Bildiğiniz Fesatlıklar

Örneğin eğer bir kızın pazısı ne kadar yumuşaksa göğüsleri de o kadar yumuşakmış. bir kıza içtiği türk kahvesi şekerli geliyosa bakire şekersiz geliyosa bakire değil demekmiş var mı böle bildiğiniz kulaktan duyma cinlikler

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• saçmalık :D yalnız cevaplar hep batıl inanç üzerine, halbuki soru daha farklı..

1|1
    0|0
    • işte ya işte alkış :) arki olabilir miyiz :)

• Yeryüzünde yaşayan her insan dünyalı değildir lakin çoğu bu dünyada yaşamayı hak etmiyor. Her insan görünümdekilerin insan olmaması gibi :)

• doğru söze ne hacet

Erkekler Ne Diyor 8

• o cinlikler değil i*neliktir :)) bir erkeğin ayağı küçükse penisi küçük eli nasırlıysa bekar :) gencecik ve kelse hatunu sorunlu :)) aklıma gelenler şimdilk bu kadar :)

0|0
    1|0
  • ohaa ikisini de yeni ögrendim :D iyimiş sana puanım 10 :D

2|0
    0|0
  • eli, ayağı büyük olanın ya..rağı da büyük olur derler, fazla osbir çekenlerin elinde fazla kıl olur, kulak memesi nekadar yumuşak olursa yeni osbir çekmiş demektir,

0|0
    0|0
  • Ayakları büyük olan erkeğin cinsel organı da büyükmüş

1|1
    0|0
  • erkeğin yere bakanından kadının götü yere yakınından korkacaksın derler :D

2|0
    0|0
  • Dürüst oliyim bilmiyorum!

0|0
    0|0
  • kahve içen kızın pıtıhı kararir derler

0|0
    0|0
  • biliyorum söyleyeyim.Eğer bir kezban buraya böyle bir soru yazıyorsa beynindeki saman has been detected :D ASDASDSADASD Ne alaka yahu çok saçma bunlar inanma böle şeylere bilimsel hiç bir kanıtı yok bırak kanıtı alakasız zaten ne kanıtı ! :D

1|2
    2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• vakitsiz öten horuzun başı kesilir :) dicek bişey bulamadım arada kaynasın buda :)

2|1
    0|0
  • aksam ezanından sonra dısarı cıkılmaz :D

1|1
    0|0
Yükleniyor...