Neden yabancı erkekler ?

Burada dikkatimi çok çeken şeylerden biriside kızlarımızın yabancı erkeklere daha çok ilgi göstermesi ilk başlarda bende tepki göstermiştim niye yabancılar diye bir çok arkadaşta gerek cinsellik kategorisinde gerek diğer kategorilerde bu tip sorularda yorumlarda oldukça sert tepki gösteriyorlar bende biraz araştırma yaptım böyle bir alıntı yaptım neden yabancı erkekler diye sizinle paylaşayım dedim

1.yabancı erkek bakımlıdır...

türk erkeği bakımsız olduğu gibi bir de su üstüne çıkmak için her türlü bahaneyi anında üretmekten kaçınmaz ...

örnek : ben i*ne miyim ?her gün banyo yapayım ,kılımı -tüyümü düzelteyim...erkek adam at kokar ...!

2. yabancı erkek uzun boyludur...

bizimkilerin popoları yere yakın olduğu için akılları da yere yakındır.

örnek . ortalama türk erkeği boyu 1.72 dir..

bu oran yabancılarda 1.88. dir.

4. yabancı erkeğe yapamadığı birşeyi söylediğinizde öğrenmeye çalışır.

türk erkeğine söylediğinizde alacağınız cevaplar :

- benden bu kadar !

- yeter !

- daha iyisini yapan birini bul o zaman !

- senden iş mi öğreneceğim..elinin hamuruyla...!

5. yabancı erkekler her türlü teklife açıktırlar,mantığını anlatabildiğiniz sürece.

türk erkeği ise alışık olmadığı şeyleri yapan her kıza o...der !

kendisinden faarklı sevişen , farklı giyinen ,farklı alışkanlıkları olan her kadın MOTORDUR , tehdittir...

6. yabancı erkekler seksi zevk için yaparlar ,yada normal olarak üreme amaçlı.

türk erkeği ise ha kendini tatmin etmiş ,ha seks yapmış biriyle ...sadece kendini düşünür,karşı taraf zaten ona vermiş ,asşağı bir kadındır ,evlenmiyeceği kadına ne diye iyi davransın ?

7. yabancı erkekler sorunları olduğunda siz sormadıkça söylemezler,kendi işlerini kendileri hallederler.

türk erkeği nezle olduğunda 10 gün naz yapar... evini sevgilisine veya annesine temizlettirir,biri ona yemek yapmazsa aç kalır ,meyve soymayı bile 22 yaşında öğrenir ( o yaşa kadar annesi soyup önüne vermiştir..)

8. yabancı erkekler sırt kaşımayı bilirler,çünkü hassastırlar.

türk erkeği için kadın o kadar acaip bir kavramdır ki , bırakın duygulanmayı -saygı duymayı ,yolda dikilip gözüne bakar ,rahatsız edeceğini düşünmez bile.

otobüste eller , hem tecavüz eder ,hem kızı suçlar...kadına değer vermeye gerek bile duymaz..sonuna kadar götürüp evlenmek için de anasının beğendiği bir kız bulur,evlenir ,ömür boyu mutsuz olur ...

son olarak : yabancı erkekler sorgusuzca güzeldirler...

bunu tartışmak bile gereksiz.

bizim memlekette ise girilen her tür sosyal ortamda '' hmm hoş kadın '' denecek bir sürü türk kadını bulunurken ... '' hmmm hoş adammış '' denilecek bir adam çıkması o kadar nadirdir ki ,böyle adamların egosu

yerlere göklere sığmaz...

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Üzülerek sorunu doğru buluyorum.

By arada, yabancı erkek boyu uzun olsa da karşısındaki kızı kırmak için kullanmaz bunu.

0|0
    0|0
    • Bizimkiler övünerek söylerler bide haha bücürük cüce diye kızla dalga geçerler :D

• arada yaparım kız arkadaşlarıma ama artık yapmıycam bunu okuyunca anladım :)

• Kişi gülüşüyle terbiyesini, güldüğü şey ile seviyesini gösterir.

Kızlar Ne Diyor 3

• Dogru tespitler evlat. Asqasada

0|0
    0|0
  • 3 numarayi unutdun ?

0|0
    0|0
  • Doğru tanımlamışsın verdim yıldızı :) Ben şahsen yabancı erkekleri yakışıklı buluyorum

0|0
    0|0
    • Ama türk erkeklerinin arasındada fazla sosyal herşeyi anlayışla karşılayan ve yakışıklılarıda var onları geçmeyelim :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Caferi gel buraya

Bana bunu özetle

Gözlerime kramp giriyor kardeş kusura bakma.

Başlığa göre konuşayım; kızlarımız yabancı erkeklere özeniyor mu özenmiyor mu bilmem.

Rus karılarına özenen erkekler olursa İngiliz adamlarına özenen karıların da olması olasıdır.

Kadınlar üzerine çok konuşmayım.

Sonra bana küsüyorlar. Mırtıyorlar.

Sonra kahırları çeklmiyor.

0|0
    0|0
  • "yabancı erkekler sırt kaşımayı bilirler,çünkü hassastırlar."

:D Yani gülünce neden gülüyorsun deniyor mk.. dasdfhgsf

0|1
    0|0
  • O değil de 3. seçenek nerde la :((

0|0
    0|0