Kapat

Sabah cinsel isteğin olmasi normal mi?

Erkek arkadasim yanimda değil bende çareyi video izlemekte buldum. Sabah istekliydim sonradan aşırı islandim. Kalbim cok hızlı attı. Telefonla ölçtum 130 çıktı. İslanmamin isteğimle alakası var mı? yoksa hastalık mi?

Güncellemeler:
Kalbim efor sarf etmiştim gibi atıyordu. İlk defa mast. Yaparken böyle oldum.
İstekli olmak suç mu? erkek sorsa aslanim kaplanim.

0|1
3|35

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Belki tansiyonun cikmistir

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 34

• Bedensen bioaktivitede saatlere göre düzenli ya da düzensiz değişimler olabilir.. Duygu ve isteklerimizin yoğunluğundaki iniş çıkışlar normaldir.

1|0
    0|0
  • Anırmal

1|0
    0|0
  • İstek iste

1|0
    0|1
  • Normaldor

1|0
    0|1
  • Bende aynı şekilde oluyorum, sabahları çok istekli oluyorum.
    Cinsel organın dimdik uyanıyorum. Sonrada mast tabiki

1|0
    0|1
  • Gayet normalsin senin gibiler candır

1|0
    0|0
  • Evet normal arkadaşım herkeze de olur

1|0
    0|0
  • Offff

1|0
    0|0
  • Tabiki normal yanmışsın sen kızım canın cekiyor normal :)

1|0
    0|0
  • Gece yatmadan önce ve sabah kalktıktan hemen sonra cinsel isteğin fazla olması normaldir.

1|0
    0|1
  • kalbını telefonla nasıl ölctun anlayamadım bence sende erkeksın :D aslanım :)

0|0
    0|0
  • Erkekte normal, cünkü yapisi farkli, kadinda sabah istegi normal degil ve bu sekilde nabizin 130 cikmasi, vücudunda bir saglik sorunun oldugunun belirtisi, kalp nabiz atisini hizlandirarak diger taraftaki arizayi gidermeye calisiyor.

Hic HIV testi Hepatit testi falan oldunmu? Aids baslangicindada bu belirtilerle kendini belli ettigini bir yerde okumustum..

1|0
    0|0
  • Sabahları vücudun kendini topladığı zamandır, bu nedenle normaldir benimde oluyor.

1|0
    0|1

21 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Ayni soru sabahta vardı gibi
    Nekadqrda azgın bir kiz

0|2
    0|0
  • telefonla nasıl ölçtün
    evet suç niye böyle atarlandın noldu

0|0
    0|0
    • Programı var. Azgin vs diyorlar sana deseler ne derdin?

• bişey demezdim azgın olmak suç değil bana iltifat geliyor güzelim kafana takma azgınsan azgınsındır :) ;) :*

Yükleniyor...