Mast ı nasıl bırakabilirim?

Yok mu mast ı bırakmanın yolu? :( Eskiden haftada en az 3 kez yapardım şimdi haftada 1 e indirdim ama bırakamıyorum malesef. Mast ı nasıl bırakabilirim? Bırakmayı çok istiyorum ama olmuyor işte.. :(

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Neden bırakmaya calisiyorsun. Saglik acisindan bunu yapmak zorundasin zaten. Sadece asiri degil duzenli olarak yapman lazim

0|1
    0|0
    • 3ay

Zararlı falan diyorlar. Cinsel hayata zararı dokunabilir gibisinden yazılar okudum ve kimiside "yapmayın zaten atma ihtiyacınız gelince rüyalanırsınız" diyordu

• 3ay

Cevapların için teşekkürler :)

• 3ay

Rica ederim

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek testisleri yani yumurtaları sürekli olarak sperm üretir. Ve senin erkek fizyolojisi (yapısı) olarak masturbasyonla veya ilişkiyle dışarı atman gerekir. Masturbasyon erkeğin doğasında vardır ve yapılması gerekir. Yumurtalıklar çok fazla sperm üretir ve sen bunu atamazsan, zaten bir süre sonra patlarsın. Bazıları rüyasında denk gelir vs.. veya bir şekilde artık 30 gün sonra 40 gün sonra masturbasyon yaparken bulursun kendini farkında bile olmadan boşalırsın. Eğer o kıvam çok koyu hale geldiyse cinsel organının içinde kalır ve sana zarar verebilir. Şöyle daha açıklayıcı olacak. Her erkek boşaldıktan sonra işeme gereği duyar. Bunun asıl sebebi o damar yolu içindeki spermin temizlenmesidir. Eğer damar yolu içinde o koyu kıvamlı sperm kalır ve uzun müddet işemezsen damar yolunun tıkanmasına sebep olur ve pipin 3 gün sonra şişebilir. Masturbasyon sağlıklı ve yapılması gereken bir eylemdir.

0|1
    0|0
    • 3ay

Hmm ama tabi fazlaya kaçmamak gerekir dimi hocam? Bu arada kimileri "yapmayın zaten atma ihtiyacınız gelince rüyalanırsınız" diyor

• 3ay

Ve zevk için değil ihtiyaç için yapılmalı heralde dimi?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Niye bırakıyorsun karsim iste haftada 1 yap rahatla geç tamamen bırakıp ne yapacaksın vucudunun gereği olan birseyi yapıyorsun

0|1
    0|0
    • 3ay

Zararlı falan diyorlar. Cinsel hayata zararı dokunabilir gibisinden yazılar okudum ve kimiside "yapmayın zaten atma ihtiyacınız gelince rüyalanırsınız" diyordu

• niye bırakmak istiyosun zevk aldıgın bişeyi cız mı dediler :D devam et la tuhaf şeyler yapma

0|0
    0|0
    • 3ay

Zararliymis zararlı 😂

• 3ay

atıyolar devam et :D

• Moanyak bişiisin ya mast bırakılır mı?

0|0
    0|0
    • 3ay

😂😂😂 aga ama zararlı diyorlar

• ben her gün yapıyorum. haftada nasıl 1e indirdin? kafana silah mı dayadılar?

0|0
    0|0
    • 3ay

😂 zorladım kendimi ama bırakmıyorum anca bu kadar xd

Yükleniyor...