Eşimdeki cinsel isteksizlik boşanma sebebi midir?

Denemediğim birşey kalmadı, ön sevişmeyi uzattım, oral falan filan, onu mutlu etmeye odaklandım, sevişmenin hemen bitmesini istiyor. Standardı ayda 3 kere, benim standardım en az haftada 3 kere. O ayda 3 kere de hemen bitmesi lazım ön sevişme dahil yarım saati geçmesin istiyor, bunun nedeninin ne olduğunu bilmiyorum beni sevdiğinden eminim hep yanımda olmak istiyor, kollarımda uyumayı tv izlemeyi beraber yemek hazırlamayı çok seviyor gel görün yatak odasına uyumak dışında gideceğimiz zaman hemen bitsin istiyor.

Evlenmede onu tercih etme nedenim çok terbiyeli hanım hanımcık olmasıydı ama boşanma nedenim de bu olacak sonunda. Artık senden ayrılcam 4 yıldır evliyiz hala bi karış ilerleyemedik seni aldatmaktansa ayrılmak daha mantıklı geliyor deyince de tamam ayrılalım deyip ağlıyor. En kötüsü bu durumu geliştirmek için adım atmıyor ben böyleyim böyle kabul etmiyormusun diyor.

Ama haksızam haksızsın diyin yani

0|0
11|14

En İyi Kız Görüşü

• Uzuldum senin adina.. Esinin gercekten kendine ceki.duzen vermesi gerekior.. Bu nasil bi isteksizliktirki ayrilmaya bile razi.. Cinsel isteksizligi anlarim belki ama ayrilmayi bu kadar kolay goze almasi cok tuhaf... Ki bence ikinizde birbirinizi cok seviorsunuz aslinda... Anlattigin diger seylerde cok tatli ayrica bence siz huzurlu bi ailesiniz bunun disinda...

Aldatma kardesim belki baska kadin seni yatakta mutlu eder ama esinin verdigi mutlulugu bulamazsin birde vicdaninin verdigi rahatsizlik seni omur boyu mutsuz eder...

Bence esinin baska bi sorunu var.. Benim aklima ilk kendini begenmemesi kendinden hoslanmamasi geldi.. Benim bi arkadasim misal kilolu oldugu icin kendini begenmez o yuzden hic sevmiorum yatakta birseyler yasanmasini diyorr.. Hicmi canin istrmior diye sordugumda, canim istior istemesine ama kendimi yetersiz gordugum icin guvenim olmadigi icin kendime arzularimda azalior diyorr...

Varmi boyle guvensizlik felan.. Yani esin az cok kendinden memnunmu? Veya ona gore bi kusuru varmi fiziksel olarak?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Provakatif olmadığını düşünerek cevaplıyorum. Muhtemelen eşinin geçmişinde bir travma var. Birlikte aile terapistine gidin. Tüm bunlara rağmen olmuyorsa, frijit kızlar kusura bakmayın, boşanacaksın. Karşındaki bir adım atmıyorsa ömürboyu otuzbire mahkum değilsin.

0|2
    1|1
  • lezbiyen biriyle mi evlendin diye düşünüyorum?

0|0
    0|0
  • ya 4 yıllık evlisin hakime karım vermiyormu diceksin?

onunla konuş benim ihtiyaçlarım var de.

1|1
    0|2
  • eğer istediklerini gerçekleştiremiyorsa ve seni mutlu edemiyorsa evli olmanın ne anlamı kalır ama karını seviyorsan bir doktordan yardım alın bence bu sorunu çözebilirsiniz

ne yani 4 yıl boyunca onu hiç aldatmadın mı

0|1
    1|0
  • Bu 4 yıldır böylemi ?

0|0
    0|0
  • Doktora götür biyerlerden seks yapmayı öğrensin ne bilim işte boşanmayın bunun için

0|0
    0|0
  • bence psikolojiktir bu durumu ..bir psikoloğa gidin

0|0
    0|0
  • Lezbiyen bence

0|0
    1|2
  • Sacma. Bi yatakta bisi yapmiyo diye hemen bosansam mi falan diyon. Resmen yari yolda birakacan Esini, onu artik kolay kolay kim alir ? Evlenmisin, kizligini almisin, simdide yatakda bisi yapmiyo diye hemen bosasam mi diyosun. Ya cocugunuz olmazsa birgün? Kuma mi getirecen ? Yada bosanacan mi yine ? Herseyi tamam sadece sex istemiyo diye fazla... Bilemiyom ya yazikkk

2|0
    1|2
    • Senin dediğinde saçma cinsellik bi insanın temel ihtiyaçlarından birisi evde karısı durarken adam kiminle yapacak başkasıyla yapsa dinimizce zaten haram. Bide cinsellik sevgiyi güçlendirir karşıdaki bitsede gitsek diye düşünürse sende yapmak istemezsin.Bu yüzden boşanılmaz yada aldatılmaz diyemem ama doktordan falan yardım almak şart.

• ya bi gidin allah askinaaa! gitsin konussun derdini anlatsin. niye hemen bosansam mi diyoki?

• Kısmen yanlış düşünüyorsun.

• Kadın kocasına işveli,cilveli,bakımlı olmayı bilecek,bence bi erkeği eve baglanin yolu yatak odasında aktiflikten,evi çekip çevirmekten,esinle ve kendinle bakmaktan ilgilenmekten geçer..

3|4
    2|0
    • şu anda bütün erkekler senin ile evlenmek istiyordur emin olabilirsin :)

Erkekler Ne Diyor 14

• yatakta soguksa zaten büyük sorun var demektir benimkide öyle ben bosamadim akrabam diye ama aldattim ve onada söyledim istiyorsan dedim baslatayim islemleri götüreyim baban evine ama o kalmayi tercih etti sevgilimle 4 yildir cok mutluyuz oda evli onunda esinde sorunlari var ne yapalim buda bizim kaderimiz sakin kimse yadirgamasin yorum yapan arkadaslar lütfen basina gelmeyen bilemez uzaktan klavye efeligi sakin yapmayin

0|2
    2|0
    • Kuma mi? Esin biliormu?

• Evet ama esin boyle birseyi neden kabul ediyorrki? Hani ayip felan diyemi ( akraba oldugu icin )

Gecim derdimi Cok asik diyemi

• yok maddi durmumuz cok iyi hatta lüks icinde yasiyoruz Allah herkese versin ya babam buldu annem begendi bende evlendim kisacasi bu bazi yerlerde senin sevginin hükmü yoktur böyle kabul ediyor iste dedim ya buda bizim kaderimiz

• Eskiden yaşamış olduğu ve sana anlatmamış olduğu bir durumla karşılaşmış olabilir. Bu yüzden cinsellikten tamamen kendini kopartmış, yaptığında da o an aklına geliyor olabilir. Dostane bir şekilde bu soruyu yönelt. Karşılığında her ne derse desin onun arkasında ve destekçisi ol.

0|0
    0|0
  • arkadaş kusura bakma da. hani bilim adamların dediğine göre mutlu evliliğin sırrı yataktan geçer. psikolojik olarak da tekrar evliliği tazelemek de yataktan geçer. tamam yine mutlu olabilirsiniz de baya evliya işi yani...

yatakta mutlu edememek de boşanma sebebidir.

0|0
    0|0
  • sende biraz kıskandırmaya çalış kıskanırsa seni tekrar kazanmak için elinden geleni yapar diye düşünüyorum :)

0|0
    0|0
  • sorunun kökenine git. profesyonel yardım al. sorunmu var anlamaya çalış. boşanma sebebi değildir tabiki.

evlendiğin kişiyi her haliyle kabul etmek anlamak sevmektir evlenmek. emek vermektir.

cinsellik bir evlilikte herşey olsaydı, fahişelik en gözde meslek olurdu ;)

0|0
    0|0
  • boşalma sebebi olmadığıo kesin, boşanma sebebi olabilir, haklısın : )

1|0
    0|0
  • Anlaşılan baya da seviyorsun ki 4 yıl katlanmışsın bu duruma.

katlanılacak bir tarafı da kalmamış yerinde olmak istemezdim

bi yerden sonra boşanma sebebidir evet

0|0
    0|0
  • Her insanın muhakkak bir cinsel istek noktası vardır ilginç ya sen bulamadın o noktayı ya da eşin fazla içine kapanık.

0|0
    0|0
  • Aldat, bi şekilde bunu eşin öğrensin ve aldatma sebebini açıkla ardından, bu yazdığını eşine okut.

1|0
    1|1
  • grup terapisi yapın, oda olmuyosa ayrılın. Belki bir derdi vardır dostum bilmediğin

0|0
    0|0
  • insan karısını kötü bir dönem için boşar mı ya :/

0|0
    0|0
  • abicim aynı olay benımkındede var.dedik hanımhanımcık.alalım dedik.1 senedir iskence içindeyim.şisme bebek bile daha hareketlidir.

0|1
    0|0
  • Baba eyvallah anlarım seni yaşamadım böyle bişey ama tahmin ediyorumki eğer yeni evliysen geçecektir durum kestirip atma seviyosan devam et, duyduğuma göre çevremden ilk başlarda böyle şeyler oluyor, bebekten sonrada oluyor, sonra düzeliyor.. Yada 2. bir ihtimal memnun edemiyor olabilirsin yada fazla geliyo olabilirsin. ? sence ?

0|0
    0|0
  • bişe var

0|0
    0|0
Yükleniyor...