Ana ilişki gaz tutama tuvalet tutama gibi sorunlar olurmu?

4 ay önce tanıştığım sevgilim 3 kez anal yoldan birleştik ilkinde aldığım acı dayanılmazdı sonra sında çok fazla zevk almştım benim sormak istediğim şey kuralına uygun herşey eksiksiz yapılarsa başlıktta belirtiğim sorunlar olurmu hafta 1 ya da 2 kez oluyor en fazla

Güncellemeler:
3ay ...
3ay yorum atanlara teşekkür

0|2
4|31

En İyi Erkek Görüşü

• ayda 1 kez bol kayganlaştırıcı ile ve sert harekerler yapmadan yaşanan anal seksin hiçbir zararı ve sağlıksız tarafı yoktur.

0|0
    0|0
    • 3ay

bekledğim yorumalr teşeşkür

En İyi Kız Görüşü

• aşırı yaparsan olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• İlişkide oluşan durumlara göre olma ihtimali olur. Ayrıca gaz tutamama sorunu olma ihtimali de baya yüksektir. Her süreçte anüs genişlemeye başlar genişledikçe de bu gibi durumların ortaya çıkması imkansız değil bu biraz vücudunla alakalı. A kişinde olur B kişisinde olmaz yani herkeste olacak diye kaidesi yoktur bu durumun

0|0
    0|0
  • haftada 2 de olmasın bence, haftada 1den fazla yapmayın ne olur ne olmaz. her şeyi usulüne uygun yaptığında bir sorun olacağını sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Sık yaparsan, oradaki kasların içten dışa açılma mekanizmasını bozarsan bahsettiğin problemleri ileride yaşama ihtimalin olur.

0|0
    0|0
  • En başta evet

0|0
    0|0
  • Yap gitsin

0|1
    0|2
  • Gtun gevser

0|0
    0|0
  • Kesinlikle ilerde kiloduna sıvı akıntıyı engelleyemezsin. Kilodunda devamlı sarı su olur. Genelde çocuklarda şaşılık veya göz problemi olanlarda, annlerinin geçmişte anal ilişki yaşamasıdır. İbrahim hakkı hz kitabında bu konu çok güzel anlatılıyor.

0|0
    0|0
    • 3ay

tamam bakacağım teşekkür

• Herşeyin fazlası zarar ama Anal ın fazlası pişmanlıktır geri dönüşü olmayan.

0|0
    0|0
  • Hayır alakası yok herşeye inanmayın

0|0
    0|1
  • altına sııı... sın ilerde

1|1
    0|0
  • hiç bilmiyorum

0|0
    0|0
  • anal ilişkiyi sürdür sonra görürsün kendini

0|0
    0|0
  • poşetle gezersin artık yakında o zaman anlarsın. ne anlıyorsunuz şu analdan ya

0|0
    0|0
    • 3ay

herşey kuralna uygun ama ayrıca anal ilşki zevki bambaşka 2 taraf içinde

• hiç bir sorun olmaz ama ilkinde acı çektirysen bu partneinin işi hiç bilmediğini gösterir.

0|0
    0|1
  • Mercimeği fırına mı verdiniz

0|0
    0|0
  • Yazik size yazik

0|1
    0|0
  • Evet çok tehlikeli

0|0
    0|0
    • 3ay

herşey kuralına uygun eksiksiz olsa bilemi

• 3ay

Evet anal ilişkinin kuralı olmaz sonucta kasilan bir organ sfenk kasları var o zedelenirse tuvalet tutamama olur

• Evet oluyor

0|0
    0|0
  • Nasıl acı cektiysen soruyu bile soramamissin :)

0|0
    0|0
    • 3ay

hani insanın merak derler ya

• Yapma güzelim popon tutmaz bir süre sonra

0|0
    0|0
  • Kişiden kişiye

0|0
    0|1
  • kuralı mı var bunun ordan daha kalın bir şeyi sokuyorsun içine tabiki sağlık sorunu olur

0|0
    0|0
  • hepsini mi köklüyor?

0|0
    0|0
  • İlerde görürsün devam et

0|0
    0|0
    • 3ay

hergün yapmıyoruz zten haftada 1 en fazla 2 herşey kuralına uygun eksiksiz

• 3ay

onden varken arka nedir abi ilede etkisini görürsün altına s*çtığın zaman dersin yapmasaydım

• Olmaz

0|0
    0|1
  • Annene bir sor, onda bir sorun olmadiysa, sendede olmaz, anasina bak kizini al hesabi..

0|0
    0|0
    • 3ay

Ha unutmadan, eger anal iliskide aci duymuyorsan, dötün genislemis demektir, Gaz cikarken, kakani kacirirkenden birsey hissetmezsin..

• 3ay

ilk seferde duydum sonra 0 acı

• 3ay

yani amacim aslinda ANAL iliskinin reklamini yapmak diyorsun.. Senin gay oldugunu düsünüyorum..

• En fazla 😂😄 ula insafsiz bizde oda yok. rahatiniza bakin yaa relax

0|0
    0|1
  • hafta bir ya da iki yapıyorsan senin göt dikiş tutmaz

0|1
    0|0
  • Olur normal onlar , neden anal? vajinal yok neden?

0|0
    0|1
    • 3ay

bakireyim kocama saklıyorum

• 3ay

Mmmm sence doğru birşey mi kanka? Yanlış anlama seni yargılamıyorum ben istediğini yapmakta ozgursun , ama aldatma gibi birşey oluyor bence , peki evlenince eşine anal verir misin?

• 3ay

Analda daha fazla bellinolurda sen onu gec sagligin bozuluyor ve vicdanen nasil bakirim diyirsun. Normal yaparsin soylersen kabul eden cok. sanki herkes sutten cikmis ak kasik

• Yılda bir kez yapın hem hevesinizi alırsınız hemde bu olası problemleri minimuma indirirsiniz bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• inanılmaz acı çektiğn şeyi nası ikinci defa yapabiliyorsun

0|0
    0|0
    • 3ay

Delige ucu bikere degse yeter her zaman icinde onu istersin

• Bakiresin kocana saklıyorsun ama haftada sevgilinle 1 2 defa anal yapıyosun evlendiğin Ada'm analla ilişkiye girdiğini bir defada bakıpta anlar yapmayın Allah aşkına bokunu çıkardınız işin

0|0
    0|0
    • 3ay

merak etme herkez okadar zeki değil tanıdığım bir eskort arkadaşım vardı evlenmeden önce kızlık zarı diktirdi vajina daraltma operasyonu yaptırdı 5 yıldır mutlu mesut evliler

• 3ay

Hey allahım bunların arkasına mı sığınıyorsun? Kocan olacak Ada'mı sabır ve sonrasında mutluluklar dilerim

• Foşur foşur paçandan akar haberin olmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...