Kendim mastürbasyon ile kızlık zarımı yırtmıştım . Evleneceğim bir sorun olur mu?

Bana inanır mı ? kendi kendime yırtmama inanmazsa ne yapacağım ?

Güncellemeler:
kendisi parmağını sok sesini duymak istiyorum diyor . Acıdı kanadı dedim . kanatma canım diyor . Ne demeli ?

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• benim için; ordan akıcak bir kaç damla kan değilde, ona ilk benim sahip olmamdır... Erkekler için bu iş çok kolay ama kızlar için öyle değil... Erkeğin bakir olup olmadığını anlayamazsın ama kızların anlarsın... Kızlar namusunu korumak için iffetli oluyolar yani sorumlulukları bu konuda biz erkeklerinkinden kat kat fazla... Netice itibari ile Sevgilim veya Evleneceğim bayana güveniyosam oda eğer yalan söylemeyen söyleyemeyen bir karakterde ise Ben bakireliğimi kendim bozdum dediğinde inanırım... Sorun değil benim için.

1|0
    0|1
    • ne kadar rahat ne kadar genişsin ya

• geniş falan değilim... bu konularda hassasım da... Ben güvenden bahsediyorum. kaşarlara sahip çıkmıyorum g*tunden anlama

Erkekler Ne Diyor 20

• bekarete önem veren biriyse inanmaz. önem vermiyorsa da bişey olmaz. çok klasik bir mazeret olduğu için hiçbir erkek inanmaz.

yanlışlıkla mastürbasyon yaparken bozuldu, düştüm, ata bindim, kaza geçirdim vs. gibi mazeretlerin hiçbiri erkek inanmak istemedikten sonra işe yaramaz.

inanmazsa yapacak bir şey yok.

bakireyim diye kandırmak istiyorsan başka tabii.

0|0
    0|0
  • Parmağa damatlık diktirip resim çektirirseniz inanırım.

0|1
    0|0
  • Alayınız aynı bahane buluyo ya bana gelenlerde ya kendi bozmuş ya da tecavüze uğramışlar bir Allahın kuluda evet yaptım çok iyiydi demiyo hayret :)

0|0
    1|0
  • nasıl mastıbasyon çeşididir bu kızlığı bozuyorsunuz anlamıyorum

0|0
    0|0
  • sana bunu soran birinden koşarak kaçmanı tavsiye ederim hayatını zehir eder ilerleyen zamanlarda

2|0
    0|1
  • gelde inandır..

İnsanın kafasında soru işaretleri oluşturmaktan başka bi' şeye yaramaz ama sen yinede dürüst ol ve söyle..

Ya Hero ya Mero..

0|0
    0|0
  • Bok inanır cok beklersin

0|2
    1|0
  • İnanada bilir inanmaya da bilir. Yapacak birşey yok. Sağlık olsun olan olmuş niye yaptın niye ettin demenin bir faydası yok.

0|0
    0|0
  • Yazık Kaza Kurbanı Oldum Dersin

0|1
    0|0
  • söyleyeceksin baska caresi yok ister inanır ister inanmaz

0|0
    0|0
  • mal diyebilirisn :D inanmazsa yapacak bişe yok muhtemelen inanmayacaktır

0|0
    0|0
  • ah fazla soktum bozuldum de ağla

0|0
    0|0
  • şahsen inanmam kısa ve öz

0|0
    0|0
  • bir tanesi de ameliyat oldum o esnada bozulmuş diyor :D yalandan kim ölmüş :)

0|0
    0|0
    • peki ya şu merdivenlerden düşenler? :))))))))))))))))))))))))

• bi bitmediniz a m k :DDD

• sizinde zarınızında sizi zarlı zarsız ayıranlarında ta...

3|2
    0|0
  • Parmakla zar mı yırtılır. Bir cismi en az 5 6 defa sonuna kadar sokmalısın. O da cok zor bir durumdur. Zarı yırtmak cok kolay birsey değil. bir kez parmağını soktun diye yırtılmaz. kukucuguna biraz zarar vermişsin hepsi bu. takma kafana

2|0
    0|0
  • inanacağını sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Seni seviyorsa önemli değil canım hiç kafana takma ben olsam bana rahat rahat söylebilmesini isterdim kız arkdaşımın çünkü benim için önemli değil deri parçası ;)

0|0
    0|0
    • inanmasa ne olur ya allah aşkına

• yani namus kavramının bekaret idaret olmadığını demek istiyorum erkek ardaşın biraz geri kafalı demedim eşine konuşur anlatırsan sorun olmaz olmaması lazım

• telefonda sex filamı yapıyorsunuz :D karşındaki daha çocuk be güzelim :)

• İnanmaz..İnanılamaz..Kandırılamaz..Akılda şüphe kalır..Olmaz..Oldurulamaz..

0|0
    0|0
  • neyle mastürbasyon yapıodun ki, boru flaan mı?

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kendin yaptıysan sen de önemsemiyorsundur. O yüzden önemsemeyen aklı başı yerinde birini bulmuş olursun ne güzel işte.

1|1
    0|0
  • seni orta parmağımla aldattım de sende :D

1|0
    0|0
  • Yemin ediyorum ayni durum bende var diktircem heralde. Zina yapamam Allahtan korkarim zaten cok ama hormonlar fazla calisiyo kazayla oldu.

2|0
    0|0
    • hangi terziye diktiricen ? önce yiyin haltı sonra doktorun parmaklarına bırakın işi doktor diksin sizin alayınızı :D

• Kadinlarin hakki yok mu zevk almaya? Ufacik bir zar kanayacak diye cekmedigimiz eziyet kalmadı oramizi korkumuzdan yikayamaz olduk. Birine vermedik bisey yapmadik ellesmedik napalim yani turkiyedeki yobazlar yuzunden bunlar biktik artik

Yükleniyor...