Flörtlerde cinsel deneyim yaşamaya bakışınız nedir

Özellikle kızlar bu işin evlenmesi var, forumda bakıyorum herkes yatıyor kalkıyor cinselliği yaşıyor daha lise çağlarında. Herkesle yatan, fahişe damgası yemekten korkuyor musunuz hiç. Evlenirken ne demeyi düşünüyorsunuz müstakbel damada .

Hiç cinsellik yaşamadan da ilişki olgunlaşmıyor, bu konuya çözümünüz nedir.

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• evlenilecek erkek, insanı her haliyle kabul eden erkektir bana göre. her sevgiliyle cinsellik yaşanmasına karşıyım ama ilişki olgunlaşmış ve ciddiyse bence cinsellik de yaşanmalıdır.

evlenmeden önce cinsel uyuma da mutlaka bakılmalı bence...

0|3
    0|2
    • İşte bu, tebrik ederim en güzel cevabı hakettin.

• Sana çok katılıyorum, hakikaten bu kadar güzel görüşleri olan bir insanla herşey yaşanır, bazı yorumlara bakıyorum çok sığ, savunmaya geçen, kelimelere takılan, zihniyeti sordulayan. Bunun toplum genelinde yaygın bir mesele olduğunu herkes biliyor. Başına gelmiştir, gerek sevmiştir gerek ailesine ne cevap vereceği ile istekleri arasında sıkışmıştır ama sağlıklı bir birliktelikte ten uyumu ve cinsellik şart kesinlikle. Bu insan ruhuna zarar vermez besler.

• Mesela bir insan evlenmeden 15 kişiyle tanışsa hepsinin cinsellikte nasıl olduğuna baksa marketten sebze alır gibi bunları beğenmediği için, her önüne gelen sevgilisiyle yapsa :) baya ilginç bir durum. Kızla evleniyorsun bir gün karşına eskiden birlikte olduğu birisi çıksa o zamanda neyse alt tarafı cinsellik yaşamışlar dersin :)

Kızlar Ne Diyor 9

• senin yazdığında zıtlık abidesi olmuş.gerdek gecesi beraber öğrenseniz olmaz mı ? illa başkaları ile prova mı yapmanız lazım ? yok tecrübeli olsun dersen düğünden 1 gece önce sen kendine 1 tane de geline eskort kirala mutlu mesut tecrübeli devam edin hayatınıza.

0|1
    0|0
  • eğer cinsellik yaşamak istiyorsanız ve evlilikte sorun yaşarım diye kuşkunuz varsa o zaman evlendiğiniz şahsa söylememek icap eder ama ben zaten şahsen evlilik öncesi ilişkileri doğru bulmuyorum tabi bu benim şahsi görüşüm

1|1
    0|1
  • Size ne milletin zarından şuyundan buyundan. Bıktım hergün bu soruları görmekten. Size ne? Yapan yapar,yapmayan yapmaz. Karşı olan yapmayanla evlenir, karşı olmayan da yapanla evlenmeyi sorun etmez.

0|2
    1|0
    • Senin dediğin gibi ideal gitse herşey bişey yok ta öyle olmuyor bazen. Ha ben zar falan karışmıyorum, herkes kendi bilir, sadece herkesin aklına gelen bir soruyu sordum

• Fahişe damgası yemekten korkmuyor musunuz derken kendi bakış açını belli etmişsin açıkça,herkesin aklına geleni değil kendi aklındakini sormuşsun.

• Bakış açıma falan suçlama yapma belki cümlelerden o manaya da ulaşabilirsin öyle görmek istersen en iyi cevapta bakış açım var, herkesin konuştuğu seviyede anlattım, bu tanımlar toplum genelinde böyle adlandırıldığı için aynı tanımları kullandım. yoksa benim insan ruhuna zarar vermeyen konulara bakışım her zaman objektiftir

• Namusumu kaybetmektense cocuk kalırım , ilişkimde olgunlaşmaz hatta ilişkim olmaz bu kadar net

0|3
    2|1
    • kızlık zarı ile namus kelimesini eşleştirebilmeyi nasıl içinize sindiriyorsunuz anlamıyorum.

• En iyi cevaba bakın, en güzel şekilde çizmiş çerçeveyi

• herkesn dogrusu kendine :)

• Ne çözümü olacak sanane milletin ne deyip demeyeceğinden herkes baksın kendi işine kim kimi beğenmiyorsa eleştirecegine begendigiyle bir ömür mutlu olsun oh be :d

0|0
    0|0
  • Her söylenilene inanırsan .

Bu çok geniş kapsamlı konu fikirler kişiden kişiye değişir olmaması doğrusu .

0|0
    0|0
    • Evet, ama evlenirken başkasıyla ilişki yaşamış birini çoğu erkek kabul edemez kolay kolay.

• seviyorsa geçmişi kafasına takmaz zaten .

0|0
    0|1
  • şimdi erkekler dursa kadınlarda duracaktır fakat siz durmadan neden biz duralım :) ve merak etme Allah doğru adama doğru kadını verir :D

0|0
    0|0
  • Herkesin kendi hayatı sana ne ?

3|2
    1|0
    • Kimseye akıl verme veya karışma niyetim yok, sadece insanların fikrini öğrenmek için sordum. Tabiki herkesin hayatı kendine ve bir genelleme yapmak çok doğru olmaz.

Erkekler Ne Diyor 6

• İlişkiler cinsellik üzerine kurulu olmadığından cinsellik işin içine girmeden çok güzel olgunlaşıyor, hatta en iyi cinselliksiz olgunlaşıyor. Ama eğer kişilerden birinin ya da ikisinin de kafasında cinsellik ön plandaysa bir süre sonra yani birbirlerini kullandıktan sonra o ilişki biter. Herkes kendinden sorumludur. En güzeli de ilişkide her iki taraf da şerefiyle birbirine karşı dürüst olup yaşadıklarını anlatırlar ve yapanlar yapanlarla, yapmayanlar da yapmayanlarla evlenir olur biter. Böylece herkes sağlam temeller üzerine evliliğini kurmuş olur.

2|1
    0|0
    • çok güzel anlatmışsınız.yapan yapanla yapmayan yapmayanla süper .verdim puanını

• Sağol. Olması gereken de odur. Ne gerek var yalan üzerine evlilik yapmaya.

• Ne alakası var cinsellikle olgunlaşmanın okuyunca şaşırdım bir yandan da bu devirde böyle bir düşünce normal dedim.

0|0
    0|0
  • önünde domalsa nefessiz

0|0
    0|1
  • senin gibiler yüzünden yemiyor mu fahişe damgasını bu kızlar?

1|1
    0|0
    • Ben herkesin aklına gelen bir soruyu sordum bir görüş belirtmedim nerden biliyorsun

ne gibilerden olduğumu

• tamam, sen tüm bunlara karşı olabilirsin ve aksi bir hayat yaşamak isteyebilirsin. ama fahişelik, damada hesap vermek gibi kelimeler kullanmak psikolojik zorbalıktan başka bir şey değil.

• Kelimelere takılma, hakaret etmek asla değil amacım. En iyi cevaba bak, en güzel anlatmış konuyu

• valla aklı başında olup bu işi yapana lafım yokta. saflığından yapan kızlar da çok, umarım üzülmezler

0|0
    0|0
  • Vay arkadaş zihniyete gel.

1|1
    0|0
Yükleniyor...