Kİl dönmesi sorunu çok acil?

İki kalcamin arasında ama sağ bacağıma daha yakın böyle sivilce gibi sanırım kıl dönmesi var. Biraz sıktım ama canım çok acıdı ve öyle biyer ki göremiyorum bile. Ne yapmam lazım?

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• kıl dönmesiyse, cerrahi operasyon gerekebilir. doktora görünmekte fayda var. yoksa ileride bunun sonucucok kotu olabilir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ne desem bilemedim ki 6O

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Bir bayan kuaför Danış bir sır bakalım ine cımbız ile alabilir miymis

0|0
    0|0
  • Kıl dömmesi duydum da kil dönmesi yeni galiba

0|0
    0|0
  • Ameliyatla temizlerle orayı. Belden aşağını uyuştururlar sadece, korkulacak bir ameliyat değil.

0|0
    0|0
  • Kıl dönmesinin tek çaresi vardır o da ameliyat ufak bir operasyon yarım saatlik filan.

0|0
    0|0
  • Genel cerrahiye gidiyorsun gösteriyorsun ameliyat derse yakarak aldırmak en sağlıklısı lazerle çekme falan çok işe yaramıyor.

0|0
    0|0
  • Doktora gitmelisin

0|0
    0|0
  • Görmen için pozisyon bulman lazım.

0|0
    0|0
  • Doktora git ameliyatsız alıyorlar

0|0
    0|0
  • cibanda olabilir..

0|0
    0|0
  • Arkadaşından yardım istee

0|0
    0|0
  • Demek iki kalcan var :)

0|0
    0|0
  • Doktora git ameliyata alırlar sanirim

0|0
    0|0
  • İlerlemeden profesyonel yardım al

0|0
    0|0
  • 10 larca kıl dönmesi ameliyatina girdim. Bildigin hastayi uyutup operasyon yapiyoruz.

0|0
    0|0
  • Bende de vardi 6 yil önce ameliyat oldumm kurtuldum ameliyati cok zor değil belden asagi uyusturup sen uyanikken 15 dk da yapiyorlar ilk ameliyat gunun biraz canin yanar sonra rahatlarsn

0|0
    0|0
  • Doktora gidersin alırlar. Ama şeyini de görürler zor bir durum allah yardımcın olsun. YouTube den bak istersen. Ben ameliyatları sürekli izlerim ordan bak

0|0
    0|0
  • youtubede onun ameliyat videosunu izlerdim boğğğ asd. fwef

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Manyakmısın elleme doktora git

0|0
    0|0
  • Fotoğrafını bana gönder hemşireyim

0|0
    0|0