p*rno film bağımlılığından kurtulmak. ?

Arkadaşlar p*rno film seyretmek ve resimlere bakma bağımlılığı veya hastalığından nasıl kurtulabilirim var mı bilgisi olan...

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• 3 ark imi tedavi ettim bu konuda ama zor yani haberin olsun. Önce sıklığını azaltacaksin Her gün yapıyorsan önce 3 günde 1 sonra haftada 1 i falan zorla. Hareketlerin değişiyor yani ark imin bir tanesi 3. haftada artık beni Ellemeye başlamıştı. İrade şart. Dindarsan bunu oruçla da halledebilirsin. Aklina o sehvani duygular gelince git sopsoguk bir duş al 20 25 derece olsun deniz gibi kısa sürsun ama. Duş almadan önce cinsel bölgeni 15 derecelik suyla yıka. azaltacaktir. Ben her zman yabancı dizi öneririm neredeyse her derde deva. Aklın böyle şeylere kaydıgında git yabancı dizi izle person of interest tavsiyem veya breaking bad. Yaşadığın adrenalin sehveti azaltıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Al benden de o kadar. Cok izliyorum keyif alıyorum napicam :/

0|0
    0|0
  • Bulursan bize de soyle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Erkeklerde genel olarak sevgilisi olanlar ya da yakın kız arkadaşı olanların ihtiyacı ortadan kalkıyo ) o süre içinde az bir süre kendinide tut normala göre kontrolün daha iyi olur ve bu sırada her gün vitamin al b12 ni arttır faydasını görürsün. Kız arkadaşın ya da sevgilin gittimi ni hafta kadar kendini tut (zor kısım) sonra biter bagımlılıgın ama kızdan ayrılmaman tavsiyem sjehdj

0|0
    0|0
  • al benden de o kadar... Çevreme verdiğim imaj ile kendi içimde yaşadıklarım o kadar farklı ki... Utanıyorum bazen kendimden. Çevremde aldığım saygı ve itibarı haketmiyor muyum diye düşünüyorum bazen. Naptıysam kurtulamıyorum , evde biri olmayınca direkt izliyorum.

0|0
    0|0
  • Şu lanet yüzünden içime kapanık biri oldum kızlarla konuşamaz oldum

0|0
    0|0
Yükleniyor...