İlk deneyimimi geçen hafta yaşadım

arkadaşlar sevgilimle birlikte oldum kan gelmedi sanırım zarım esnekti ama seks esnasında yanma hissettim prezervatifi çıkarınca yanma geçti böyle devam ettik daha sonra içime boşalma falan olmadı ama zevk suyundan hamile kalırım diye içimi korku sardı nedir ne değildir var mı böyle bir ihtimal ? açıkçası korkuyorum ama pişman değilim ilk olmasına rağmen iyi bir deneyimdi

Güncellemeler:
bu olaydan sonra ertesi gün hapı kullandım ama hala adetim gelmedi bunu da belirtmem gerek

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• Zevk suyunda da sperm bulunma olasılı bir hali yüksek, ertesi gün hapı kullandıysanız hamile kalma olasılığınız çok düşük, hormon bozukluğu ve psikolojik nedenlerden ötürü adetiniz gecikmiş olabirir. 15 - 20 gün sonra bir test yaptırın içiniz rahat etsin...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Hap aldıysan korunmuşsun demek. Ama zevk suyu diye bişey düşünmeyeceksin, öyle net bir ayrım yok. Hiçbir erkek o kadar kontrollü olamaz. Tam boşalma olmasa da sperm gelebilir. Hapı almasaydın risk olurdu. Stresten de gecikme olur. Bekle bakalım biraz daha.

0|0
    0|0
    • büyük ihtimalle stresten bakalım bekliyorum ne olacak

• Hap içtiysen adet olmayı bekle.Gelince konuşalım yine ama?

0|0
    0|0
  • çok düşük ihtimalde olsa korunmasız ilişkide hamile kalma riski tabi var.bekleyip göreceğiz.

0|1
    0|0
    • daha sonra her ihtimale karşı hap kullandım yine de kalır mıyım ?

• ertesi gün kullandıysan %99 olmazsın.

• lteks alerjin olabilir yanmanın sebebi bu olabilir ama kesin değil. ilk sefer olduğu için net bir şey diyemem. zevk suyu da az da olsa sperm içerir ama çok çok küçükbir ihtimal. sanmam. içine booşalmadıysa sorun olmaz. yalnız korunmadan ilişkiye girmen son derece sakıncalı. hem sağlık hem de hamilelik riski açısından.

0|1
    0|0
  • Evet ihtimal vardır.

1|0
    0|0
  • bişe olmaz hayırlı olsun...

0|0
    0|0
  • vatana millete hayırlı uğurlu olsun...kolay gelsin ne diyelim.

1|0
    0|0
  • Yapmadan önce düşünecektin.

3|0
    0|0
  • hamile kalma olasılığın var zevk suyuyla karışık sperm de gelmiş olabilir ya da biraz orgazm olmuş ve fark etmemişsinizdir, prezervatifi çıkartmakla hata yapmışsınız hapı önceden yutaydın da iyi olurmuş :)) bir test yapmakta fayda var

0|0
    0|0
  • kaç gun gectı

0|0
    0|0
  • korunarak ilşkıye girin mutlaka arkadaşım

0|0
    0|0
  • orgazm olduysan sorun yoook .. yarasın hayırlı olsun .. artık bir KADINSIN

0|0
    0|0
    • olmadım zevk aldım ama olamadım ! sanırım bu ilk diye

• ben orgazmdan bahsetmştim :(

• hmmm zamanla orgazm olmayı ögreneceksin

• heralde olmaz

0|0
    0|0
  • bişey olmaz daha dikkatlı ol bundan sonra

0|0
    0|0
  • Yüzde 90 hamilesin

0|0
    0|0
  • ooo kesin hamilesin heleki tokalaştıysanız kesin ikiz olur

1|0
    0|0
  • Hayirli olsun siki tuttun yani

2|0
    0|0
  • Senin için üzüldüm keşke evlenene kadar dayansaydın..

3|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• dakika bir gol bir olmaz umarim.. bilincli olmayan arkadaslar sevismesinler allahinizi severseniz ya.

0|1
    0|0
  • psikolojiktir.. ertesi gün hapını vaktinde aldıysan bir şeycik olmaz ama geciktiysen bilemem.

0|0
    1|0
    • 15 saat sonra aldım

• ben erkeklerle ilişkiye girmediğim için bilgim yok. fakat eczanede falan sormalıydın. vaktinde almıssan bir sey olmaz..

• vaktinde aldım :)

• siz gençler hamile kalabilme ihtimali üzerine endişe edip duruyorsunuz ama ben şunu anlayamıyorum. hamile kalsanız ya çocuğu doğuracaksınız ya da aldıracaksınız. da, dış gebelik yaşasanız ne halt edeceksiniz onu merak ediyorum.

1|0
    0|0
Yükleniyor...