark görüyor musunuz..?

0|0
12|6

En İyi Erkek Görüşü

• Doğduk, büyüdük, çalıştık çabaladık, sevdik - sevildik - terk ettik - terk edildik. O kadar insanı aştık. Sonra birbirimizi bulduk. Hayaller kurduk. İyi günde ve kötü günde dedik.

İsterse sincapla aldatsın. Herhangi bir hafifletici unsur göremiyorum.

4|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• aldatmanın yeni versiyonu mu çıktı nedir bu kocam beni bir erkekle aldattı mı yok artık karım beni bir kadınla aldattı yla aynı şey komik sadece komik ben şahsen kıskanmazdım bu durumda :)

2|1
    0|0
  • Hemcinsiyle yatması illa homoseksüel olduğu anlamına gelmez.Biseksüel insanlar da var,hatta normal olduğu halde meraktan yatanları bile duymusluğum var.Ben şahsen karımı kadınla basarsam direk üçlü yapmayı öneririm. "Böyle meraklarının olduğunu niye daha önce söylemedin cinsel hayatımız renklenirdi"derim.

0|0
    0|0
  • ikisi de iğrenç bi durum aşağı tükürsem sakal yukarı tükürsek bıyık misali ikisi de iğrenç bi durum arada fark yok bence

1|1
    0|0
  • benim şeçtiğim insan böyle bir şey yapmazdı

0|0
    0|0
  • her iki durumda da ödeyeceği bedel aynı olur... adı üstünde aldatmak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• eğer bi kadınla aldatırsa onu öldürebilirim.ama bir erkekle aldatırsa önce bi düşünürüm.yani onu anlamaya çalışırım.içindeki şeyleri bastırmaya çalışmış derim ama olmamış derim.sonra onunla konuşurum sorular sorarım eğer mantıklı bir açıklama yaparsa sadece ayrılırım.ve kimseyede bu yüzden ayrıldığımızı söylemeyeceğimi söylerim.bir erkekle aldatması cinsel hayatımızı bitirirdi çünkü midem kaldırmazdı yatamazdım aklıma gelirdi herhalde kötü olurdum.sonra herkes başka hayatlar kurardı ama tabi onu hala seviyorsam unutması zor olurdu..ama bırakırdım herşeyi.

0|0
    0|0
  • iki aldatma arasında fark görmüyorum elbet..aldatma aldatmadır diye düşünüyorum..tabi böylesi daha iğrenci olacaktır benim açımdan..

1|0
    0|0
  • tabi ki de erkek olursa. kadınlığımı aşağılanmış bulurum

başka bir kadın olursa benden daha güzel daha zeki falandır ama erkekse bunca zaman ben neydim?

0|0
    0|0
  • Eşimin gay olduğunu öğrensem çok şaşırırdım herhalde. Gayse neden evlenmiş bu adam ki.Tabi aldatılmış hissederdim. Sonuçta evlilik pembe hayaller ile başlanan bir olgu. Ne yapacağım tabi ki duruma göre değişiklik gösterirdi.Aynı cinsiyet içersindeki cinsel isteği duygusal bağlılıkla bağdaştıramıyorum aslında. O yüzden durum üzerinde açıklama beklemek ve bu yönde bir karara varmak en doğrusu gibime geliyor.

0|0
    0|0
  • Kadın . Hemcinsim oldugu için hala kendimi kotu hissederim ama bir erkek olursa onun tercihlerinden dolayı oldugunu dusunurum

0|2
    0|0
  • Bir başkasıyla yattıktan sonra yattığı kadın mı erkek mi köpek mi farketmez.Hepsi aynı kapıya çıkıyo bana göre...

0|0
    0|0
  • aldatması yeter kimle nasıl ne yaptığı hangi pozisyonda veya nerde aldattığı aldatırken iradesine nasıl sahip çıkıcağını soruşturmam aldattımı biter ister erkekle aldatsın ister kadınla ister grupla

0|1
    0|0
  • aslında erkekler aldatsa daha çok rahatsız olurum iğrenirim ondan ama ikisine de katlanamam

0|0
    0|0
  • İkisinin arasında da fark yok. Aldatmış sonuçta ister kadınla ister erkekle farketmez ki. Ama bi kadınla aldatmasındansa erkekle aldatmasını tercih ederdim çünkü neyi eksik yaptım da bi başka kadına gitti demek yerine adam gaymiş demek daha iyi.

0|0
    0|0
  • ikisi de birbirinden kötü ALLAH korusun böyle insanlar bizi

1|0
    0|0
  • kimse kaldıramz..

0|0
    0|0
  • ikisinde de

0|0
    0|0
Yükleniyor...