Vajina neden şişer?

Gizli Üye
şişmek derken abartılı bir şişmekten bahsetmiyorum 2 gün önce mast yaptım 2 gündür böyle düzelir dediler ama düzelmedi eski haline göre daha toplu şişkin duruyor ve bu yüzden vajinamın ortası açılmış gibi yani içini görebiliyorum bu durum sorun yaratırmı çok korkuyorum bişey olcak diye
birde içinde et gibi bişey var düşecekmiş gibi duruyor bir sorun olurmu bu vajinadaki şişmenin nedeni yaşla ilgili olabilir mi bide mesela son 1 aydır göğsümün ucu belli olmaya başladı falan onunla ilgisi olabilir mi
Vajina neden şişer?