Lezbiyenlik nasıl oluyor?

Erkek arkadaşımdan ayrıldı Şu an hayatıma birini almak istemediğim içinde mastbasyon yapıyorum ve genelde lezbiyen videosu izliyorum kızlar birbirinin şeyini yalarken bana yapılıyor gibi hissediyorum çünkü ancak uzun bir süredir kadınlar ilgimi çekmeye başladı ne gymiş nasıl sexyler bunları değerlendirdiğim gibi birde seksde nasıllrdır dye merk ediyorm ancak lezbiyen değilim böyle düşnmemin sebebi ne bir ben miyim byle düşünen kzlardan dalga geçmeden cevap verin

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• Tek erkek o değil kızlarla sadece arkadaşlık etmelisin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Lezbiyenlere ilgi duyman lezbiyensin anlamına gelmez. Bence şuan boşlukta olduğun için arayıştasın.

0|0
    0|0
  • önce lezbiyenler odasına kayıt yaptırıp sicil defteri açtırıyosun... töbe yarabbim..

2|0
    0|0
  • o_O thats big problem . düzelir erkeklerden uzaklaşma

0|0
    0|0
  • illaki başkaları vardır ama lezbiyenler erkekler tiksinen tipler erkeklerle de olurum kızlarla da eğlenirim diyorsan hiç durma :D

0|0
    0|0
  • çok izlediğin için etkisinde kalmışsın başka bişey değil. biraz normal p*rn izle hatta hiç izleme :) sorun kalmaz.

0|0
    0|0
  • kızların çoğunda biseks eğilim vardır sende de olduğu ortada.

Örnek: Kız arkadaşım

0|0
    0|0
  • çok esnetik bir görüntü bence

0|0
    0|0
  • çok yalnızsın :D

0|0
    0|0
    • off dlga gecme demıstm dimi

• oha o kadar okudum son cümleyi okumadan geçmişim orda yazıyomuş :D bilerek yapmadım :D

• turk milleti olarak merakcıyız heleki sex konusu oldumu herseyi demek isteriz o yuzden dir

0|0
    0|0
  • Birşeyi kafaya koyar devamlı onu düşünürsen onun gibi olur çıkarsın.İyi ve doğru olan şeyler düşün...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• biz kadınlar iç güdüsel olarak bisexüell eylimliyiz bu nedenler kadınlarda ilgimizi çeker erkeklerde bu lezbiyenlik değil bisexüelliktir ve her zamanda bu dürtü yaşanmaz arada olur... o yüzden korkacak bir durum yok canım :D

3|2
    0|1
  • biseksüel duyguların ayaklanmış ara ara olur kızlarda hayırlı olsun. yaşamak istersen bulursun birini zor değil.

0|0
    0|0
  • İnsanız herşeyi düşünürüz kendinde kusur arayıp şartlama yaniş

0|1
    0|0
  • psikologa görün derim

0|0
    4|1
  • cinselliği yoğun yaşayan bir kadın , cinsel ilişki içerikli videolara bakar ve o şekilde tatmin olur ama henüz cinsellikte tam doyuma ulaşmamış ,erkek tarafından tam tatmin edilememiş ya da cinsel ilişki deneyimi olmayan bir kadın lezbiyen videoları izler. çünkü daha estetiktir ve tatmin olması daha kolay olur. dediğin gibi kendine yapılıyormuş gibi hisseder. ya da belki öyle değildir bilmiyorum.sadece mantık yürütmeye çalıştım.

1|1
    0|0
  • gel gellll bana gellll :)

3|1
    0|0
  • bende bu aralar bir kızla beraber olmak istiyorum ama sadece meraktan ve vajinaya oral yapmak istiyorum...

3|2
    0|1
Yükleniyor...