Erken boşalması olup da tedavi olanınız var mı?

Seks yaparken erken boşalması olupta tedavi olan ve istediği süre seks yapabileniniz varmı? Tecrübe edinen varmı? Ne gibi tedavi yapıldı ve 100% tedavisi varmı?

Ben bu zamana kadar seks hayatım olmadı, maturbasyon yapıyorum. Mastürbasyon yaparken 2-3 dakikanın içinde boşalıyorum. Evlendiğimde seks hayatım olduğunda sıkıntı yaşamak istemiyorum. Şimdikten önlem almak istiyorum.Mastürbasyon yaparken erken boşalan sekstede erken boşalırmı?

Birde tenga (yapay vajina) gibi mastürbaşyan ile erken boşalma kendi kendimi tedavi yapabilirmiyim. Dur başla tekniği ile.

Ciddi cevaplar bekliyorum.

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Daha ilişkiye girmeden erken boşalma var demek için erken. Masturbasyon daki amaç bir an önce boşalmak. Ama ilişki sırasında tam tersi.

Önceden yapabileceğin sadece dur başlat tekniği. Onun haricinde önceden yapabileceğin çok bir şey yok.

Erken boşalma ile ilgili bilgi almak istiyorsan da Dr. Cem Keçe'nin kitaplarını temin edebilirsin.

İçinde çeşitli teknikler mevcut. Örnek olaylar var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• 2-3 dakika erken boşalma sayılır mı ben de merak ediyorum :) seks esnasında saat tutmak aklıma gelmedi. .. ana bence onu situn etme çünkü vajinal seksle mastürbasyon aynı şey değil. .. hem de kesinlikle değil. ..

0|0
    0|0
  • ilk ilşkiye girdiğin zamanlarda erken boşalabilirsin ama zamanla kadın vücuduna alışman ve tecrübe kazanmanla bu sorunu aşarsın. şimdiden mastürbasyonlarında dur başla yaparak, idrarını yaparken tut bırak yaparak süreyi uzatman da mümkün.

0|0
    0|0
Yükleniyor...