Doktora gitmeden doğum kontrol hapı kullanan var mı?

doktora gitmeden doğum kontrol hapı kullandığından bir sorun yaşayan var mı?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• doğum kontrol haplarının ciddi yan etkileri olabiliyor. Her ne kadar dozajı düşük, etkili haplar olsa da yine de risk her zaman var. Benim bildiğim en riskli konu damar sertliği ve bu nedenle şakaya alınacak birşey değil. Bence bir kadın doğum uzmanının değerlendirmesi kendini riske atmaktan çok daha mantıklı.

Burada ve ya burada olmayanlar arasında vitamin hapı gibi kullanan olabilir ama bazı insanlar bazı yan etkilere daha yatkın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Her ilaçta olduğu gibi doğum kontrol hapları da bazı riskler taşıyabiliyor.Sana bu konuda bir link gönderiyorum onu incelersen ne demek istediğimi anlarsın.Tabi ki doktora gitmeden kullanmak riskli olabilir. link

1|0
    0|0
  • yokda neden gitmeden kullanılsın ne gerk war böle seylere

0|0
    0|0
  • Doğum..konturol..haPInın.kendisi..sorun.saten:)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Gitsende muayene etmeyecek , doğum yaptıysan eğer spiral takalım dicek yoksa yeni çıkan hormonal değeri düşük olan yasmin gibi haplardan verecek ...

0|0
    0|0
  • ben gittim yıllarca hep aynı hapı verdiler yasmini artık gitmiyorum gerek duyduğumda yasmin alıyorum gidip

0|0
    0|0
  • ne için kullanacaksın ? bir doktora görünmede fayda var hormonları etkiliyor o ilaç çünkü

0|0
    0|0
    • kurtulamadığım sivilce problemim var dönem dönem azıyorlar arkadaşım doğumkontrol hapından sonra cildinde gözle görülür güzelleşme gördü ayrıca doktorlar hayatında en az bir süre d.kontrol hapı kullananlarda rahim ağzı kanser olma riskinde azalma olduğunu söylüyorlar. sağlık açısından bir zarar olmadığından denemek istiyorum. ama hormonlar işe girdiğinden doktora gitmeden kullanmakta kararsızdım

• dermokilin temizleme jelini al

• teşekkür ederim deneyeceğim:)

Yükleniyor...